Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Архітектурне проектування

Основою всього процесу будівництва, яка дає старт численним процесам зведення будівель різного призначення, без сумнівів, є архітектурне проектування. Саме на цій стадії, як то кажуть, народжується майбутній об'єкт. До його створення мають пряме відношення дизайнери, архітектори, інженери-проектувальники, а також, звичайно, замовники компанії «Селектренбау». Адже саме на їхньому баченні майбутнього заміського будинку, котеджу, ресторану, готелю, адміністративної будівлі або іншого об'єкта базуються творчі й інженерні напрацювання, які надалі втілюються в привабливу та функціональну будівлю. Задіяні фахівці володіють не тільки серйозним досвідом, але й творчим потенціалом. Завдяки їхнім можливостям замовники мають змогу втілити в життя будь-яку свою ідею. В результаті вони гарантовано отримують оригінальне архітектурне рішення для будівництва, капітального ремонту або реконструкції.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому команда професійних і дипломованих дизайнерів, архітекторів та інженерів-проектувальників плідно співпрацює з австрійськими партнерами. Це надало нам змогу долучитися до європейського досвіду колег, до австрійських і німецьких інновацій та технологій в галузі дизайну та архітектурного проектування, а також спільно працювати над розробкою проектів будь-якої складності і стильових напрямків. У процесі спільної творчості з австрійськими партнерами ми розробили і реалізували сотні об'єктів житлового та громадського призначення (квартири, заміські будинки, котеджі, офіси, ресторани та інші об'єкти), які відповідають очікуванням замовників. Проекти відповідають вимогам нормативно-технічної бази і містять рішення, що враховують естетичні, інженерні, технічні, протипожежні, екологічні, функціональні вимоги, дотримання яких регламентується актами державних органів архітектури та містобудування.

Етапи розробки концепції будівель та споруд

Початку будь-якого проекту завжди передує певна дослідницька робота. Дизайнери разом з  архітекторами обов'язково досліджують ділянку під забудову для визначення архітектурного стилю поруч розташованих будівель (при зведенні адміністративних будівель, готелів, торгових центрів тощо), особливостей природного ландшафту (при створенні проектів котеджів, заміських будинків, ресторанів та клубів). Геодезисти і геологи проводять розрахунки, результати яких необхідні для визначення структури грунту, глибини залягання грунтових вод і т.п. Після отримання  необхідних вихідних даних архітектори та проектувальники приступають до створення індивідуального проекту, надаючи на узгодження замовнику наступну інформацію:

 • схема генплану;
 • окремі плани для кожного поверху разом зі схематичним зазначенням функціональних зон;
 • поверхові схеми в розрізах;
 • плани прокладання внутрішніх інженерних комунікацій;
 • ескізи фасадів;
 • макет будівлі в 3-D форматі.

Після узгодження з замовником первинного проекту і затвердження специфікації та кошторису робота над проектом переходить на наступний етап - ескізний.

Його основними складовими є:

 • прорисовкаповерхових планів із визначенням функціонального навантаження кожного приміщення, розміщенням дверних та віконних прорізів, ніш, вертикальних комунікацій, елементів інтер'єру (меблів, предметів декорування, обладнання тощо);
 • пропозиціїщодо стилістики оформлення інтер'єру, колірної гами, матеріалів для оздоблення приміщень;
 • визначення матеріалів для оформлення фасадів, планування прокладання зовнішніх кабелів для підсвічування, складання схем.

Невід'ємною частиною архітектурного проекту вважається робочий проект, що складається з різноманітної робочої документації. Він призначений безпосередньо для інженерів, виконробів, будівельників, які беруть участь у зведенні об'єктів. Може містити наступні креслення:

 • поверхові плани з визначенням точних розмірів, нанесення на осі конструктивних елементів (стіни, вікна, дверні отвори)та передбачуваного для використання декору (колони, арки, портики і т.п.);
 • розрізи з визначенням необхідних планувальних відміток, висот кожного приміщення;
 • плани та експлікації підлог, розгортки стінта стель;
 • відомість оздоблення, окрема для кожного приміщення;
 • основні вузли і деталі конструктивних та виносних елементів;
 • конструктивні особливості фасадів;
 • схема облаштування фундаменту та покрівлі;
 • специфікація.

Робочий проект з деталізацією схем і планів передається будівельним бригадам, які займаються зведенням об'єкта. Завдяки тому, що наша компанія організовує роботу за принципом замкнутого циклу, всі процеси проходять без затримок ані з боку інженерів-проектувальників, ані з боку будівельників. Навпаки – вони належать до персоналу компанії і успішно взаємодоповнюють один одного, що, безумовно, позначається на результатах: вони завжди бездоганні.

Паралельно зі створенням первинного, ескізного та робочого проектів наші фахівці розробляють також і проекти розміщення інженерних комунікацій. Вони враховують все, що необхідно для повноцінного функціонування будь-якого об'єкта: водопровід і каналізація, опалення (централізоване або автономне), енергопостачання (централізоване або від альтернативних джерел), освітлення, вентиляція, кондиціонування, блискавкозахист і т.п. Комплектація добирається з урахуванням потенційного навантаження, тому надалі не спричинятиме ніяких нарікань в процесі експлуатації.

Архітектурні проекти, розроблені в «Селектренбау», неодмінно вигідно відрізняються своїм оригінальним стилем. Співробітники з однаковою захопленістю працюють над створенням як невеликих господарських будівель, так і котеджів, заміських будинків, престижних клубів, ресторанів, кафе, сучасних адміністративних будівель та розважальних комплексів, а також об'єктів, розташованих в промисловій зоні, і споруд сільськогосподарського призначення. При цьому кожен проект - це креативність в поєднанні з функціональністю, художній талант, помножений на професійні знання.

selectrenbau-stroitelstvo-arhitekturnoe-proektirovanie.jpg