Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єру готелів

Зовнішній вигляд готелю - це саме те, на що відвідувачі звертають увагу в першу чергу. Саме тому професійна розробка дизайн-проекту його інтер'єру така важлива та затребувана. Найрозкішніші готелі та сучасні міні-готелі, щоб підтримувати конкурентоспроможність, намагаються повністю модернізувати інтер'єр. Так робиться, в першу чергу, для того, щоб отримати максимально комфортну для відвідувачів обстановку, яка їм запам’ятається. Замовити дизайн інтер'єру готелю означає потурбуватися про те, щоб внутрішнє оздоблення приміщення було збалансованим відповідно до вибраного стильового напрямку, функціональності і комфорту.

Дизайн готелю суттєво відрізняється від дизайну приватного житла, і тут принципи оформлення – абсолютно різні. Найкращі інтер’єри готелів – це інтер’єри, які витримані в одному стильовому напрямку, що поширюється на кожне приміщення: хол, лаунж-зони, ресторани, номери. Тільки професійні дизайнери та архітектори мають змогу поєднати настільки розрізнені за функціями приміщення в єдину композицію, та ще й приховати чи, навпаки, цікаво обіграти конструктивні особливості будівлі.

selectrenbau-dizajn-gostinicy-1.jpg

Одним із пріоритетних напрямків роботи «Селектренбау» є розробка авторських дизайн-проектів і комплексна реалізація «під ключ» об’єктів готельного бізнесу. З 2000 року компанія увійшла до групи «Select Австрія - Україна». За цей час, разом з австрійськими партнерами, ми реалізували десятки об’єктів подібного типу. На кожній стадії проекту компанія пропонує замовникові належні умови співпраці та чесні ціни для проектів, незалежно від масштабу.

Ми виконуємо широкий спектр послуг, від підготовки дизайн-проекту, його комплектації і до здачі «під ключ» з гарантійним обслуговуванням і проведенням післягарантійного сервісу.

Разом з австрійськими колегами ми розробимо дизайн готелю в будь-якому стильовому напрямку та будь-якого рівня складності. У процесі реалізації проекту ми застосовуємо австрійські і німецькі інновації та технології у сфері дизайну та архітектури, якісні і надійні будівельні та опоряджувальні матеріали, предмети меблів і освітлення, електрообладнання від зарубіжних і вітчизняних виробників, закупівлю і доставку яких ми здійснюємо напряму (без посередників).

Дизайнери та архітектори при розробці проекту враховують будь-які можливі параметри приміщень: форму і площу холу, характеристики функціональних зон, маршрути евакуації, показники звукоізоляції, і пропонують найбільш оптимальне рішення саме для цього об’єкта. Етапи робіт, що починаються з пошуку ідеї, проектування і що закінчуються монтажем і встановленням предметів інтер’єру, виконуються з розумінням дизайнерської концепції і вподобань замовника. Це дозволяє створювати авторський дизайн, що підкреслює престижність об’єкта.

Професійний проект готелю європейського рівня – це не просто підбір предметів меблів та опоряджувальних матеріалів. Це розробка комплексного дизайну, що передбачає продумування кожної дрібниці, адже саме від зібраних в єдину систему деталей і залежить зовнішній вигляд об’єкта і симпатії відвідувачів.

Спеціалісти «Селектренбау» підберуть необхідні опоряджувальні матеріали, меблі, освітлення, електрообладнання, предмети декорування, тощо, а також доцільно і професійно поставлять акценти і забезпечать поєднуваність цих елементів, перетворивши розрізнені деталі у вражаючу цілісну картину. Створення проекту готелю включає розробку не тільки інтер’єру готельних номерів, але й інтер’єр холу, стійки реєстрації, коридорів та інших приміщень.

Чітко витримати єдиний стиль у кожній деталі, як в готельних номерах, так і в декорі приміщень загального користування, ресторанних залів, - це не просте завдання, але маючи відповідний досвід, ми з легкістю це реалізуємо.

Дизайн готелю має бути продуманий максимально ретельно, необхідно поєднати всі сучасні тенденції та практичність. При плануванні внутрішнього інтер'єру готелю слід пам'ятати, що цей заклад забезпечує вирішення завдань, що постають і перед житловим, так і громадським об’єктом. Так, кожний проект безумовно повинен захоплювати красою і вражати рівнем комфорту, але й, крім того, відповідати санітарним нормам і нормам пожежної безпеки.

Під час роботи над проектом спеціалісти обов’язково враховують наступні пункти:

  • Розташування комунікацій;
  • Забезпечення повноцінної роботи інженерних систем;
  • Оснащення готелю системами відеоспостереження, пожежної безпеки та іншим необхідним обладнанням.

При проектуванні і реалізації об’єкта ми використовуємо надійні матеріали, які відповідають всім нормам пожежної безпеки, екологічності, стійкості до забруднень і вологого прибирання, механічним пошкодженням, зношенню. Під час роботи над проектом враховуються нюанси монтажу систем кондиціонування, вентиляції, обігріву, електропостачання, підбирається зручне у використанні сантехнічне та освітлювальне обладнання. Перераховані складові слугують запорукою комфорту для мешканців і персоналу.

Чому вибирають «Селектренбау»?

  • за довгі роки роботи ми реалізували десятки проектів для готельного бізнесу;
  • доцільне планування, функціональність, комфорт і безпека приміщень;
  • застосування австрійських і німецьких інновацій та технологій;
  • контроль всіх етапів робіт;
  • чесні ціни разом з європейською якістю;
  • чітке дотримання термінів і зобов’язань.
selectrenbau-dizajn-gostinicy-3.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-9.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-7.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-4.jpg
selectrenbau-dizajn-gostinicy-6.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-8.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-5.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-2.jpg

 

selectrenbau-dizajn-gostinicy-17.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-12.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-16.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-14.jpg
selectrenbau-dizajn-gostinicy-10.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-15.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-11.jpg selectrenbau-dizajn-gostinicy-13.jpg