Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єру офісів

Для будь-якої компанії візитною карткою її діяльності є офіс. Клієнт або партнер, прийшовши в офіс,  відразу зверне увагу на загальну обстановку і дизайн. З цього він може зробити висновок про благонадійність компанії. Саме відповідна ділова обстановка в офісі справляє позитивний вплив на сприйняття партнерів та клієнтів. Однак, це не єдиний фактор, чому варто звернути особливу увагу на професійній дизайн офісних приміщень. Функціональний і професійно оформлений інтер’єр створює сприятливу робочу атмосферу, а також допоможе раціонально використати наявний простір. Це розуміють і застосовують на практиці керівники успішних компаній. Авторський дизайн офісного інтер’єру допоможе не тільки створити потрібний імідж компанії, але також з успіхом просувати на ринок її товари чи послуги.

Ті часи, коли було достатньо зробити звичайний косметичний ремонт офіса, розставити меблі, розмістити освітлення і розпочати роботу, вже давно минули. Вимоги до сучасного офісу стали набагато жорсткішими і різноманітнішими: завдяки окремим елементам він має вказувати на сферу діяльності компанії, враховувати корпоративні правила та стиль, підкреслювати турботливе ставлення до персоналу й повагу до клієнтів.

selectrenbau-dizajn-ofisov-1.jpg

Одним з основних напрямків роботи «Селектренбау» є розробка авторських офісних дизайн-проектів. Щоб створити проект ми беремо за основу філософію й корпоративні цінності компанії замовника. Дизайнери та архітектори ретельно вивчають і опрацьовують інформацію про представлений бренд, характерні особливості корпоративної політики та принципи роботи компанії. Беручи до уваги це та, звичайно ж, побажання і вимоги замовника, вони приступають до розробки концепції інтер'єру. Ця концепція передбачає не тільки створення стильного і функціонального офіса, але й оптимальне розміщення робочих місць. Досвід роботи компанії «Селектренбау» і сотні наших реалізованих об'єктів підтверджують, що створити ергономічний офіс, де персонал здійснює свою роботу із задоволенням, - можливо. Ми розроблюємо офісний проект і об’єднуємо в одне ціле елементи декору, меблі, освітлювальні прилади, перегородки, а також організуємо робочий простір таким чином, що кожний працівник відчує, він на своєму місці. Створюючи кожний офісний інтер’єр, ми враховуємо побажання і специфічні вимоги.

Наше основне завдання: використовуючи досвід і професіоналізм, реалізувати побажання замовників. Звернувшись до нас, Ви отримаєте гармонічно розпланований простір, якісну обробку, доцільно розташовані меблі, освітлення та офісне обладнання.

Ми прагнемо створити комфорт, ергономіку і максимальний рівень зручності. Незалежно від того, великий у Вас офіс чи маленький, ми врахуємо те, щоб працівники будівлі почували себе комфортно в ньому в будь-яку пору року. Так, ми ретельно продумуємо системи кондиціонування та вентиляції, правильну організацію робочих місць, додаємо їм нотку яскравості й стилю. Що ж стосується розробки інтер'єру кабінету керівника, то він має підкреслювати благонадійність компанії та справляти враження на партнерів і клієнтів.

Дизайнери та архітектори розроблюють інтер'єр офіса в будь-якому стильовому напрямку. Вони з однаковою зацікавленістю використовують в проектах як сувору класику, так і ультрасучасний хай-тек з його нетривіальними і новаторськими рішеннями.

Звичайно ж, керівну роль при розробці і реалізації дизайну відіграє вартість такого проекту. Ви вважаєте, що офіс має відповідати сучасним тенденціям у світі дизайну? У такому разі Вам необхідно знайти компанію, яка задовольнить вимоги щодо цін та якості послуг, що надаються. З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Ми безпосередньо здійснюємо закупівлі товарів і матеріалів у європейських та американських виробників, імпортуючи їх до країни за конкурентними цінами. Доставка на проект оригінальних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів і предметів декорування здійснюється у чітко обумовлені терміни. Замовники отримують від нас чесні ціни і не переплачують за використання торгових площ та інші націнки салонів і магазинів.

Ми неодмінно порадуємо Вас європейською якістю виконаних робіт і забезпечимо здачу офісу «під ключ» відповідно до календарного графіку. Оновлений офіс стане гордістю працівників і приверне увагу нових партнерів і клієнтів.

Реалізуйте будь-яку мрію з нами! Зробіть офіс стильним, функціональним і комфортним.

У чому переваги проектів «Селектренбау»:

  • ми займаємося створенням дизайну для офісів впродовж багатьох років і за цей час реалізували сотні об’єктів;
  • наші створені проекти відрізняються європейською якістю, доцільним плануванням, комфортом і функціональністю;
  • створення іміджевого, ексклюзивного авторського інтер’єру, враховуючи брендову політику компанії;
  • застосування інноваційних австрійських і німецьких тенденцій та технологій;
  • для нас важливим є кожний вільний сантиметр площі і ми знаємо, як його раціонально використати;
  • авторський контроль на кожному етапі співпраці;
  • демократичне співвідношення ціни і якості;
  • чітке дотримання взятих на себе термінів і зобов’язань.
selectrenbau-dizajn-ofisov-6.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-8.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-10.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-13.jpg
selectrenbau-dizajn-ofisov-11.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-9.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-7.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-12.jpg

 

selectrenbau-dizajn-ofisov-2.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-4.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-3.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-5.jpg