Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дизайн інтер'єру та екстер'єру

Про дизайн-команду
Про дизайн-команду

Професійні дизайнери з України та Австрії, що спільно працюють в різних стильових напрямках. Авторські проекти, модні тенденції, функціональні та оригінальні концепції.

Дизайн інтер'єру квартир
Дизайн інтер'єру квартир

Неординарні творчі задуми та впровадження технічних інновацій. Точне виконання побажань замовників. Гармонійне планування простору. Індивідуальність. Авторський контроль.

Дизайн заміського будинку та котеджу
Дизайн заміського будинку та котеджу

Створення ексклюзивних інтер'єрів з індивідуальним образом. Раціональне використання площі. Бездоганне оформлення внутрішнього і зовнішнього простору.

Дизайн інтер'єру офісів
Дизайн інтер'єру офісів

Створення функціонального і стильного інтер'єру з урахуванням брендової політики компанії. Грамотна організація простору. Застосування інноваційних технологій.

Дизайн інтер'єру готелю
Дизайн інтер'єру готелю

Оригінальні проекти для об'єктів різного цінового рівня. Грамотне планування, функціональність, комфорт та безпека приміщень.

Дизайн ресторану, кафе, бару
Дизайн ресторану, кафе, бару

Привабливі і незабутні авторські проекти. Ергономічне планування простору. Створення максимального рівня комфорту для відвідувачів і персоналу.

Дизайн інтер'єрів банків
Дизайн інтер'єрів банків

Функціональність, максимальний рівень безпеки і респектабельність дизайн-проектів. Грамотне зонування простору з урахуванням комфортності перебування клієнтів і роботи персоналу.

Дизайн клубів та кінотеатрів
Дизайн клубів та кінотеатрів

Стильні інтер'єри, оригінальні ідеї, професійне обладнання, світло, якісний звук. Створення іміджу закладу. Дотримання норм безпеки.

Дизайн торгових приміщень
Дизайн торгових приміщень

Розробка з урахуванням вимог: привабливість, впізнаваність, комфорт, мотивація відвідувача до покупки, раціональне використання площі, відповідність санітарним нормам і вимогам до безпеки.

Інженерне проектування
Інженерне проектування

Підбір індивідуальних технічних рішень для створення комфортних умов. Включає креслення і схеми розміщення електричних мереж, опалення, вентиляції, кондиціонування тощо.

Авторський нагляд
Авторський нагляд

Передбачає 3-х ступеневий контроль: прораб-автор проекту-директор. Охоплює всі робочі етапи і гарантує дотримання якості, технологій і термінів.

Поширені запитання щодо дизайну інтер'єру
Поширені запитання щодо дизайну інтер'єру

Докладні відповіді на найпоширеніші питання замовників. Інформативно та доступно.

Бажання замовників:

 • оригінальне оформлення приміщень;
 • використання певних стильових напрямів;
 • відповідність їхнім смакам та потребам;
 • створення гармонійного простору;
 • адекватна вартість;
 • швидкість виконання.

Чому обирають «Селектренбау»:

 • команда талановитих і кваліфікованих українських та австрійських дизайнерів, архітекторів;
 • величезний творчий потенціал;
 • досвід створення різноманітних авторських проектів;
 • багаторічна співпраця з надійними виробниками якісних матеріалів, обладнання, предметів меблів, освітлювальних приладів, елементів декорування тощо;
 • невичерпні стильові рішення, бездоганна якість, інновації та традиції.

Як ми працюємо:

 • перша передпроектна консультація;
 • підготовка технічного завдання;
 • підписання офіційного договору;
 • фотофіксація та заміри приміщень;
 • функціональне зонування простору з розстановкою меблів та освітлення;
 • ескізна розробка об'єкту (з можливістю коригування);
 • попередній підбір меблів, освітлення, сантехніки, оздоблювальних матеріалів, декоративних елементів;
 • створення ручної або 3D візуалізації (два ракурси проектованого приміщення);
 • складання технічної документації, передбачуваної проектом;
 • повний авторський нагляд;
 • комплектація та декорування об'єкта.

