Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Будівництво парканів

Основною функцією будь-якої огорожі є захист від сторонніх проникнень. І це стосується будь-яких об'єктів: приватних котеджів, чиї власники прагнуть зберегти від цікавих поглядів своє особисте життя; промислових підприємств, робота яких вимагає охорони території; заміських клубів і ресторанів, де відвідувачам забезпечується можливість побути насамоті та відпочити від міської суєти. Заміські будинки, дипломатичні місії, освітні та медичні установи, стоянки та логістичні бази - для всіх цих та інших структур паркани є першим бар'єром на шляху непрошених гостей. Тому паркани повинні мати конструктивні особливості, які відповідають умовам забезпечення безпеки. 

Час вносить корективи в повсякденне життя. На жаль, не завжди приємні. Погіршення криміногенної ситуації призводить до того, що багато власників житлової або комерційної нерухомості змушені посилювати заходи безпеки, як мінімум, шляхом облаштування нової надійної огорожі. З огляду на це, компанія «Селектренбау» бере на себе всі роботи з демонтажу попередньої споруди та зведенню нової, більш потужної. 

У своїй роботі ми використовуємо не лише інноваційні технології і оригінальні матеріали від виробників з України та Західної Європи, але й модні тенденції оформлення різних об'єктів. Тому часто нашими замовниками стають люди, яким потрібно замінити морально застарілу конструкцію на більш актуальну, що має цікавий дизайн і водночас здатна виступити у ролі декоративного елемента навколишньої території.

Над створенням і реалізацією проекту, незалежно від його складності, завжди працюють, доповнюючи один одного, архітектори, дизайнери, інженери-будівельники. Завдяки такому комплексному підходу, ми розробляємо паркани, які мають презентабельний зовнішній вигляд та максимальну надійність. До початку будівництва замовнику надається готовий дизайн-макет, специфікація та кошторис, а разом з цім узгоджуються і затверджуються терміни виконання замовлення. Всі зобов'язання, які бере  на себе наша компанія, завжди виконуються на 100%. Гарантією тому є використання сертифицированных матеріалів, наявність власних будівельних бригад, грамотна організація праці, укомплектованість необхідною технікою.

Види парканів 

Фахівці компанії «СЕЛЕКТРЕНБАУ» створюють огорожі для таких видів нерухомості: заміські  будинкі і котеджі, офісні центри, ресторани,  готелі, промислові, сільськогосподарські підприємства та інші об'єкти. Тому ми маємо чималий досвід роботи з десятками видів матеріалів та технологій.

Найпоширенішимі з них є наступні:

  • з профнастилу - найбільш економічний варіант. Такі паркани встановлюються на промислових і сільськогосподарських об'єктах, спорудах, розташованих вздовж пожвавлених автотрас. Поєднуються з цеглою, бутовим каменем. Будучи виготовленими з оцинкованої сталі, мають тривалий термін експлуатації, а спеціальне полімерне покриття створює додатковий захист від корозії. Випускаються в широкій колірній гамі;
  • блокові - широко розповсюджені як у міській, так і сільській місцевості. Складаються з окремих фрагментів, що виготовляються в заводських умовах. Збираються шляхом кріплення до несучих стовпів і можуть мати будь-яку конфігурацію (кам'яна кладка, ялинка, фігурний орнамент). Мають привабливий вигляд як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони;
  • цегляні - традиційні для заміських будинків та котеджів. Не піддаються горінню, не руйнуються під впливом опадів. Забезпечують поліпшену звукоізоляцію і захист від вітру. Використання цегли різного кольору дозволяє створювати ексклюзивні композиції. Додаткове прикрашання  керамічною плиткою або кам'яними плашками надає таким огорожам  індивідуальних рис;
  • ∙ дерев'яні - привабливі елегантні споруди, які розробляються в класичному та етно-дизайні. Органічно виглядають в природному ландшафті. Сучасні технології обробки деревини надають можливість отримувати матеріали, стійкі до кліматичних опадів, а також до ураження шкідниками без заподіяння екологічної шкоди. Такі паркани використовуються не лише   для огородження ділянки, але й для виділення окремих функціональних зон;
  • ковані - авторські конструкції, використовувані для огородження площі із збереженням її проглядності. Являють собою ажурні сегменти, що з'єднуються між собою шляхом зварювання або за допомогою цегляних (кам'яних) стовпів. Виробляються в конкретній стилістиці, містять орнаменти, монограми, герби. Найчастіше встановлюються на представницьких об'єктах як обрамлення елітної нерухомості;
  • ∙ кам'яні - оригінальні будови, що втілюють вислів «мій дім - моя фортеця». Завдяки тому, що вони споруджуються з натурального каменю (вапняк, доломіт, граніт, піщаник) всіляких розмірів, форм та відтінків, кожна з них стає унікальною. Процес укладання заснований на спеціальних технологіях.


Ми пропонуємо замовникам десятки варіантів огорож, включаючи комбіновані. Вони відрізняються не лише цікавим зовнішнім виглядом, якістю, але й вартістю, яка відповідає фінансовим можливостям замовників. За потреби наші співробітники доповнюють будову живоплотом, підбираючи і висаджуючи цікаві рослини. З їхньою допомогою будь-яка огорожа набуває чарівного образу і стає не лише  функціональним елементом території, але й прикрасою.

Фахівці нашої компанії, які виконують будівництво огорож - це майстри своєї справи, тому якість їхньої роботи не ставиться під сумнів. У цьому вже переконалися численні замовники, які забезпечили за допомогою зведених нами огорож надійний захист своїх ділянок та їхне чудове оформлення.