Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Гаряча вода від сонячних променів

Гаряча вода від сонячних променів

Команда фірми СЕЛЕКТРЕНБАУ має великий досвід у проектуванні, монтажі, обслуговуванні сонячних панелей для нагріву води будь-якого типу. Фірма Селектренбау і наша спільна австрійська фірма SELECT Baubedarf und Handels GmbH www.selectbaubedarf.com здійснює продаж всього комплекту обладнання і комплектуючих для сонячних панелей для нагріву води від виробників з Німеччини та Швейцарії за найкращими цінами: Viessmann, Helvetic Energy.

Оскільки сьогодні ми все ще використовуємо не поновлювані джерела енергії (нафта, газ), важливо задуматися про розумну альтернативу, яка працює на поновлюваному джерелі енергії. Компанія Selectrenbau встановлює сонячні колектори від своїх партнерів виробників - Viessmann (Німеччина) і Helvetic Energy (Швейцарія). Крім твердопаливних і газових котлів, Viessmann також мають у своєму асортименті хороші сонячні колектори, або геліосистеми.

pan-vitosol_200-T_SP2A-otopleniye.jpg screenshot-by-nimbus%20(3).jpeg

Головна перевага використання сонячних колекторів в приватному будинку або котеджі полягає в незалежності від магістральних електричних мереж і від дорогих енергоносіїв (газ, нафта). Комплект сонячних колекторів здатний забезпечувати наступні процеси в котеджі або приватному будинку:

1) Опалення;

2) Підігрів води;

3) Підтримка системи опалення;

VakuumBlechfalz01.jpg VakuumFassade03.jpg

Колектори діляться на два види:

Пласкі - в пласких колекторах абсорбер, як правило, захищений корпусом з високоякісної листової сталі або алюмінію, а з фронтальної поверхні закритий геліосклом з низьким вмістом заліза, яке забезпечує довготривалий захист від несприятливих погодних умов. Антівідображаюче покриття скла додатково знижує втрати сонячної енергії. Теплова ізоляція корпусу знижує втрати. Корпус пласких колекторів виконаний з алюмінієвої рами без косих розрізів та гострих кромок. Завдяки безшовному, стійкому до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання ущільненню скла і міцній задній стінці корпуса забезпечується довгий термін експлуатації і висока ефективність колектору. Пласкі колектори просто і надійно монтуються на пласкому або похилому даху, а також можуть вбудовуватися в покрівлю. Крім того, колектори можуть монтуватися на фасади будівель або встановлюватися в довільному місці. Пласкі колектори дешевше, ніж трубчасті вакуумовані, і використовуються для установок гарячого водопостачання, підігріву води в плавальних басейнах і для покриття частини навантаження на опалення приміщень.

Вакуумні - перетворення сонячного випромінювання в теплову енергію в абсорбері, як в пласких, так і в трубчастих колекторах, відбувається більш-менш ідентично. Значні відмінності криються в тепловій ізоляції: в трубчастому колекторі абсорбер, як в термосі, вбудований в вакуумовану скляну трубку. Вакуум володіє добрими теплоізоляційними властивостями, тому теплові втрати будуть нижче, ніж в пласких колекторах, особливо при високих температурах, тобто в умовах експлуатації, які очікуються при заміщенні теплового навантаження на опалення або кондиціонування повітря. Умовою надійності і тривалої експлуатації вакуумованих трубчастих колекторів є довгострокове збереження вакууму завдяки надійній герметизації. В колекторах вона забезпечена. Мінімальні кількості газу (головним чином, водню), які потрапляють всередину вакуумованої порожнини, зв'язуються тонкою плівкою барію (газопоглиначем), напилень на внутрішній стороні трубки колектора.

psn-Vitosol_200-T_SP2A.jpg

Фахівці компанії Helvetic Energy створили новітній тип сонячного колектора з системою захисту від перегріву. Самі вони називають цю технологію «розумна система». В періоди тривалого сонячного випромінювання колектор дуже довго піддається впливу сонячних променів і накопичує надлишкове тепло. Колектори Helvetic Energy працюють в комбінації зі спеціальними модулями BackBox, що захищають їх від подібних перегрівів: коли сонце світить, гліколь перекачується в колектори, і вся система заповнюється, коли бажана температура досягнута або виникає ризик перегріву і температура різко підвищується, система відключається і рідина тече назад в BackBox без випаровування. Таким чином, забезпечується захист від перегріву, і всі компоненти системи надійно захищені від надмірних навантажень. У разі тривалої відсутності (відпустка), система може бути повністю виведена з експлуатації без жодних зусиль.

Вигоди використання колекторів:

- Автономне джерело енергії;

- Можливість монтажу як на даху, так і на фасаді будівлі;

- Тривалий термін експлуатації (від 20 років);

- Легке підключення пристрою до будь-якої мережі водопостачання або опалення;

- Економія на оплатах за енергоносії.