Компанія «Селектренбау» - ексклюзивний авторський дизайн

Простір навколо людини безсумнівно відіграє важливу роль у її житті. Від того, наскільки він співзвучний з почуттями, емоціями, видом діяльності та статусом, залежить не лише настрій, але іноді навіть взаємостосунки, працездатність і бажання творити. Тому головним правилом для нас під час створення інтер’єрів є абсолютна відповідність до запитів та вимог замовників. Під час розробки дизайну ми враховуємо різноманітні нюанси: якість матеріалів, стилістичні уподобання замовника, колірні рішення та інше. Ми створюємо дизайн-проекти для різних видів квартир, котеджів та заміських будинків, офісів, готельних комплексів, ресторанів, - для будь-яких житлових та громадських інтер’єрів практично два десятки років. Впродовж цих років робота компанії базується на 4-х постулатах: стиль, бездоганна якість, інновації та традиції.

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому команда професійних і дипломованих дизайнерів та архітекторів отримала можливість плідно співпрацювати з австрійськими партнерами. Наші спеціалісти мають змогу долучитися до європейського досвіду колег, до австрійських інновацій і технологій у сфері дизайну та сучасної архітектури, а також спільно працювати над реалізацією проектів будь-якої складності та стильових напрямків. У процесі співпраці з австрійськими партнерами ми успішно розробили та реалізували в Україні велику кількість об’єктів як житлового, так і громадського призначення (квартири і котеджі, заміські будинки і розважальні комплекси, офіси, ресторани та інші об’єкти), які завжди відповідали очікуванням замовників.

Ми створюємо оригінальні авторські інтер'єри, які забезпечують власникам нерухомості максимальний рівень комфорту. Ми виконуємо всі види проектування та дизайну інтер’єру на належному рівні. Ми надаємо замовникам довгострокову гарантію і забезпечуємо здачу всіх етапів згідно з календарним графіком.

 • Що означає для нас сучасний дизайн інтер'єру

У першу чергу – це комфорт. Приступаючи до розробки концепції оформлення приміщень, ми враховуємо вимоги щодо ергономіки простору, до його гармонійного сприйняття для того, аби кожна людина відчувала себе там затишно, безпечно і отримувала максимум задоволення. Якість використовуваних матеріалів також дуже важлива. Оскільки на дизайн інтер'єрів витрачаються чималі суми, то замовник абсолютно виправдано бажає отримати якісні та довговічні матеріали. Для своїх проектів ми використовуємо виключно натуральні матеріали, які мають чудові функціональні властивості та відрізняються довговічністю.

Першочерговим критерієм, що характеризує підхід до співпраці, є прозорість та ясність між нами і замовником. Таким чином створюється сприятлива атмосфера взаємодії, побудована на довірі сторін одна до одної. Надання детальної інформації щодо проекту зводить до мінімуму непорозуміння, допомагаючи побудувати плідний союз дизайнера та замовника.

 • Перша передпроектна консультація

Ця зустріч визначає успіх майбутньої спільної роботи. Під час обговорення деталей дизайнер відіграє роль такого собі психолога, визначаючи характер замовника, ознайомлюючись з його інтересами, способом життя, що має пріоритетне значення для подальшого формування індивідуального інтер’єру. Під час першої зустрічі належить розібратися, які уявлення має замовник стосовно майбутнього інтер’єру. Доречно, якщо він матиме з собою зображення прийнятних та неприйнятних інтер'єрів, - працівники компанії врахують цю інформацію під час роботи над створення дизайну. Надання замовником технічної документації з відомостями про несучі конструкції, вентиляцію, стояки водопостачання, каналізацію і т.д., надасть нашим спеціалістам з дизайну початкове уявлення про масштаб та специфіку роботи.

 • Підготовка технічного завдання

З розділу «Технічне завдання на розробку дизайн-проекту» починається старт майбутніх робіт. Він оформлюється дизайнером при першій консультації зі слів замовника. Технічне завдання містить основоположні ознаки оформлення інтер'єру, а також вимоги щодо стилю, колірної палітри та функціональності.

 • Підписання офіційного договору

Документ регламентує порядок і тривалість робіт, вартість, рівень відповідальності та зобов'язання сторін, процес здачі та приймання виконаного проекту. Доповнюється калькуляцією і графіком проведення затребуваних робіт.

 • Фотофіксація та заміри приміщень

Для ознайомлення зі специфікою об’єкта спеціалісти в зручний для замовника час виїжджають на місце. Сучасне вимірювальне обладнання дозволяє їм провести якісні заміри, які забезпечують точність під час втілення проектних завдань, розроблених дизайнером. З цією ж метою відбувається фотозйомка.

