Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Електричні котли

Автономне опалення - це такий тип обігріву приміщень, який хотіли б отримати всі власники нерухомості. Однак далеко не всі мають таку технічну можливість. Наприклад, городяни, які мешкають в багатоквартирних будинках, або прихильники заміського проведення часу, де не передбачено підключення до газових мереж. Але, завдяки постійній появі нових технологій вони стають щасливими володарями комфортної, ефективної системи опалення, де в ролі теплогенераторів виступають електричні котли десятків модифікацій. Це обладнання розраховане на розумне споживання електроенергії, тому стає альтернативою іншим видам опалення.

Класифікація електричних котлів

Виробники, з якими працює компанія «Селектренбау», випускають електротехніку, призначену для різних умов експлуатації. Тому ми пропонуємо замовникам продукцію перевірених і надійних світових брендів, наприклад Vaillant (Німеччина) та інших, підходящих для конкретного проекту. Цю продукцію високо оцінили як фахівці нашої компанії, так і численні замовники. З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Це надає нам можливість здійснювати прямі закупівлі (без посередників) і постачати обладнання та комплектуючі безпосередньо від провідних зарубіжних виробників на об'єкти замовників за чесними цінами.

Ми враховуємо нюанси майбутнього використання, у тому числі перехід на двотарифний режим роботи (день / ніч) з використанням однофазних (220 В) або трифазних (380 В) мереж. Ми контролюємо стан електричних мереж і при необхідності проводимо повну або фрагментарну заміну на більш потужні та надійні. Тому в розробленні та монтажі проектів опалення з використанням електричних котлів поряд з інженерами-теплотехніками неодмінно беруть участь також енергетики та електрики.

За своєю конструкцією електричні котли розподіляються на 3 типи:

 1. класичні - являють собою сучасні нагрівачі, де вода досягає заданої температури за допомогою ТЕНів, трубчастих елементів нагріву. Теплоносій циркулює природним або примусовим способом і нагрівається в проточному режимі;
 2. іонні - у такому котлі замість ТЕНа встановлений електрод, що не є нагрівачем. Він призначений для передачі електричного струму воді, яка нагрівається за рахунок власного опору. Молекули води поділяються на позитивно і негативно заряджені іони, частинки рухаються до електродів з відповідною полярністю. У результаті відбувається нагрів теплоносія. Завдяки постійній зміні полярності електродів з частотою електромережі (зазвичай 50 Гц), не відбувається відкладення осаду на електродах;
 3. індукційні - функціонують за принципом електромагнітної індукції, коли електричний струм нагріває ізольований трубопровід, в якому знаходиться теплоносій. Котушка індуктивності встановлена ​​в окремому ізольованому відсіку, що виключає контакт з теплоносієм, який циркулює всередині пристрою.

Кожен об'єкт, для якого планується встановлення електричного котла, має технічну специфіку та інтер'єрні особливості. Тому виробники випускають обладнання для підлогового (габаритне) та настінного (з меншими розмірами) розміщення з різним розташуванням патрубків для подачі води і виходу теплоносія.

За функціональним потенціалом електричні котли класифікуються на:

 • ∙ одноконтурні, що використовуються для підвищення та підтримки температури теплоносія і подачі в систему опалення. Доповнюються бойлерами, які працюють на підігрів води для побутових потреб;
 • ∙ двоконтурні, застосовувані для забезпечення гарячою водою опалювального обладнання та системи гарячого водопостачання.

Обидва види електричних котлів безпечні в експлуатації. Вони не виділяють токсичних продуктів згоряння палива, оснащені захисною автоматикою, що не допускає перегрівання. При аварійному відключенні електроенергії, протіканню води та інших форс-мажорних обставинах, агрегати автоматично припиняють роботу. Тому їх спокійно залишають без нагляду, що актуально для власників заміських будинків та котеджів, які не живуть там постійно. Вони можуть бути впевнені в тому, що завдяки надійності роботи встановлених фахівцями «Селектренбау» електричних котлів, незалежно від часу відсутності власників, у приміщеннях на них чекатиме затишне, приємне тепло. Для цього ми пропонуємо використовувати спеціальні програматори, які регулюють час включення / відключення, температуру теплоносія з урахуванням доцільності, а також двотарифні лічильники. Таким чином, замовники отримують повноцінний обігрів житла та економію електроенергії.

Переваги електричних котлів

Даний вид теплогенеруючого обладнання підходить для міських квартир та приватних будинків, проте в нашій практиці були ситуації, коли ми встановлювали електричні котли також в ресторанах та в офісах. Адже наші замовники - люди, які в усьому, в тому числі, організації опалення, шукають незалежність та розумний підхід. А ми в цьому із задоволенням допомагаємо, вирішуючи всілякі технічні завдання.

Власники нерухомості, де вже працюють електричні котли, встановлені фахівцями «Селектренбау», підтверджують наступні переваги свого вибору:

 • ергономічні форми та компактні розміри;
 • оригінальний дизайн;
 • легкість монтажу;
 • пожежна безпека;
 • відсутність продуктів згоряння;
 • відповідність вимогам екологічної безпеки;
 • безшумна робота;
 • адекватна вартість котла та системи опалення;
 • довгострокова експлуатація;
 • автоматичне функціонування;
 • робота без нагляду на довгостроковий період;
 • зрозуміла панель управління та програмування.

Пропонуючи замовникам опалення з використанням електричного котла, ми забезпечуємо їх повноцінним автономним обігрівом за будь-якими технічними умовами. Для встановлення потрібно мінімум дозвільної документації, яку, втім, ми допомагаємо отримати.