Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Авторський нагляд

Здійснення професійного та якісного авторського нагляду - пріоритетна послуга компанії «Селектренбау». Авторський нагляд являє собою контроль з боку автора проекту за ходом виконання будівельних, ремонтно-оздоблювальних робіт, що передбачені проектною документацією, затвердженою замовником. Завдяки авторському нагляду замовник знаходить повну впевненість в тому, що об'єкт реалізується в повній відповідності до того, як його задумав автор проекту, дизайнер або архітектор.

Що являє собою авторський нагляд?

Авторський нагляд - комплексна послуга, що поєднує в собі контроль автора проекту (дизайнером або архітектором) за повною відповідністю ідеї та за її фактичною реалізацією. Проводячи нагляд, автор проекту контролює і при необхідності коректує процес будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт щодо їхньої  повної відповідності затвердженому із замовником дизайн-проекту. Оздоблювальні матеріали, колірна гама, текстиль, меблі або інтер'єрний декор повинні повністю відповідати затвердженим специфікаціям або зразкам. При виникненні потреби у заміщенні будь-якого елемента лише автор проекту може грамотно підібрати та запропонувати замовнику прийняти альтернативний варіант, який не порушить стилістичну цілісність проекту.

selectrenbau-avtorskij-nadzor-1.jpg

Коли і навіщо потрібен авторський нагляд?

У людини, мало обізнаної у сфері дизайну, ремонту або будівництва, можуть виникнути сумніви щодо доцільності авторського нагляду. Адже професійний дизайн-проект вже включає в себе необхідну проектну документацію, залишилося тільки це реалізувати. Насправді все не так, як воно здається. Будівельні або оздоблювальні роботи – це живий динамічний процес, в ході якого можуть часто виникати труднощі, що важко передбачити на стадії проектування. Оперативно їх вирішувати  повинен тільки автор проекту. Тим більше, існує ще й людський фактор: неважливо, наскільки будівельники є кваліфікованими - вони все одно можуть припуститися неточности або помилки. Лише детально знаючий свій проект автор здатний виявити на перший погляд незначні вади, які можуть значно вплинути на підсумковий результат. Здійснюючий авторський контроль фахівець має повноваження зобов'язати будівельників виправити помилки. Крім того, в ході робіт у замовника часто з'являються нові ідеї: «Може, тут варто було б встановити колону, а ось тут зробити арку замість дверного отвору!» Така ситуація звичайно ж не обійдеться без автора - він порадить замовнику, наскільки таке рішення є вдалим з технічної та стилістичної точки зору. Замовляючи авторський нагляд, Ви позбавляєтесь проблем, пов'язаних з будівництвом та ремонтом. Ви спокійно займаєтесь своїми справами, подорожуєте або відпочиваєте. Ви не витрачаєте дорогоцінний час і нерви на перманентний контроль та узгодження буденних питань на будмайданчику. Ви не переймаєтеся думкою, що не встигаєте проконтролювати, чи все там гаразд на будівництві.

Архітектори та дизайнери регулярно супроводжують процес будівництва, постійно здійснюють спостереження за виконанням проектних завдань та якостю проведених робіт. Наш пріоритет - відстоювати насамперед інтереси замовників, а не будівельників або оздоблювальників. За рахунок цього повністю виключаються втрати якості робіт або збої графіка їхнього виконання. Завершивши об'єкт, ми надаємо гарантію на виконані роботи, а також здійснюємо післягарантійне обслуговування.

Переваги авторського нагляду

Замовник з цією послугою знаходить постійний контроль за ходом робіт, спрямованих на втілення проекту в життя.

Авторський нагляд складається з наступних етапів:

  • систематичне відвідування об'єкта автором проекту (дизайнером та архітектором) і управління ходом робіт до самого їхнього  закінчення;
  • контроль за всіма процесами щодо їхньої відповідності технічній документації даного проекту;
  • здійснення оперативних заходів з усунення виявлених відхилень від робочої документації проекту;
  • оперативне внесення поправок до проекту (при  необхідності);
  • консультація та роз'яснення будівельним або ремонтно-оздоблювальним бригадам питань стосовно наданих креслень або ескізів;
  • роз'яснення замовнику питань, пов'язаних з реалізацією проекту;
  • розстановка меблів, монтаж освітлення,  декорування інтер'єру текстилем на остаточному етапі.
selectrenbau-avtorskij-nadzor-2.jpg selectrenbau-avtorskij-nadzor-7.jpg selectrenbau-avtorskij-nadzor-4.jpg
selectrenbau-avtorskij-nadzor-6.jpg selectrenbau-avtorskij-nadzor-5.jpg selectrenbau-avtorskij-nadzor-3.jpg