Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Будівництво

Про будівельну команду
Про будівельну команду

Профільні фахівці з багаторічним досвідом. Грамотна організація всіх процесів, повний контроль якості, застосування сучасних технологій, матеріалів та обладнання.

Будівництво вілл
Будівництво вілл

Проектування і будівництво об'єктів luxury сегмента від розробки концепції до здачі «під ключ». Повна комплектація матеріалами, меблями, обладнанням. Гарантія та післягарантійний сервіс.

Будівництво котеджів і заміських будинків
Будівництво котеджів і заміських будинків

Комплексне будівництво «під ключ» - від геодезичних робіт до декорування інтер'єру та благоустрою території. Повна комплектація. Контроль і дотримання європейських стандартів якості.

Господарські споруди
Господарські споруди

Проектування і зведення всіх видів господарських будівель будь-якої складності та об'єму. Підбір і комплектація матеріалами та обладнанням. Гарантія та сервіс.

Адміністративні будівлі
Адміністративні будівлі

Будівництво адміністративних будівель різного рівня та призначення: бізнес-центри, торгово-розважальні комплекси тощо. Європейська якість, чіткий графік, застосування сучасних технологій, матеріалів та обладнання.

Криті паркінги та гаражі
Криті паркінги та гаражі

Проектування і зведення всіх видів парковок і гаражів: відкриті та закриті, приватні, громадські тощо. Різноманітність використовуваних матеріалів, контроль якості, гарантія.

Архітектурне проектування
Архітектурне проектування

Комплексні архітектурні проекти для об'єктів житлового та громадського призначення. Авторські рішення. Дотримання естетичних, технічних, протипожежних, екологічних, функціональних вимог.

Дизайн фасадів будівель
Дизайн фасадів будівель

Розробка та реалізація фасадів житлового та громадського призначення різної складності, різних стильових та архітектурних напрямків. Інноваційні технології, матеріали та обладнання. Гарантія та сервіс.

Проектування заміських будинків та котеджів
Проектування заміських будинків та котеджів

Індивідуальне та комплексне проектування приватної нерухомості. Повноцінні проекти, що створюються спільно з австрійськими партнерами.

Окремі види робіт
Окремі види робіт

Проведення окремих видів робот будь-якої складності. Використання різноманітних матеріалів. Підбір і реалізація ефективних технологій. Можливість виконання робіт на об'єктах різного ступеня готовності.

Поширені запитання щодо будівництва
Поширені запитання щодо будівництва

Докладні відповіді на найпоширеніші питання замовників. Інформативно та доступно.

Бажання замовників:

 • дотримання стандартів якості та державних будівельних нормативів;
 • оригінальний зовнішній вигляд;
 • використання оригінальних матеріалів та технологій;
 • наявність необхідних інженерних систем та комунікацій;
 • адекватна вартість;
 • своєчасність завершення робіт;
 • оперативність введення в експлуатацію;
 • гарантія якості.

Чому обирають «Селектренбау»:

 • 16 років досвіду в галузі будівництва;
 • використання австрійських і німецьких будівельних технологій;
 • комплексне рішення задач;
 • єдина відповідальність за комплектацію та виконання робіт;
 • власні проектне бюро, інженерні та будівельні команди;
 • чесні ціни на матеріали та послуги;
 • дотримання термінів;
 • довгострокова гарантія та післягарантійний сервіс.

Як ми працюємо:

 • підготовка технічного завдання;
 • проектування (розробка та узгодження з замовником ескізного та робочого проекту, прорисовка, попереднє визначення специфікації, кошториси);
 • визначення остаточної вартості робіт і матеріалів;
 • узгодження пакету проектної документації у відповідних державних структурах;
 • підготовчі земляні роботи зі зведення об'єкта;
 • деталізація робочих планів і схем, на підставі яких проводяться будівельні та монтажні роботи;
 • зведення фундаменту, стін, монтаж покрівлі та скління на підставі проектної документації;
 • прокладання комунікацій;
 • проведення внутрішніх оздоблювальних робіт;
 • зовнішне оздоблення та утеплення будівель і споруд;
 • встановлення передбаченого проектом обладнання (опалення, сантехніка, кондиціювання, вентиляція тощо);
 • благоустрій території (при додатковому замовленні цього виду робіт);
 • здача об'єкта замовнику, заходи із введення в експлуатацію.

Компанія «Селектренбау» - комплексне будівництво різноманітних будівель та споруд із дотриманням європейських стандартів якості

Основним видом нашої діяльності є зведення житлової та комерційної нерухомості. Серед пріоритетів на першому місці незмінно стоїть європейська якість. Тому, приймаючи до роботи  конкретний об'єкт, фахівці беруть під контроль всі етапи, починаючи від розробки дизайн-проекту та технічної документації до введення в експлуатацію. Компанія несе відповідальність за кожну з виконаних робіт, надає багаторічну гарантію, а також виконує післягарантійний сервіс.

«Селектренбау» - це професійне будівництво будівель «під ключ» будь-якого типу та масштабу.

