Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Газові котли

Одним з поширених видів теплогенеруючого устаткування, використовуваного при облаштуванні автономного опалення, є газові котли. Причому цей факт стосується не тільки нашої країни, але й Західної Європи, США. Пояснити таку серйозну популярність можна відносно доступною вартістю природного газу, надійністю та безпекою роботи. Тому фахівці компанії «Селектренбау», що займаються проектуванням та монтажем систем обігріву всіляких об'єктів (приватні будинки, офіси, ресторани, готелі, підприємства торгівлі, промислові об'єкти), з упевненістю підтверджують, що 50% реалізованих ними технічних рішень грунтуються на роботі саме газових котлів.

Виробниками випускаються десятки модифікацій даного обладнання. Вони відрізняються як за технічними параметрами, потужністю, так і за дизайном. Широкий модельний ряд дозволяє нам підбирати газові котли, які відповідають не лише умовам експлуатації, але й особливостям інтер'єру, що дуже важливо для систем опалення, які монтуються в квартирах, котеджах, або, наприклад, в ресторанах. Цим вимогам відповідає продукція відомих світових брендів: Viessmann, Vaillant (Німеччина) та багатьох інших, з якими працює наша компанія, і яку гідно оцінили як наші фахівці, так і численні замовники. «Селектренбау» з 2000 року входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Це надає нам можливість здійснювати прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо від провідних зарубіжних виробників на об'єкти замовників за прийнятними цінами, а також надавати довгострокову гарантію з подальшим сервісним обслуговуванням.

Класифікація газових котлів

При різноманітті моделей теплогенеруючу техніку можна охарактеризувати, керуючись наступними параметрами:

 • торгова марка, що є підтвердженням репутації виробника і фактором, що впливає на вартість;
 • ціна устаткування, залежна від технічних можливостей та престижності бренду;
 • потужність - показник, що використовується при розрахунку потенціалу опалення;
 • кількість контурів - параметр, який свідчить про функціональний потенціал одно- або двоконтурного котла;
 • матеріал, з якого виготовлен ​​пальник та інші комплектуючі, що дозволяє зробити висновок про довгостроковість експлуатації;
 • підлоговий або настінний спосіб встановлення вибирається з урахуванням особливостей інтер'єру, розташування вентиляції в приміщенні, де працює котел;
 • розміри - визначають відповідність котла місцю встановлення;
 • вид палива (природний або скраплений газ) - вказує на основний енергоносій або можливість переходу на додаткове джерело;
 • спосіб видалення продуктів спалювання (природна тяга або примусова).

Враховуючи ці параметри, фахівці «Селектренбау» підбирають модель газового котла, яка відповідає вимогам системи опалення. Для цього проводяться необхідні розрахунки, аналізується ступінь теплоізоляції приміщення, визначається комплектація теплотехнічних комунікацій. Безумовно, ми враховуємо також і фінансові можливості замовників, вибираючи газові котли різних цінових діапазонів. При цьому ми завжди строго контролюємо якість і надійність газового обладнання, вказуємо гарантійні зобов'язання, що дають виробники, тому встановлювана нами техніка незмінно демонструє бездоганну роботу.

Незважаючи на різну функціональність, газові котли демонструють конструктивну схожість. Деталі мають технічні параметри, що впливають на експлуатаційні характеристики газового котла. Вони неодмінно враховуються інженерами-теплотехніками в процесі підбору обладнання для опалення.

Велике значення для повноцінної роботи газового котла і правильності його вибору має функціональність. Адже агрегат повинен не лише забезпечувати повноцінний обігрів приміщень, але й здійснювати підігрів води для побутових потреб. Тому ми обов'язково розглядаємо перспективи використання, пропонуючи одноконтурні моделі там, де потрібне лише опалення, або бойлери непрямого нагріву або двоконтурні різної потужності проточного або бойлерного типу там, де є потреба також у гарячій воді безпосередньо від котла. Таким чином, ми задовольняємо наявні потреби замовників з урахуванням доцільності. 

Регулювання газових котлів

Кожен газовий котел вирішує завдання, визначені експлуатаційними умовами. Тому таким важливим є контроль над його повноцінним функціонуванням. Для цього агрегати комплектуються спеціальними мікропроцесорними регуляторами, які забезпечують роботу обладнання в заданому режимі і полегшують керування опалювальною системою. Автоматичне або напівавтоматичне регулювання газових котлів може ґрунтуватися на наступних принципах:

 • погодозалежне регулювання - базується на показниках датчика, розташованого поза будовою. Дозволяє підтримувати комфортну температуру повітря всередині приміщень, не використовуючи зайвих енергоносіїв;
 • опалювальний графік - розраховується і легко коригується, виходячи з температури теплоносія та потреб приміщень, що обігріваються. Не допускає «перегріву» повітря і втрат енергоресурсів через вимушені провітрювання;
 • програмування - здійснюється для кожного контуру і може здійснюватися у вказаний день тижня. Визначається з урахуванням погодинної потреби в обігріві: вдень - менше, вночі - більше або навпаки. Передбачає як ручне управління, так і автоматичний вибір серед вбудованих алгоритмів, розроблених виробником. Оптимізує роботу системи обігріву і забезпечує серйозну економію газу.

Встановлювані нами газові котли, незалежно від торгової марки, мають гарантійний термін експлуатації. Здійснюючи проектування і монтаж опалення, ми беремо на себе відповідальність за безперебійну роботу, тому замовники можуть бути впевнені у надійності, безпеці та довгостроковості експлуатації теплогенеруючого обладнання.