Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Будівництво басейнів

Басейн – це одночасно розкішна і функціональна прикраса будь-якої ділянки. Наявність такого об'єкта - показник індивідуального стилю і достатку замовника. Влітку він стає рятівним оазисом і модним майданчиком для вечірок. Для дітей же захоплюючого дозвілля, ніж водні забави, взагалі не знайти. А як приємно після важкого робочого дня зануритися в приємну водну прохолоду!

Важливо розуміти, що басейн не є звичайною ємкістю з водою. Це гідротехнічна споруда, розробкою і встановленням якої, безумовно, повинні займатися професіонали. Мінімальний прорахунок в технічних параметрах і цей об’єкт може стати небезпечним для людей. Крім того, коли під час будівництва басейну не було враховано та встановлено необхідне професійне обладнання та комплектуючі, вода за короткий термін стане брудною, а споруда – непридатною для використання за прямим призначенням.

Практично два десятиріччя «Селектренбау» займається професійним проектуванням і встановленням зовнішніх критих і відкритих басейнів «під ключ» різного рівня складності. Монтаж басейнів – складний процес, що вимагає особливої кваліфікації, досвіду і знання специфіки обладнання. Ідеальна якість робіт, правильний підбір обладнання та комплектуючих, бездоганна служба басейнів - результат, який наші замовники отримують гарантовано.

Якщо Ви плануєте встановити басейн, але ще не визначилися з місцем розташування, розмірами і формою, технічними параметрами, ми із задоволенням надамо Вам консультацію. Підбір здійснюється індивідуально і залежить від початкових параметрів території, побажань зі стилістики, функціональності.

selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-1.jpg

Керівну роль відіграє професійний підбір необхідного обладнання та комплектуючих, а саме - таких складових, як:

  • пристрої підігріву (електричний водонагрівач або водоводяний теплообмінник);
  • системи очистки та дезінфекції води (насоси, фільтри, озонатори, станції дозації і т.п.);
  • закладні деталі (форсунки повернення води, скімери, донний злив і т.п.);
  • електрообладнання (автодоливання води, підсвічування, знезараження і т.п.).

Будівництво басейну поділяється на наступні етапи:

  • Проектування басейну

Спеціалісти оглядають територію, аналізуючи стан. Дизайнери та архітектори підбирають доцільні варіанти конструкцій і пропонують їх замовникові. На підставі цих даних складається план необхідних підготовчих робіт і проект басейну.

  • Підготовка котловану

Важливо, щоб цю частину роботи виконували професіонали, оскільки помилка на цьому етапі, наприклад, зняття зайвого шару ґрунту, може призвести до того, що задуманий проект буде складніше або неможливо реалізувати. Також важливо, щоб була доцільно виконана зовнішня тепло- і гідроізоляція. Спеціалісти компанії ретельно вираховують цей момент, оскільки на цьому етапі враховуються характеристики ґрунту, розташування ділянки та інші фактори.

  • Підготовка для монтажу закладних елементів, встановлення трубопроводу, технологічного обладнання, електрики

Сюди входять підготовчі роботи зі встановлення необхідного обладнання для підтримки басейну в ідеальному стані, зокрема, скімерів, труб, форсунок тощо. Важливо продумати завчасно, де це буде знаходитися, так як після заливання чаші басейну виправити щось буде вкрай складно і дуже дорого.

  • Заливання, оштукатурювання чаші басейну

Тут завуальовано багато своїх нюансів. Важливо правильно виставити арматуру, належно залити бетон, усунувши порожнечі і виключивши ймовірність появи тріщин. Для цього необхідно задіяти спеціальне обладнання. Наші спеціалісти застосовують знання і досвід, інноваційні австрійські і німецькі технології, професійне обладнання та інструменти для будівництва басейнів, тому отримана конструкція відповідає всім стандартам якості та надійності.

  • Оздоблювальні роботи та пуско-налагодження обладнання

Спеціалісти «Селектренбау» подбають про те, щоб всі системи працювали синхронно. На цьому етапі налаштовується програмування, відслідковується робота обладнання. За бажанням замовників ми встановимо обладнання для басейну, яке виконує додаткові функції. Наприклад, підводне освітлення або масажні пристрої. Як результат, Ви отримуєте функціональний і захоплюючий басейн.

selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-5.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-11.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-4.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-3.jpg
selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-10.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-8.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-7.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-9.jpg
selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-18.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-17.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-14.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-16.jpg

 

selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-13.jpg 604-604.jpg selectrenbau-landshaft-stroitelstvo-bassejnov-15.jpg 605-605.jpg