Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн ресторану, кафе, бару

Стильно оформлений інтер'єр ресторану, кафе або бару – це одна з основних  складових        успішного ведення бізнесу, нарівні з вишуканою кухнею та уважним обслуговуванням. Це така сама візитна картка закладу, як його шеф-кухар або меню. Аби підкреслити специфіку та статус ресторану або кафе разом із кухнею, необхідно створити відповідний дизайн. Адже саме оформлення залу справляє перше враження на відвідувачів, яке, як відомо, не можна справити двічі. Чи залишаться клієнти задоволені, чи будуть розчаровані, залежить не лише від майстерності кухаря або люб'язності офіціанта, але також від антуражу, в якому проявляється професіоналізм, талант, художній смак дизайнерів та архітекторів, які працювали над оформленням інтер'єру.

При проектуванні інтер'єру подібних об'єктів необхідно дотримуватися ключових принципів, характерних для всіх без винятку ресторанів, кафе або барів. Внутрішній простір, в першу чергу, проектується таким чином, аби маршрути персоналу та відвідувачів були максимально комфортними. Розташування столів та стільців жодним чином не повинно викликати відчуття дискомфорту і тісноти у відвідувачів. Найголовніше, про що насамперед дбають дизайнери, створюючи інтер'єр, - це комфорт та ергономічність приміщення, і лише потім - про створення необхідної атмосфери та внутрішнього оформлення.

Одним з основних напрямків роботи «Селектренбау» є розробка та реалізація авторських дизайн-проектів ресторанів, кафе та барів. З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». Спільно з австрійськими партнерами ми реалізували десятки проектів для ресторанного бізнесу. Така співпраця відкрила доступ до європейського досвіду колег, спільної роботі над реалізацією проектів будь-якої складності і стильових напрямів, а також до австрійських  інновацій та технологій в галузі дизайну та архітектури. У проектах професійно поєднуються вимоги щодо комфорту та авторська стилістика оформлення, яка відповідає статусу закладу.

Вибір стилю та основоположної концепції, визначення цільової аудиторії, враховуючи різні критерії, наприклад, соціальний статус та ін. - це те, з чого починається дизайн-проект інтер'єру. Грунтуючись на баченні замовників, ми розробляємо стильовий напрям, продумуємо колірну гаму, підбираємо обладнання, меблі, освітлення, предмети декорування та інші елементи, необхідні для будь-якого проектованого нами об'єкта. Дизайнери використовують у проектах як чисті стилі: хай-тек, модерн, італійський, східний, марокканський, прованс, так і їх поєднання. Об'єкти набувають неповторного образу, що підкреслюється за допомогою планування, меблів, елементів декорування, освітлення, колірної гами. Крім того, важливо підібрати свою «родзинку» під час оформлення, яка залишиться в пам'яті відвідувачів та допоможе виділити заклад серед конкурентів. Завдання непросте, але професійні дизайнери та архітектори «Селектренбау» успішно з ним справляються. Якщо Ви бажаєте уникнути головного болю та зайвих фінансових витрат, доручіть досвідченим фахівцям компанії комплексну реалізацію об'єкта «під ключ», починаючи з пошуку концепції і закінчуючи проведенням будівельних та оздоблювальних робіт з подальшою гарантією і сервісним обслуговуванням. Проект, розроблений з урахуванням індивідуальних особливостей, буде безпомилково реалізований під нашим авторським контролем.

Найрізноманітніші фактори впливають на враження відвідувачів від закладу. Тому, працюючи над об'єктом, ми застосовуємо повний  комплекс планувальних, інженерно-технічних та художньо-декоративних рішень. Дизайнери та архітектори уявляють себе майбутніми відвідувачами, проектуючи їх реакції, емоційний фон і виключаючи негативні подразники. Тому Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що:

 • запахи з кухні не проникнуть в зал. Ми використовуємо сучасні системи кондиціонування та вентиляції, правильно розраховуємо потужність і професійно їх монтуємо;
 • навігація буде зрозуміла та зручна для відвідувачів. Гості закладу зможуть легко знайти необхідні зони, не заважаючи один одному і не відволікаючи співробітників.
 • відвідувачам буде комфортно. Зали і тераси адаптуються для перебування людей з обмеженими фізичними можливостями (люди похилого віку та інваліди). Їм стане легше пересуватися залом, а Вашим співробітникам - їх обслуговувати;
 • діти відвідувачів не нудьгуватимуть. Вони займуться чимось цікавим в спеціальній ігровій зоні та дозволять батькам розслабитися. Ми із задоволенням сплануємо для закладу окремий дитячий куточок;
 • збільшиться середній рахунок. Ваш прибуток безпосередньо залежить від середнього рахунку кожного столика. А для того, щоб гості якомога довше затрималися, їм має бути у Вас комфортно. Створивши атмосферу, якою Ваші відвідувачі забажають насолодитися довше, Ви подовжите їх перебування у Вас. За цей час вони витратять більше, і тим самим, збільшать  середній рахунок, збільшуючи прибуток закладу. Ми допоможемо зробити бізнес ефективнішим.

Переваги компанії «Селектренбау»

 • Ми створюємо дизайн-проекти ресторанів, кафе та барів без малого два десятки років, і за цей час ми реалізували десятки успішних об'єктів, які приносять стабільний прибуток нашим замовникам.
 • Компанія виконує комплексну реалізацію об'єкта «під ключ». Це означає, що ми не просто розробляємо дизайн інтер'єру, але й здійснюємо його повну комплектацію та реалізацію.
 • Авторський контроль на кожному етапі співробітництва.
 • Для нас важливий кожен вільний сантиметр площі, і ми знаємо, як його раціонально використовувати.
 • Ми використовуємо тільки ті матеріали, комплектуючі та обладнання, в якості та  надійності яких ми на 100% упевнені.
 • Розумне співвідношення ціни та якості.
 • Ми строго дотримуємося взятих на себе термінів та зобов'язань.

«Селектренбау» створить привабливий, незабутній об'єкт, який порадує гостей максимальним рівнем комфорту, а Вас, як власника - зростанням прибутку!

selectrenbau-dizajn-restorana.jpg