Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єру квартир

У сучасному місті до дизайну інтер'єру квартир висуваються специфічні вимоги. Так, сьогодні це напрям - самостійний та відокремлений вид архітектурної творчості. Дизайн інтер'єру квартири повинен відповідати підвищеним вимогам не лише з точки зору естетичної складової, але й з точки зору екологічної та функціональної специфіки міського житла.

Досконалий дизайн інтер'єру квартири – це точне поєднання нетривіальної творчої задумки і ретельно прорахованої функціональності для кожного приміщення. Стилістичні смаки та вподобання замовників, концепція і колірна гамма, якість використовуваних матеріалів та багато інших аспектів – важливі для спеціалістів компанії у процесі роботи над дизайн-проектом. Завдяки цьому, функціональне планування простору стає доцільним, повністю виправданим і гармонічним.

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи «Select Австрія - Україна». З цього моменту команда професійних і дипломованих дизайнерів та архітекторів здобула можливість плідно співпрацювати з австрійськими партнерами. Це відкрило доступ до європейського досвіду колег, спільної роботи над реалізацією проектів будь-якої складності і стильових напрямків, австрійських інновацій і технологій у сфері дизайну та архітектури.

/upload/projects/258-258.jpg

Базовими складовими формули авторського дизайну інтер’єру є комфорт, актуальність образу і функціональність. Аби проект став не тільки індивідуальним, але й максимально функціональним для господарів квартири, дизайн-команда «Селектренбау» скрупульозно опрацьовує всі нюанси оформлення простору, характерні для авторського дизайну.

Світ дизайну постійно розвивається та щорічно на ринку з'являються нові рішення у сфері високотехнологічного оснащення дизайнерських інтер'єрів: меблі, освітлювальні прилади, опоряджувальні матеріали, предмети декорування, тощо. Через це професійна команда дизайнерів та архітекторів «Селектренбау» постійно розвивається, слідкуючи за останніми тенденціями дизайну та архітектури Західної Європи та США, впроваджуючи цікаві рішення у проекти квартир та пентхаусів. Ми регулярно відвідуємо міжнародні виставки, оновлюємо асортимент меблів, освітлювальних приладів, опоряджувальних матеріалів і предметів декорування, поповнюємо нашу бібліотеку найкращими зразками архітектури та дизайну.

Ми розроблюємо дизайнерські концепції «під ключ», починаючи з пошуку відповідної ідеї і закінчуючи здійсненням будівельних і опоряджувальних робіт з подальшою гарантією та сервісним обслуговуванням. Якщо Ви хочете уникнути непередбачуваних ситуацій, непотрібних фінансових затрат і зберегти свої нерви, довірте нашим досвідченим спеціалістам виконання комплексу робіт з дизайну Вашої квартири і її повної комплектації. Проект, розроблений індивідуально для Вас, буде безпомилково реалізований під професійним авторським контролем.

З початку співпраці всі нюанси майбутньої взаємодії стають доволі зрозумілими для замовників. Першочергово, вони отримують інформативні відповіді на питання. Як довго триватиме розробка дизайну? Яка буде кінцева вартість? Що робити у разі внесення коригувань? Як можна реалізувати нестандартні побажання? Як правильно прорахувати бюджет та розпланувати час на виконання? Отримуючи вичерпну інформацію, замовники довіряють нам своє житло, отримуючи натомість відповідальний і професійний підхід.

Ретельно продумана ергономічність, яскраво виражена персоналізація, краса і функціональність - це критерії нашого підходу до дизайну квартир. Сучасна технічна база дозволяє нашим спеціалістам надійно, швидко та професійно реалізувати проект, що відповідає Вашим вимогам.

Особливості підходу до дизайну Вашої квартири:

Авторський контроль

Для нас недопустимий тривіальний шаблонний дизайн. Кожний проект індивідуальний і автентичний. Пріоритетом при розробці дизайн-проекту є побажання замовника, а не амбіції дизайнера.

Для отримання гармонічного і комфортного інтер’єру, ми комбінуємо бачення дизайнера, побажання замовника і технічні інновації. Дизайнери та архітектори «Селектренбау» мають спеціальну профільну освіту і творчий потенціал, застосовують сучасні технології, що дозволяють їм створювати інтер’єри з власним неповторним стилем і характером.

Багаторічний досвід

Ми розробляємо дизайн квартир майже два десятиріччя і за цей час реалізували сотні об’єктів. Ми вміємо не тільки розроблювати ескізи, але й втілювати їх в життя.

selectrenbau-dizajn-kvartir-2.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-3.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-4.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-5.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-6.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-7.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-8.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-9.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-10.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-11.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-12.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-13.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-14.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-15.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-16.jpg

 

selectrenbau-dizajn-kvartir-17.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-18.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-19.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-20.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-21.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-22.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-23.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-24.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-25.jpg
selectrenbau-dizajn-kvartir-26.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-27.jpg selectrenbau-dizajn-kvartir-28.jpg