Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Будівництво котеджних містечок

Котеджне будівництво стає все більш затребуваним в різних регіонах країни. І це не випадково. Люди, що придбають таке житло, отримують кілька переваг одночасно: вони переїжджають у власний будинок, який має інженерні комунікації та оточений необхідною для повноцінного життя інфраструктурою (магазини, спортивні майданчики, сквери тощо). Тому ринок котеджного будівництва динамічно розвивається, незважаючи на економічні процеси, що відбуваються в країні. При цьому власниками нерухомості тут стають як ті, хто має основне житло у вигляді квартири, так і ті, хто у подальшому переїжджає до  котеджних містечок у Києві, Одесі, Дніпропетровську для постійного життя.

Компанія «Селектренбау» - комплексне будівництво котеджних містечок 

Що ж собою, в нашому розумінні, являє котеджне містечко, яке відповідає вимогам сучасної людини. Це, безумовно, об'єкти комплексної забудови, які мають відповідати потребам мешканців. Виходячи з цього, архітектори та дизайнери розробляють проекти для створення будівель з єдиною стилістикою, що підпорядкована однієї концепції. Або, навпаки, створюють житлові масиви, де будинки відрізняються один від одного, але об'єднуються в гармонійне містечко за допомогою спеціально підібраного ландшафтного дизайну. Котеджні селища Києва та інших міст будуються в різній стилістиці, проте вони мають обов'язкові характеристики, які наводяться в наступній документації:

 • єдиний генеральний план, що об'єднуює будівлі, дороги, елементи ландшафту (сквери, спортивні майданчики, аптеки, магазини, сфери дозвілля);
 • проект планування та межування;
 • проекти будівель та споруд;
 • документи, що підтверджують правовий статус землі;
 • схема підведення загальноселищних мереж, комунікацій та доріг;
 • опис етапів будівництва;
 • терміни фінансування;
 • терміни завершення будівництва, підключення інженерних систем.

Розробляючи проекти котеджних містечок, ми дотримуємося вимог законодавства, будівельних нормативів, передбачаємо забезпечення належного рівня безпеки та, безумовно, побажання замовників. 

Враховуючи можливості та побажання замовників, ми здійснюємо проектування котеджних селищ з різним статусом та рівнем презентабельності.

Умовно вони об'єднуються в наступні групи:

 • елітні - складаються з будівель не тільки житлового призначення, але й з призначених для розміщення об’єктів сфери обслуговування, розваг та занять спортом. Використовувані для зведення матеріали відносяться до преміум сегменту. Проводиться комплексний благоустрій території відповідно до проекту ландшафтного дизайну, облаштовується система безпеки;
 • бізнес-клас - включає будинки та таун-хауси, дорожню мережу, зовнішнє огородження по периметру. На території передбачаються дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку;
 • медіум-клас - складається з котеджів, що з'єднуються внутрішньоселищними проїздами. Оснащується зовнішнім освітленням, системою безпеки. Передбачає облаштування зовнішньої огорожі.

Ціна будівництва котеджного селища залежить від класу. Однак замовники «Селектренбау» знають, що ми завжди надаємо обгрунтовану і прозору калькуляцію на використовувані матеріали та надані послуги, що виключає найменший недовіру або нерозуміння. При цьому, передаючи ключі від готового об'єкта, ми гарантуємо, що побудовані нами котеджні містечка відповідатимуть потребам та  способу життя замовників.

Європейські стандарти проектування та будівництва котеджних містечок

Пріоритетним напрямком нашої діяльності є комплексне будівництво будинків, в тому числі, котеджних селищ різних архітектурних стилів. З 2000 року ми входимо до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому ми отримали унікальну можливість використовувати європейський досвід колег, передові технологічні розробки австрійської та німецької будіндустрії, професійне обладнання та інструменти. Спільно з австрійськими партнерами ми здійснюємо проектування і будівництво котеджних містечок «під ключ», які повністю відповідають європейським стандартам якості. Це дозволяє надавати замовникам довгострокову гарантію на кожен вид робіт.

У компанії «Селектренбау» Ви можете замовити проектування котеджних селищ, проведення всіх видів будівельних робіт і довірити їй повну комплектацію матеріалами та обладнанням. Ми регулярно здійснюємо моніторинг розцінок на аналогічні роботи та матеріали у Києві, в інших регіонах країни, завдяки чому надаємо замовникам абсолютно чесні та конкурентні розцінки. Взявши на себе комплексне забезпечення об'єкта необхідними матеріалами і роботами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. Ми напряму придбаємо зарубіжні та вітчизняні матеріали тільки у перевірених часом виробників, що дозволяє нам дотримуватися термінів, передбачених офіційним договором. 

Ми виконуємо повний комплекс потрібних будівельних робіт - від інженерно-геологічних і геодезичних робіт до декорування інтер'єру та благоустрою території на підставі авторських архітектурно-дизайнерських концепцій. Великі знання та майстерність фахівців дозволяють здійснювати будівництво котеджних містечок зі всіляких матеріалів - цегли, деревини, бетону, піноблоків та інших матеріалів. Компанія «Селектренбау» має власні будівельні команди, укомплектовані профільними фахівцями. Їхня участь на етапах зведення об'єкта гарантує безперебійне ведення робіт на майданчику і грамотне виконання завдань, передбачених проектом.

Алгоритм будівництва котеджних містечок

Забудовники котеджних містечок працюють за різними алгоритмами. Будівництво з «Селектренбау» включає наступні етапи:

 • підготовка технічного завдання грунтується на генеральному плані;
 • проектування (розробка та узгодження з замовником ескізного і робочого проектів будівель та споруд, дорожньої інфраструктури, ландшафту, прорисовка, орієнтовне визначення специфікації, кошториси);
 • розрахунок вартості робіт та матеріалів;
 • узгодження пакета проектної документації у відповідних державних структурах;
 • підготовчі земляні роботи;
 • деталізація робочих планів та схем, на підставі яких проводяться будівельно-монтажні роботи;
 • зведення фундаментів, стін, монтаж покрівель та скління котеджів, інших будов на підставі проектної документації;
 • прокладання зовнішніх та розведення внутрішніх інженерних комунікацій;
 • проведення внутрішніх оздоблювальних робіт;
 • зовнішне оздоблення та утеплення будівель та споруд;
 • встановлення передбаченого проектом внутрішнього та зовнішнього обладнання;
 • благоустрій території;
 • заходи щодо введення до експлуатації;
 • здача об'єкта замовнику.

 

Компанія «Селектренбау» може запропонувати замовникам як готовий проект котеджного містечка, так і розробити його з нуля. Будівництво проходить з використанням оригінальних матеріалів з дотриманням передбачених технологій. В результаті замовники отримують сучасні об'єкти, які відповідають будівельним нормативам, естетичним вимогам і, безсумнівно, потребам та смакам замовників.