Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Пелетні котли

Найсучаснішим теплогенеруючим обладнанням можна з упевненістю назвати пелетні котли. Завдяки своїй економічності на тлі підвищеної тепловіддачі вони стали альтернативою газовим котлам навіть там, де є підключення до магістралей, не кажучи вже про об'єкти, не під'єднані до мереж, транспортуючих вуглеводні. По суті пелетні котли є підвидом твердопаливних. Це обладнання призначено для роботи на пелетах - гранулах різного розміру, які складаються з відходів деревообробки (тирса, стружка). З урахуванням постійного зростання вартості вуглеводнів, пелетні котли все більше привертають увагу споживачів, особливо для встановлення в приватних котеджах та будинках.

Наші постачальники пелетних котлів

Протягом 16 років компанія «Селектренбау» займається професійним проектуванням та монтажем пелетних котлів. Ми здійснюємо прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо від провідних світових виробників, зокрема Viessmann (Німеччина), Нargassner (Австрія) та багатьох інших на об'єкти замовників за чесними цінами. Якість обладнання, що нами постачається, підтверджується міжнародними, державними сертифікатами та довгостроковою гарантією. Вважається, що термін служби стандартного пелетного котла становить 20-25 років, проте агрегати преміум класу впевнено експлуатуються до 50 років.

Замовники, які звертаються до нашої компанії, можуть бути впевнені, що вони отримають обладнання, яке відповідає іхнім потребам. Пелетні котли дозволять завжди мати комфортну температуру в приміщеннях, потрібну кількість гарячої води при мінімальних фінансових вкладеннях. Це найбільш сучасне обладнання, розроблене з урахуванням усіляких варіантів експлуатації: на великих і малих об'єктах, призначених для житла та роботи людей. Спеціалісти, які здійснюють монтаж, проводять також і подальше сервісне обслуговування, тому ми беремо на себе відповідальність за якість теплогенерації. Ми надаємо необхідну інформацію стосовно вибору пелет (розмір гранул, склад, тип продуктів горіння).

Різновиди теплогенеруючих пристроїв

Для того, щоб власники пелетних котлів використовували їх з максимальною вигодою, виробники випускають десятки модифікацій. Ми пропонуємо такі різновиди обладнання, що

 • працюють тільки на пелетах. Обладнуються ретортними пальниками, які володіють більш високим коефіцієнтом корисної дії;
 • працюють на пелетах, брикетах, дровах. Обладнані факельними пальниками. Мають одну об'єднану камеру згоряння (топку), куди пелети засипаються за допомогою шнекового механізму, а дрова та брикети - вручну, через спеціальні дверці;
 • двокамерні. Працюють на пелетах, що згорають в одній камері та на твердому паливі, що спалюється в сусідній. Відрізняються підвищеною продуктивністю, оскільки дозволяють розумно витрачати запаси енергоносіїв і при цьому підтримувати необхідну температуру як в системі опалення, так і для підігрівання води для побутових потреб. Даний тип роботи агрегату робить його незалежним від того чи іншого виду палива.

Всі різновиди пелетних котлів використовуються як теплогенератор в автономних системах опалення різних об'єктів. Пропонуючи їх замовникам, наші фахівці обов'язково враховують такі фактори, що характеризують функціональні можливості обладнання:

 • потужність;
 • тип пальника;
 • автоматизація;
 • будова теплообмінника;
 • конструктивні особливості транспортера для подачі пелет.

Грунтуючись на цих характеристиках, ми підбираємо варіанти комплектації опалення, які повністю відповідають умовам експлуатації (площа, що обігрівається, висота стель, кількість вікон, ступінь теплопровідності стін, передбачувана тривалість обігріву). При цьому ми не просто встановлюємо котел, ми розробляємо повноцінний проект обігріву будинку, адміністративної будівлі, готелю, ресторану, промислового об'єкта, що регламентує використовувану комплектацію. Детальна інформативна технічна документація стає основою для своєчасного і професійного монтажу, який здійснюють теплотехніки.

Переваги пелетних котлів

Пелетні котли, встановлені співробітниками компанії, дозволяють замовникам відчути такі переваги:

 • повна автономність, що не потребує в окремих моделях навіть підключення електроенергії;
 • довгострокова надійна експлуатація;
 • можливість отримання збільшеної потужності;
 • легкість в обслуговуванні;
 • доступне керування;
 • використання дешевого палива;
 • економний режим роботи, що зменшує фінансове навантаження на власників нерухомості;
 • екологічність.