 • Функціональне зонування простору з розстановкою меблів та освітлення

Відправною точкою при створенні майбутнього інтер'єру є планування, яке передбачає розстановку меблів, освітлення та обладнання в потрібній кількості. Основу планувальних робіт складають дані технічної документації, в якій зазначено: розташування несучих конструкцій та стояків, інженерні комунікації,«мокрі» зони та інше. На основі наявних даних розробляються декілька варіантів оформлення дизайну всіх приміщень. Серед них замовник вибирає той вариант, який йому найбільше сподобався, і він приймається як кінцевий. Після заключного затвердження планувального рішення настає наступний етап робіт.

 • Ескізна розробка об'єкта

Дизайнер за допомогою спеціального програмного забезпечення або від руки створює чорновий начерк (ескіз) в перспективі. У відповідності до вимог замовника ескіз можна скоригувати, але не більше двох разів.

 • Попередній підбір меблів, освітлення, сантехніки, оздоблювальних матеріалів, декоративних елементів

Після узгодження із замовником планувального рішення та ескізної ідеї підбираються першочергові складові комплектації проекту, зокрема: меблі, освітлення, декоративно-опоряджувальні матеріали, обладнання, сантехніка та інше. У процесі підбору елементів інтер’єру дизайнер може коригувати заплановане розміщення перегородок і технічних вузлів, змінювати рівні стель та прорізів, уточнювати відтінки колірної палітри, що забезпечує максимальну відповідність реального інтер’єру до задуманого.

 • Створення ручної або 3D візуалізації

Візуалізація інтер'єру враховує вибрані предмети меблювання, елементи освітлення та декору, оздоблювальні матеріали тощо. Візуалізація гранично наочно, деталізовано та реалістично демонструє замовникові, як виглядатиме майбутній інтер’єр в різних ракурсах.

 • Складання технічної документації

У ході проектування і підготовки дизайн-проекту працівники, що працюють над проектом, і замовники часто обговорюють і уточнюють деталі проекту. Вони разом приймають рішення щодо прив’язок електрообладнання, використання спеціальних опоряджувальних матеріалів, декоративних елементів тощо. Результатом такої взаємодії стає дизайн-проект, що містить індивідуальні характеристики і супроводжується повною пояснювальною документацією, комплектом необхідних креслень. У відповідності з цією документацією буде створюватись інтер’єр.

 • Повний авторський нагляд

При створенні інтер'єру здійснюється контроль за процесом робіт, що дозволяє автору проекту оперативно врегулювати можливі проблеми, вносячи відповідні поправки в процес будівництва безпосередньо на майданчику.

 • Комплектація та декорування об'єкта

Комплектація та декорування об’єкта з нашою допомогою позбавляє Вас від численних клопотів та фінансових втрат, пов’язаних з придбанням необхідних товарів. Ми своєчасно і повністю укомплектуємо об’єкт, що обслуговується, підібравши якісну європейську, американську та вітчизняну продукцію, яку ми постачаємо за чесними цінами безпосередньо від виробників. На відміну від салонів або шоу-румів ми є єдиним постачальником, ми здійснюємо якісний монтаж різних груп товарів (меблі, освітлювальні прилади, предмети декорування), тому ми не завищуємо ціни на пропоновані вироби, а, навпаки, робимо їх прийнятними для наших замовників. Замовляючи у нас комплектацію та декорування своїх об'єктів, Ви дійсно отримуєте чесні, у порівнянні з роздрібною торгівлею, ціни на потрібну Вам зарубіжну або вітчизняну продукцію. Взявши на себе повне забезпечення Вашого проекту необхідними товарами та послугами, наша компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. Співпрацюючи з сотнями відомих виробників Західної Європи та США та здійснюючи від них прямі закупівлі (без посередників), компанія «Селектренбау» надає Вам великий асортимент різноманітних товарів в різних цінових категоріях.

Дизайнери та архітектори нашої компанії – це досвідчені спеціалісти, які блискуче втілять в життя будь-які ідеї замовника. Ексклюзивний авторський інтер’єр, створений нами, відтворить Вашу індивідуальність та унікальність. Ми з усією відповідальністю та з відмінною якістю виконаємо всі взяті на себе зобов'язання. Кожен спеціаліст компанії «Селектренбау» спрямовує свої зусилля на те, аби будь-який створюваний інтер’єр став приводом для гордості наших замовників.