Незалежно від обсягу замовлення (заміський будинок, котедж, бізнес-центр, банк, готель, ресторан, розважальний комплекс, промисловий об'єкт і т.д.), кожен з об’єктів будується з дотриманням усіх технологій, з використанням оригінальних матеріалів і набуває респектабельного статусу.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами ми використовуємо європейський досвід і передові технологічні розробки австрійської та німецької будіндустрії. Кошторисний відділ систематично проводить моніторинг розцінок на будівельні роботи як у Києві, так і в інших регіонах. На підставі отриманих даних ми надаємо замовникам чесні та конкурентні розцінки на всі види будівельних робіт. Взявши на себе забезпечення проекту необхідними будівельними матеріалами та роботами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію, а крім того, надає замовникам довгострокову гарантію на кожен вид робіт і забезпечує здачу етапів згідно з календарним графіком.

Поряд з європейською якістю, вагомим пріоритетом нашої компанії є урізноманітнення можливостей. Для замовників це означає виконання всіх необхідних робіт, які стосуються будівництва споруд різного типу, об'єднаних в один проект. Це особливо актуально для офісних центрів, де передбачається виносний паркінг, а також для приватних житлових споруд, які складаються з основної будівлі та додаткових господарських будівель. Це стосується також розважальних комплексів та заміських будинків або котеджів, які включають криті та відкриті майданчики. Завдяки комплексному підходу, застосовуваному в компанії, над проектом можуть водночас трудитися кілька підрозділів фахівців, в результаті чого замовник отримує єдину концепцію, яка об'єднує як різноманітні архітектурні форми, так і оточуючу територію.

Будівництво котеджу «під ключ»
Передбачає повний супровід процесу будівництва, включаючи створення проекту в будь-якому архітектурному стилі, розробку інтер'єру і проекту благоустрою території, узгодження специфікації та кошторису, підбір необхідних матеріалів, виконання всіх оздоблювальних робіт, прокладання і підключення всіх комунікацій всередині будинку (вода, електрика, каналізація, кондиціонування, опалення тощо) та зовні (підсвічування, поливання тощо), отримання дозвільних документів.

Будівництво заміського будинку або дачі
Включає створення авторського проекту, визначення вартості робіт. За бажанням замовника - придбання матеріалів з наданням фінансової звітності. Зведення фундаменту, коробки, покрівлі, скління, зовнішне та внутрішне оздоблення, проведення та підключення електромереж, води, каналізації, інших комунікацій. Вивіз будівельного сміття. Можлива одночасна організація заходів, пов'язаних з благоустроєм прилеглої території (укладання доріжок, облаштування майданчиків для відпочинку, ландшафтний дизайн).

Будівництво адміністративних будівель

Відповідають вимогам безпеки. Особлива увага приділяється підбору негорючих матеріалів, що не виділяють токсичних речовин, а також оснащенню вентиляційним та кондиціонуючим обладнанням. Офісні центри, фінансові установи та бізнес структури отримують відповідне їхньому статусу оформлення. Вони презентабельні зовні і комфортні всередині. Проекти неодмінно враховують наявність таких елементів, як: паркінг, ліфти, холи і ресепшен, кафе для співробітників та відвідувачів. Зведені будівлі відповідають державним стандартам, тому без найменших ускладнень проходять процедуру введення в експлуатацію.

Проектування заміських будинків та котеджів
Виконується з урахуванням задумів та вимог замовників, тому має яскраво виражену персоналізацію. У результаті замовник отримує необхідну проектно-кошторисну документацію та макет, прорисований в 3-D форматі, де враховуються побажання замовника щодо облаштування заміського будинку або котеджу.

Архітектурне проектування
Початковий етап, що передує будівництву. Архітектори та дизайнери, які працюють в нашій компанії, володіють не тільки безцінним досвідом, але й міцним творчим потенціалом. Завдяки їхнім можливостям замовники мають змогу втілити будь-яку ідею. Вони отримують оригінальне архітектурне рішення для будівництва заміського будинку, котеджу, ресторану, елітного клубу, офісного центру або промислового об'єкта.

Дизайн фасадів будівель

Відповідальний елемент оформлення презентабельних об'єктів, таких як: заміські будинки, котеджі, офіси, банки та інші фінансові установи, готелі, торгово-розважальні комплекси тощо. Дизайнери компанії створять для кожного з них унікальний образ з використанням інноваційних матеріалів, елементів підсвічування та ефектного декору. Концепція, запропонована замовнику, завжди буде бездоганною за стилем та якістю.

Господарські будівлі

Потрібні не тільки в приватних домоволодіннях, але й для ресторанів, аграрних або тваринницьких підприємств. Це всілякі навіси, майстерні, комори, теплиці, ангари, склади, місця для утримання тварин, сауни і лазні, господарські блоки і т.п.

Криті парковки та гаражі

Процес будівництва передбачає використання різних технологій та матеріалів (цегла, піноблоки, газоблоки, каркасні швидкобудуюємі конструкції тощо). У перелік робіт входить розробка проекту, влаштування фундаменту, зведення будівлі або складання швидкомонтованих елементів, зведення покрівлі, встановлення воріт, прокладання необхідних комунікацій, зовнішне / внутрішне оздоблення.

Окремі види робіт

Можуть проводитися на об'єктах незавершеного будівництва, які з різних причин були заморожені. Включають в себе скління споруд, монтаж покрівлі, укріплення фасадів, зведення підпірних стін, будівництво парканів та альтанок. Початку виконання робіт передує розробка проекту та складання кошторису, які обов'язково узгоджуються із замовником.