Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єру магазину

У наш час кількість нових магазинів та торгових об'єктів збільшується в геометричній прогресії. Пропозицією необхідного товару вже нікого не здивуєш. Для того, щоб залучити клієнтів, цього вже замало. Знижки та широкий асортимент продукції становлять лише половину успіху. Що ж ще може вплинути на рішення потенційного покупця придбати товар саме тут та саме зараз? Звичайно ж, - це дизайн інтер'єру, будь-то торговий центр, чи невеличкий магазин. Дієвим способом утримати покупця може стати саме неординарність та неповторний вигляд інтер'єру.  Детально продуманий стильний інтер'єр бутіка або магазину, оформлений за всіма правилами дизайнерської майстерності, завжди викликає позитивні емоції, бажання повернутися сюди ще раз та неодмінно розповісти друзям про це чудове місце. Тут хочеться не лише провести більше часу, але й здійснювати покупки з великим задоволенням, що неодмінно принесе прибуток власникам торгових організацій. Саме тому слід звернути особливу увагу на професійний дизайн, адже він не лише підкреслить статус об’єкта, але й допоможе залучити нових потенційних покупців.

Одним з основних напрямків діяльності компанії «Селектренбау» впродовж 16 років є розробка інтер'єрів для торгових приміщень, магазинів або бутіків. Дизайнери та архітектори знаходять професійні рішення, поєднують красу та практичність в планованих ними інтер'єрах. Перед нашими працівниками постає завдання: створити авторський дизайн, який не буде схожий на інші інтер'єри. Ми здатні розробити та комплексно реалізувати «під ключ» креативний, сучасний та унікальний інтер'єр. Шаблонна робота не для нас - кожний проект відрізняється своєю яскравою неординарністю. Для нас не існує завдань, які ми не можемо виконати. Ми прагнемо почути від замовника - "Так, це саме те, що я хотів та навіть краще". Замовивши у нас розробку проекту, Ви зробите впевнений крок на шляху до успішного бізнесу, який швидко принесе результат та, відповідно, прибуток.

Необхідно пам'ятати, що інтер'єр того чи іншого торгового приміщення має повністю відповідати певній тематиці та обраному стилю, що допоможе створити його привабливий образ. Наприклад, якщо мова йде про магазин взуття або одягу, то при плануванні та розробці проекту краще використовувати великі скляні вітрини, де розміщуються модні новинки сезону, а продуктовий павільйон краще оформити в яскравих та барвистих тонах, які не дозволять покупцям пройти повз товару. На жаль, оцінити всю складність та копіткість роботи стосовно доцільного оформлення здатний далеко не кожен власник бутіка або магазину. Тут, в першу чергу, важливий вибір правильного стилю оформлення, на основі чого буде розроблена єдина комбінація всіх елементів. Вона повинна являти собою як естетичну цінність, так і мати практичну доцільність.

Спеціалісти нашої компанії врахують всі Ваші побажання, нададуть цінні та практичні рекомендації, а також розроблять нетривіальний дизайн, що відрізнятиметься оригінальністю, красою та автентичністю. Якщо Ви ще не визначилися з вибором стилю та концепції оформлення торгової площі, то наші професійні  дизайнери із задоволенням допоможуть Вам у цьому. Залежно від цільової групи потенційних відвідувачів дизайн інтер'єру може бути спокійним, стриманим та строгим, або ж з точністю до навпаки, він може бути яскравим, помітним та незабутнім.

Дизайнери та архітектори «Селектренбау» за багато років успішної роботи накопичили великий досвід зі створення інтер’єрів в різних стильових напрямках: ми пропонуємо як нетривіальний, яскравий та помітний інтер'єр в сучасному стилі хай-тек з його вигадливими формами, так і інтер'єр в спокійному, класичному стилі. Ми знаємо, як створити цікавий  та незабутній для покупців інтер'єр. Головне наше завдання під час  розробки інтер'єру – створити свій неповторний та оригінальний стиль, який заохочуватиме покупця приходити в магазин або бутік знову й знову та здійснювати якомога більше покупок.

Під час роботи над проектом ми приділяємо особливу увагу комфорту та безпеці відвідувачів. Ми доцільно розробимо та професійно змонтуємо сучасні системи кондиціонування, вентиляції, електропостачання та пожежної безпеки. Так, наприклад, якщо у Вашій торговій залі буде занадто душно, покупці не захочуть там довго перебувати та відповідно, Ви як власник, втратите прибуток.

 Наші переваги:

  • ми розроблюємо дизайн торгових приміщень вже близько двох десятків років та за цей час реалізували безліч об'єктів;
  • ми застосовуємо тільки оригінальні матеріали, обладнання та комплектуючі;
  • доцільне планування, функціональність, практичність та безпека приміщень;
  • роботи над проектом здійснюються із врахуванням побажань замовників та під повним авторським наглядом;
  • для нас важливий кожний вільний сантиметр площі, і ми знаємо, як його раціонально використати;
  • прозоре ціноутворення та європейська якість;
  • ми суворо дотримуємося взятих на себе строків та зобов’язань;
  • гарантійне обслуговування з подальшим післягарантійним сервісом.