Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — -поля,обов`язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* -поля,обов`язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Альтернативні джерела енергії

Ефективність роботи та експлуатації будь-яких альтернативних джерел енергії прямо пропорційна кліматичнім особливостям регіону, у якому знаходиться об’єкт. Уважне дослідження енергопотенциалу регіону дозволить визначити найбільш вдале альтернативне джерело енергії, а також допоможе точніше вирахувати окупаємість та рентабельність системи альтернативної енергії.

Перевагами альтернативних джерел енергії, у першу чергу, вважаються їхня загальнодоступність, невичерпність та абсолютна безпечність для навколишнього середовища.

Останні роки набирає популярності система альтернативного опалення у приватних будинках, офісах, торгівельних центрах або котеджах за допомоги сонячних панелей або колекторів, якими замінюють звичне нам електричне опалення, або стандартне, котельне.

Встановлення системи альтернативного опалення для котеджу, заміського будинку, офісного або торгівельного центру позбавить вас витрат на підключення до газових магістралей, а також від непомірних рахунків за електроенергію, витрачену на опалення приміщень, що у підсумку дозволить вам зекономити значні суми.

Перевага опалювальних систем на основі поновлюваних джерел енергії:

- економія витрат на електроенергію та газ у середньому 30-50%;

- цілий рік гаряча вода у будинку;

- якісне європейське (Германія, Австрія, Чехія) та просте у використанні обладнання;

- відносно швидка окупаємість витрачених коштів (4-5 років);

- автономність та незалежність від стандартних джереж енергії.

Наші спеціалісти, якщо є потреба та бажання замовника, зможуть підібрати та встановити електростанцію у вашому заміському будинку або котеджі. 

Альтернативні джерела енергії, фото 1 - Селектренбау  Альтернативні джерела енергії, фото 2 - Селектренбау  Альтернативні джерела енергії, фото 3 - Селектренбау 

Загальні вигоди використання альтернативних джерел енергії:

-        довговічність: строк служби сонячних батарей від 20 до 50 років, колекторів – до 15 років (показник середній, колетори можуть слугувати і набагто довше, оскільки строк експлуатації залежить від матеріалу, з якого вони зроблені);

-        незалежність від перебоїв в електромережі та подачі газу, росту тарифів на енергію та обмеження споживання;

-        сумісність з побутовими електромережами та системами опалення.

Наші переваги:

-        ми вирішуємо усі питання підготовки, вибору та встановлення систем альтерантивного живлення;

-        грамотна реалізація вашого проекту від розрахунків до встановлення (повний цикл робіт);

-        надійність та якість: ми працюємо з перевіреними виробниками з Європи,  а також самі займаємося закупівлею та доставкою усього обладнання (сонячні колектори, котли та інше) з Європи на ваш проект з допомогою сумісної компании Select Baubedarf GmbH;

-        безкоштовний виїзд спеціаліста та безкоштовний проектній розрахунок;

-        повноцінний контроль на усіх етапах облаштування систем альтернативних джерел енергії як зі сторони інженера-проектувальника, так і з боку прораба та директора;

-        гарантійне обслуговування (зазвичай залежить від строка гарантії на обладнання);

-        післягарантійний супровід та обслуговування систем альтернативних джерел енергії.

Альтернативні джерела енергії, фото 4 - Селектренбау  Альтернативні джерела енергії, фото 5 - Селектренбау  Альтернативні джерела енергії, фото 6 - Селектренбау 

Звернувшись до спеціалістів нашої компанії, ви отримаєте вичерпні консультації щодо усіх переваг, використання та сфер застосування альтернативних джерел енергії, а також зможете отримати підготовлене нашими спеціалістами рішення з застосування альтернативних джерел енергії спеціально для вашої конкретної ситуації.

Також ми безкоштовно зробимо попередні розрахунки, покладаючись на місцезнаходження вашого об’єкту, етажність та тип покрівлі, об’єм споживання енергії та ін..

Наші спеціалісти підготують для вас індивідуальну комерційну пропозицію на альтернативні джерела енергії для вашого котеджу або заміського будинку.

Спеціалісти нашої компанії "Селектренбау" у повному обсязі проведуть якісну роботу, починаючи від стадії проектування та закінчуючи встановленням та монтуванням системи, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.