Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Бойлери

Гаряча вода для побутових потреб - не розкіш, а необхідний елемент життя кожної людини. Однак далеко не до всіх будинків вона подається централізовано. У такому випадку мешканці квартир у багатоповерхових будинках, власники заміських будинків, готелів, ресторанів вирішують проблему за допомогою бойлерів. Правильно підібрані, вони забезпечують потреби в гарячій воді, якими б не були технічні умови.

Фахівці компанії «Селектренбау», що займаються проектуванням та монтажем систем опалення, стикаються з необхідністю встановлення бойлерів на куруємих ними об'єктах. Ми пропонуємо замовникам використовувати ці водонагрівачі в наступних ситуаціях:

  • при наявності централізованого опалення та відсутності гарячого водопостачання в багатоквартирному будинку;
  • при встановленні газового або електричного одноконтурного котла, що потребує додаткового підігріву води для побутових потреб у квартирах, приватних будинках;
  • при встановленні твердопаливного котла, що передбачає лише роботу в системі опалення готелів, ресторанів, офісних центрів, промислових об'єктів.

Підбираючи підходящий вид бойлерів і визначаючи їхню кількість, ми забезпечуємо потреби конкретного об'єкта в гарячій воді. Таким вимогам відповідає  продукція відомих світових брендів: Viessmann і Vaillant (Німеччина) а також багато інших, з якими компанія тісно співпрацює протягом багатьох років. Якість та надійність продукції гідно оцінили як наші фахівці, так і численні замовники. З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому, у нас з'явилася можливість здійснювати прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо від зарубіжних виробників на об'єкти замовників, надаючі чесні ціни на цю продукцію. Якість обладнання, яке ми постачаємо, підтверджується міжнародними, державними сертифікатами та довгостроковою гарантією. Таким чином, замовники отримують можливість користуватися джерелом водопостачання і не залежати від перебоїв централізованого водопостачання.

Види бойлерів

За типом використовуваного джерела енергії бойлери розподіляються на газові (колонки) та електричні. Перші працюють за проточним принципом і дозволяють нагріти воду, що проходить контуром навколо включеного газового пальника. Мають автоматичний підпал і сучасну систему безпеки. Другі володіють такими принциповими відмінностями, як:

 

  • потужність, обумовлена ​​в ватах, що впливає на швидкість підігріву води до заданої температури і, відповідно, на кількість споживаної електроенергії;
  • спосіб підігріву - проточний (включається одночасно з відкриттям крана і працює до закриття) та накопичувальний (функціонує постійно, підтримуючи задану температуру в баку, заповненому водою);
  • місткість бака, вимірювана в літрах, забезпечує необхідний обсяг гарячої води і варіюється від 10 для кухонних до 1000 літрів для сімейних моделей. При цьому, чим менше місткість бойлера (для накопичувальних агрегатів), тим швидше досягається потрібна температура води. 

Безумовно, фахівцям нашої компанії доводиться стикатися з різними потребами замовників у гарячій воді. Тому ми пропонуємо низку варіантів використання обладнання разом із поясненнями щодо різниці в їхніх функціональних можливостях:

  • проточні електроводонагрівачі - являють собою ергономічний міцний корпус з спеціальних сплавів і шару теплоізоляції, всередині якого знаходиться колба з ТЕНом. При включенні крана вода проходить крізь колбу і за лічені секунди підігрівається до необхідної температури. Проточні бойлери мають компактні розміри, але можуть споживати понад 6 кВт на годину електроенергії, тому їх використовують на кухнях, де для миття посуду не вимагаються великі обсяги води, а також в душових кабінках. Через свою досить високу потужність вони, як правило, вимагають підключення окремої електричної лінії, що йде від розподільного щита;
  • накопичувальні електроводонагрівачі - мають вигляд ємностей різної форми (циліндр, паралелепіпед, куб) і місткості (10-1000 літрів), в які вода надходить з водопроводу. Нагрівальний елемент (ТЕН), розташований усередині, має відносно малу потужність, тому постійно знаходиться в роботі, автоматично включаючись при зниженні температури води або при відборі після включенні крана. За конструктивними особливостями ТЕНи бувають «сухими» - не дотичними з водою безпосередньо та «мокрими» - контактуючими з водою. Встановлені всередині бака магнієві аноди допомагають уникнути його корозії. Теплоізоляцію забезпечує спеціальний шар мінеральної вати або пінополістиролу. Накопичувальні бойлери підключаються до мережі за допомогою розетки або пакета вимикачів. Можуть розташовуватися як вертикально, так і горизонтально. Внутрішній тиск в ємності відповідає водопровідному;
  • проточні газові водонагрівачі не мають бака, вода нагрівається, проходячи через теплообмінник за допомогою газового пальника. У бюджетних моделях розжиг здійснюється за допомогою пьезоелемента, а нагрів регулюється в залежності від обсягу води, що протікає. Більш сучасні моделі оснащені автоматичним розпалом і електронним регулюванням води на виході;
  • бойлери непрямого нагріву використовують енергію зовнішнього джерела, найчастіше джерелом є одноконтурний котел, іноді сонячні колектори або теплові насоси. Існують три базові види: у першому - всередині бойлера встановлений змійовик, через який циркулює теплоносій зовнішнього джерела, який  віддає теплову енергію воді всередині ємності; у другому випадку - у бойлера є подвійні стінки, в порожнині між якими протікає теплоносій зовнішнього джерела; в третьому випадку - використовується принцип «бак у баку», ємність такого бойлера встановлена ​​всередині акумуляторної ємності. Він нагрівається за рахунок теплоносія, який накопичено для системи опалення. Перевагою останнього є те, що теплообмін відбувається через поверхню бойлера.

Бойлери відрізняються один від одного за об'ємом, потужністю, дизайном, кольоровою гамою, панеллю управління, матеріалом, з якого виготовлений бак. Обладнання, що має малу місткість, як правило, підключається на кухні. Моделі, оснащені баком в 50-100 літрів, підходять для квартир, номерів готелів, будинків, де живуть 2-3 людини. Великогабаритні агрегати місткістю від 200 літрів використовуються для заміських будинків, котеджів, баз відпочинку і санаторіїв з великою витратою гарячої води.

Незалежно від типу підключення, використовуваного джерела енергії, потужності бойлера встановленню завжди передує розробка проекту. Технічна документація грунтується на результатах обстеження об'єкта (стан стін в контексті можливого кріплення, розташування труб холодного водопостачання або газових, схема електромереж та відповідність передбачуваній потужності електрообладнання). За результатами обстеження ми пропонуємо замовникам варіанти підключення при наявних технічних умовах, а також варіанти модернізації. Інформаційна частина документації доповнюється необхідними схемами, кресленнями та кошторисом.

Замовники, які звертаються до компанії «Селектренбау», можуть бути впевнені у правильності вибору бойлера та в точності встановлення. Запорукою тому є гарантія, яку ми надаємо як на обладнання, так і на виконані нами роботи. Фахівці також беруть на себе здійснення сервісних робот, пов'язаних з обслуговуванням техніки, що забезпечує її довгострокову роботу.