Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Будівництво заміських будинків і дач

Побудувати нехай невеликий, але власний заміський будинок або просторий котедж, який був би сучасними, з максимальним рівнем комфорту, - чи не про це мріють сотні тисяч жителів міст? Успішні та цілеспрямовані, вони прагнуть зайнятися індивідуальним будівництвом і реалізувати мрію. Це цілком зрозуміло, адже наявність приватного житла в значній мірі характеризує спроможність людини, є показником раціональності та рівня доходів.

В даний час зафіксовано постійний попит на будівельні послуги, що, як стверджують знавці, народжує пропозицію. Тому фахівців у галузі будівництва стає надалі більше. Послуги в даній сфері пропонують як підприємці-одинаки, так і великі будівельні компанії. Серед сотень пропозицій замовнику нелегко зробити правильний вибір. Хто ж допоможе реалізувати мрію? Будівництвом котеджу або заміського будинку можна, звичайно, зайнятися самостійно, але тоді процес ризикує розтягнутися не на один рік. Та й результат цього заходу викликає серйозний скепсис. Саме тому ефективним варіантом стає звернення до фахівців, які професійно виконають комплекс будівельних робіт «під ключ» і при цьому нададуть багаторічну гарантію на роботи.

selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-8.jpg

Чому будівництво «під ключ» - найкращий варіант?

Зведення котеджу або заміського будинку «під ключ» з компанією «Селектренбау» позбавить Вас від необхідності пошуку будівельних команд і придбання матеріалів. За кожний робочий етап, як і за остаточний результат, відповідає один підрядник. Для замовників це означає можливість перекласти турботи на плечі професіоналів, періодично лише контролюючи хід робіт. Це економія сил, часу, грошей. Об'єкт «під ключ» - це правільно зроблений вибір для зведення житла і розумне інвестування коштів.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами, протягом 16 років ми використовуємо європейський досвід, технологічні розробки австрійської та німецької будіндустрії, професійне обладнання та інструменти при проведенні будівельних робіт. Ми надаємо замовникам довгострокову гарантію на кожен вид робіт і гарантуємо завершення етапів згідно з календарним графіком.

Пріоритетним напрямком діяльності для нас є комплексне проектування та будівництво котеджів, а також заміських будинків «під ключ». Ми здійснюємо комплекс робіт - від інженерно-геологічних і геодезичних робіт до оригінального декорування інтер'єру та благоустрою території. Майстерність фахівців дозволяє зводити будинки з різних матеріалів - цегляні, дерев'яні, каркасні, з піноблоків та інших матеріалів.

Ви можете замовити не тільки проведення будівельних робіт, але й повну комплектацію будівельними, оздоблювальними матеріалами. Кошторисний відділ регулярно проводить моніторинг розцінок на аналогічні роботи та матеріали як у Києві, так і в інших регіонах країни, завдяки чому ми надаємо замовникам абсолютно чесні та конкурентні розцінки, виконуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Взявши на себе повне забезпечення об'єкта необхідними будівельними матеріалами та роботами, компанія несе єдину відповідальність за бездоганну його реалізацію. Ми напряму придбаємо матеріали зарубіжного та вітчизняного виробництва у перевірених часом виробників, що дозволяє нам дотримуватися термінів, передбачених офіційним договором.

З яких етапів складається процес будівництва котеджу, заміського будинку «під ключ»?

Діяльність компанії є прозорою та інформативно доступною. Ми зацікавлені в тому, щоб замовник розумів особливості етапів будівництва, адже це - трудомісткий безперервний процес, що складається з декількох взаємопов'язаних і обов'язкових етапів:

 • Проектування

Розробляється проект будинку, де враховуються ресурси і деталі, необхідні для реалізації. Після цього готуються документи, потрібні для отримання дозволу на старт робіт. Останнє - складається технічна документація для майбутнього будівництва.

 • Зведення "коробки"

Після отримання дозволів та затвердження замовником проектної документації починається безпосередньо саме будівництво. Цей етап включає: закладання фундаменту, зведення стін і перекриттів, монтаж покрівлі та встановлення вікон, інтеграцію інженерних мереж.

 • Оздоблювальні роботи

Оздоблення часто проводиться згідно із затвердженим дизайн-проектом. Воно безпосередньо пов'язано з інтер'єром і фасадом будівлі. Усередині об'єкта оздоблювальні роботи проводяться після встановлення постійної вологості і температури. Під зовнішнім оздобленням мається на увазі утеплення стін, нанесення штукатурки, декоративного покриття.

 • Благоустрій території

Дане питання вирішується одночасно з будівництвом. Тоді набагато простіше зробити так, щоб оздоблювальні матеріали для стін будинку, доріжок або забору органічно поєднувалися між собою. Якщо Ви на своїй ділянці бажаєте бачити штучну водойму або басейн, доглянутий газон, привабливий квітник або спортивний майданчик, - ми знаємо, як це зробити на професійному рівні.

Як здійснюється цінова політика?

Детальний кошторис із зазначенням вартості робіт та застосовуваних матеріалів складається і узгоджується ще на стадії проектування. На підсумкову вартість будівництва котеджу, втім, як і заміського будинку, впливають такі фактори: площа, кількість поверхів, тип фундаменту, вживані матеріали, складність архітектурних і дизайнерських рішень тощо. Наша компанія розробить і реалізує для Вас проект, що   відповідатиме Вашим побажанням та фінансовим можливостям. Ми надамо зрозумілі прозорі ціни, при цьому гарантуємо відсутність прихованих витрат.

Переваги компанії «Селектренбау»:

 1. виконання будівельних робіт будь-якої складності та обсягу;
 2. персональний підхід до замовника;
 3. використання австрійських технологій, оригінальних матеріалів, професійного обладнання;
 4. контроль на кожному етапі;
 5. чесна вартість при європейській якості, поетапна оплата;
 6. офіційний договір;
 7. довгострокова гарантія на роботи та післягарантійне обслуговування.

Ми впевнені, що виправдаємо довіру і сподіваємося, що прозорі умови співпраці та професійна якість робіт дозволять Вам і надалі рекомендувати нашу компанію родичам, друзям та колегам.

selectrenbau-stvostroitelstvo-kottedzha-pod-klyuch-7.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-2.jpg selectrenbau-stvostroitelstvo-kottedzha-pod-klyuch-2.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-7.jpg
selectrenbau-stvostroitelstvo-kottedzha-pod-klyuch-3.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-3.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-10.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-5.jpg

 

selectrenbau-remont-fasada-doma-17.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-18.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-21.jpg