Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єрів банків

Гроші, як то кажуть, люблять не тільки тишу, але й надійне зберігання. Тому, створюючи дизайн фінансових установ, ми робимо все, аби забезпечити для них максимальну безпеку, продемонструвати презентабельність та статус. Сучасні банки давно перестали відігравати роль перманентного грошового сховища. Це сучасні високотехнологічні установи, які надають послуги клієнтам щодо різних аспектів їхнього бізнесу, приватного життя. До того ж кожна така установа   прагне залучити клієнтів не тільки привабливими пропозиціями, а й демонстрацією власної респектабельності, в чому серйозну роль відіграє цікавий та обміркований дизайн. Саме дизайн інтер'єру банку розповідає про установу  потенційним клієнтам або партнерам.

При створенні дизайну банку з боку авторів проекту (дизайнерів та архітекторів) потрібна особлива увага, - адже такій інтер'єр спрямований на те, аби вселяти довіру і створювати позитивне враження на потенційних або постійних клієнтів. Від того, наскільки грамотно буде врахований характер діяльності такої установи, ще на стадії розробки проекту залежать імідж, престиж та репутація банківської структури. Дизайнери й архітектори, які розробляють концепцію дизайн-проекту, створюють передумови для того, щоб будь-яка людина, завітавши до банку, зрозуміла, що вона зробила правильний вибір. Вдалий та гармонійний дизайн відіграє основну роль у презентації компанії.

Фінансові установи мають складну організацію своєї роботи, що впливає також і на дизайнерський підхід. Чим ретельнише проміркований дизайн всіх приміщень, тим доскональнише організована робота персоналу, і тим якісніше обслуговуються клієнти. Це означає, що інтер'єр має бути ретельно продуманий і виконаний у відповідності з наступними критеріями:

  • функціональність. Банк повинен бути зручним не тільки для відвідувачів, але й для співробітників, тому саме правільне зонування простору та професійне облаштування кожного робочого місця є пріоритетним напрямком розробки;
  • безпека. Забезпечується не тільки для людей, але й для грошових коштів, документації та коштовностей, які знаходяться в банку. Тому правильний вибір професійного обладнання, надійних матеріалів завжди визначається цим критерієм;
  • комфорт. Людина, яка завітала до банку, має почувати себе невимушено та впевнено, а обслуговування при тому завжди повинно здійснюватися швидко та професійно;
  • солідний імідж. Дивлячись на презентабельний інтер'єр установи, люди більш схильні їй довіряти.

Розробка дизайну банків тільки на перший погляд здається легким завданням. Насправді ж це оманливе враження, оскільки створення грамотного дизайну інтер'єру банку - робота складна та різнобічна, як з естетичного, так і з технічного ракурсу. Вона вимагає певної кваліфікації та професіоналізму від авторів проекту. Набагато складніше створити представницький і стильний інтер'єр без надмірностей та химерності, але, водночас, автентичний та вишуканий за зовнішнім виглядом.

Одним з основних напрямків роботи «Селектренбау» є розробка та реалізація авторських дизайн-проектів банківських установ. З 2000 року компанія увійшла до групи «Select Австрія - Україна». За цей час, спільно з австрійськими партнерами, ми реалізували десятки подібних об'єктів. Така співпраця відкрила доступ до європейського досвіду колег, до спільній роботі над реалізацією проектів будь-якої складності та стильових напрямів, а також до австрійських інновацій та технологій в галузі дизайну та архітектури. Ми об'єднуємо побажання замовників у єдину концепцію і створюємо на цій основі оригінальний та неповторний інтер'єр. Команда «Селектренбау» - професіонали, які мають досвід продуктивної роботи із всілякими проектами. Фахівці розроблять як окремий дизайн-проект для інтер'єру банку, так і повноцінний архітектурний проект. Ми професійно виконуємо будівельні та оздоблювальні роботи, підбираємо і монтуємо сучасні та ефективні системи кондиціонування, вентиляції, опалення, пожежної безпеки, відеоспостереження та охоронної сигналізації, проводимо повну комплектацію об'єкта необхідними матеріалами і товарами зарубіжного та вітчизняного виробництва. Будівельні та оздоблювальні команди завершують здачу об'єкта «під ключ» з подальшим гарантійним обслуговуванням та післягарантійним сервісом.

«Селектренбау» розподіляє створення дизайну інтер'єрів для банків на кілька етапів:

  • ми вивчаємо вимоги замовника щодо облаштування простору, враховуючи корпоративний стиль та фінансові можливості;
  • далі ми розробляємо концепцію інтер'єру банку з урахуванням його корпоративного стилю;
  • плануємо зонування простору та розробляємо дизайн приміщень. Це включає до себе: зали для приймання клієнтів, внутрішні приміщення банківського персоналу, VIP зони для обслуговування відвідувачів тощо;
  • визначаємо дизайнерські акценти: колірна гама, стилістичне спрямування, оздоблювальні матеріали, обладнання, меблі, освітлення, особливості декорування.

Впродовж кожного етапу робіт ми тісно співпрацюємо із замовником, тому завершений проект завжди відповідає побажанням та вимогам керівництва банку.

selectrenbau-dizajn-intererov-bankov.jpg