Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн клубів та кінотеатрів

Ключовою складовою популярності клубів є незвичайна енергетика та оригінальний дизайн. Люди відвідують такі заклади, щоб відчути специфічний стан душі та особливу атмосферу. Елементом створення такого настрою у відвідувачів є яскравий інтер’єр, що запам’ятовується, продуманий до найменших деталей, включно зі звуковими ефектами та освітленням.

Нові тенденції в дизайні інтер’єру клубів

Сучасні уявлення про інтер’єрні рішення клубів постійно змінюються. Сьогодні вони набули рис свободи і сміливості.

Так, головними складовими успіху клубу можна вважати:

 • Стильний дизайн, що дивує своєю новизною і відображає оригінальні ідеї;
 • Якісне світло та продумані світлові ефекти;
 • Сучасна музика.

Сміливі рішення вимагають професійної реалізації. Аби розробити такого роду інтер’єр потрібен підхід, що потребує знань, значного досвіду, неординарності думки та безмежної фантазії. Довірити створення дизайну клубу можна лише професіоналам.

 «Селектренбау» втілює ідеї в життя

Впродовж 16 років ми створюємо професійні та ексклюзивні проекти клубів будь-якої складності та стильового напрямку. З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна», і разом з австрійським партнерами ми реалізували десятки подібних проектів. Разом з австрійськими колегами ми створюємо авторські  інтер’єри, які відповідають вимогам замовників. Так, ми маємо можливість здійснювати проектування та створювати дизайн на належному рівні, надаючи замовникам довгострокову гарантію та здачу об’єкта відповідно до календарного графіку. З нами Ви зможете реалізувати сміливі ідеї, оскільки ми пропонуємо лише професійні та функціональні рішення. Кожний наш проект – унікальний по-своєму.

Окрім дизайн-проекту ми надаємо замовникам все необхідне, щоб втілити ідею в життя. Професійно виконуємо будівельно-опоряджувальні роботи. Під час роботи над проектом наші спеціалісти приділяють особливу увагу комфорту та безпеці відвідувачів.

Ми професійно спроектуємо та змонтуємо сучасні системи кондиціонування, вентиляції, електропостачання, пожежної безпеки, і т.д. Здійснимо повну комплектацію об’єкта необхідними матеріалами і товарами зарубіжного та вітчизняного виробництва, а також успішно завершимо здачу об’єкта «під ключ» з подальшим гарантійним обслуговуванням та післягарантійним сервісом.

Кожний замовник отримує від нас тільки якісний результат, який на 100% його влаштовує. Для нас важливо виконати роботу так, щоб Ви захотіли повернутись до нас знову, а також порекомендувати своїм друзям та партнерам. З нашою допомогою Ваш заклад виділятиметься серед своїх конкурентів та приноситиме прибуток.

 Дизайн кінотеатру

Впродовж часу пріоритети та тренди змінювались. Однак кіно, як і раніше, зберігає лідерські позиції серед найбільш затребуваних видів відпочинку. Відвідати кінотеатр означає добре провести час. Кінотеатр – це доцільно продуманий простір, який поєднує в собі підвищений комфорт, високі технології та професійний дизайн. Тут не можна пропустити жодного моменту, бо кожний момент відіграє свою роль: світло, звук, вибір репертуару, розміщення екрана та крісел, приємна атмосфера. Завдяки звуковим і відеотехнологіям тепер стало можливим реалізувати ефект повної присутності під час перегляду відеоматеріалу, правильно налаштувавши спеціальні ефекти. Створення іншої реальності – ось головне завдання кіноіндустрії. Саме тому інтер’єр кінотеатру повинен сприяти цьому, інакше не можна буде здійснити задум. Досягнути ефекту заглиблення допоможуть нові матеріали, оббивка, належне і професійне розміщення звукових та світлових джерел.

 Правильне зонування та створення іміджу

Одним з ключових факторів, що впливають на імідж сучасного кінотеатру, вважається дизайн кінокомплексу, інтер’єр громадських зон і демонстраційного залу. Важливо створити цілісність кінотеатру: інтер’єр холу повинен поєднуватися з інтер’єрами залів, кафе, ресторанами та навіть сходами. Крім того, правильно розміщені ресторани та кафе можуть виявитися більш прибутковими ніж самі кінозали. Головне, щоб кожний елемент гармонійно доповнював один одного.

 У пріоритеті – професійний дизайн

Створити професійний дизайн кінотеатру – ціль не з простих, вона потребує спеціальних знань та роботи вмілих спеціалістів.

Однією з пріоритетних послуг «Селектренбау» - це забезпечити замовників професійним дизайном інтер’єру кінотеатрів та кінозалів. Першочерговим завданням для дизайнерів та архітекторів – це врахувати вимоги до світла, звуку, професійного кіно обладнання і пожежної безпеки. Не забуваючи про комфорт відвідувачів, ми пропонуємо Вам тільки продумані до дрібниць варіанти майбутнього інтер’єру, об’єднавши побажання замовників в єдине ціле, і створимо на цій основі оригінальний та неповторний інтер’єр. Наша команда – це професіонали, у яких є великий досвід та які здійснювали таку роботу впродовж довгих років. Спеціалісти розроблять і окремий, і комплексний дизайн-проект, професійно виконають будівельно-опоряджувальні роботи, змонтують сучасні та ефективні системи кондиціонування, вентиляції, опалення, пожежної безпеки та інше обладнання, здійснять повну комплектацію об’єкта необхідними матеріалами та товарами зарубіжного та вітчизняного виробництва, а також успішно завершать здачу об’єкта «під ключ» з подальшим гарантійним обслуговуванням та післягарантійним сервісом.

 Принципи роботи

Прозорість та чіткість роботи – це той критерій, що створює атмосферу довіри між нашою компанією і замовником. Вичерпна інформація про роботу над проектом мінімізує непорозуміння та створює засади для плідного союзу замовника з авторами проекту, орієнтованого на отримання бажаного результату.

Створення проекту відбувається у декілька етапів:

 • Перша передпроектна консультація;
 • Формування технічного завдання;
 • Підписання офіційного договору;
 • Фотофіксація приміщень та здійснення замірів;
 • Функціональне зонування, розміщення професійного обладнання, освітлення та меблів;
 • Ескізна розробка об’єкта;
 • Підбір професійного обладнання, освітлення, меблів, предметів декорування, опоряджувальних матеріалів, тощо;
 • Створення ручної або3D-візуалізації;
 • Підготовка та складення технічної документації;
 • Комплектація та декорування об’єкта.

selectrenbau-dizajn-klubov-i-kinoteatrov.jpg