Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Канальні вентилятори

При будівництві або переобладнанні приміщення необхідно подбати про мікроклімат. Ми в цьому абсолютно впевнені, оскільки компанія «Селектренбау» протягом 16 років займається проектуванням, проводить монтаж та обслуговування систем вентиляції. З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Така співпраця надає нам можливість долучитися до європейського досвіду колег, австрійських і німецьких технологій вентиляційного устаткування, а також спільно працювати над проектуванням та реалізацією об'єктів. Компанія плідно співпрацює з відомими виробниками, зокрема з Helios Ventilatoren (Німеччина), здійснючі прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо на об'єкти замовників за чесними цінами. Якість продукції, яку ми поставляємо, підтверджується міжнародними та державними сертифікатами, а також довгостроковою гарантією.

Ми знаємо, що без обладнання, яке створює мікроклімат, навіть найвишуканіше приміщення стає непридатним для перебування у ньому. Свіжість, чистота і вологість повітря - саме ці показники впливають на самопочуття та здоров'я людини. Якщо умови і простір для монтажу обмежено, то впоратися з проблемою можливо за допомогою встановлення канального вентилятора.

Будова і принцип функціонування

Канальні вентилятори відрізняються тим, що вони вбудовуються в повітропровід, при цьому не потрібна зміна його конфігурації. Головними перевагами канальних вентиляторів вважаються:

  • малий розмір корпусу;
  • можливість монтажу в різних положеннях;
  • регулювання продуктивності встановленого вентилятора;
  • міцна та надійна конструкція, що не вимагає постійного обслуговування;
  • слабкий рівень шуму.

Цей вентилятор невидимий в інтер'єрі, оскільки розташовується усередині стіни або стелі. На поверхні закріплюється решітка, яка з'єднана з канальним вентилятором за допомогою воздуховодов. Таке обладнання дозволяє раціонально розташовувати повітроводи і використовувати наявний простір. Канальні вентилятори дозволяють повністю розташувати вентиляцію, закривши її підвісними стелями або створити декілька локальних систем, замінивши ними одну центральну. Такі технічні рішення допомагають значно знизити протяжність воздуховодов. Цей тип вентиляторів виготовляється з гальванізованої сталі, пластика або їхнього комбінування.

Переваги використання

Саме канальні вентилятори можуть похвалитися рядом переваг: у них компактні розміри, висока продуктивність. Вони зберігають працездатність незалежно від просторової орієнтації. Легкі в монтажі. Багато з вентиляторів випускаються з корпусом, що має багатошаровість в стінках для посилення звукоізоляції вентилятора.

Види вентиляторів

Сучасні виробники представляють на ринку безліч вентиляторів. За конструкцією корпусу та за формою подачі повітря  вони розподіляються на три категорії:

  • круглий канальний вентилятор. Він застосовується для оснащення систем повітроводів, які мають відповідні круглі перетини. Можливе використання разом з гнучким воздуховодом, оскільки це надасть переваги під час проектування і при монтажі. Популярні, оскільки круглий перетин повітроводів має мінімальний опір. Зазвичай це осьові вентилятори, але бувають конструкції, в яких застосовуються відцентрові канальні вентилятори;
  • прямокутний вентилятор. Таке обладнання застосовується для оснащення повітроводів прямокутної форми. І саме встановлення таких прямокутних вентиляторів дозволяє раціоналізувати використання навіть мінімального простору під стелею;
  • квадратний вентилятор. Такі вентилятори встановлюються відповідно в шахти квадратної форми. Вони мають приблизно таку саму пропускну здатність, як і круглі, але їх використовують рідше через велику витрату матеріалів. Так само, як і канальні вентилятори круглого перетину, вони бувають радіальними та осьовими.

Канальні вентилятори під час встановлення кріпляться не лише всередині повітроводу, але й до стелі або до стіни. У них присутні швидкоз'ємні спеціальні ланки для легкого з'єднання вентилятора з воздуховодом. Для регулювання швидкості в будь-якому канальному вентиляторі передбачені пристрої, що знижують напругу струму, який живить вентилятор: тиристорні або симісторні регулятори. Вони забезпечують плавне і м'яке регулювання, на відміну від регулювальних трансформаторів, які здійснюють ступеневе зменшення продуктивності вентилятора.

Серед розмаїття канальних вентиляторів окремо можна виділити вентилятори з вибухозахищеним виконанням. Вони створені для роботи в тех.зонах і приміщеннях, що є вибухонебезпечними. Це системи вентиляції нафтової, газової промисловості та хімічних виробництв.

Канальні вентилятори дійсно універсальні у своєму застосуванні. Їх встановлюють не лише в котеджах і будинках. Магазини, офіси, склади, промислові та торговельні об'єкти, ресторани - це тільки малий перелік місць, де встановлюється таке обладнання. Нефахівцю правильно підібрати обладнання досить складно, навіть якщо він ознайомиться з теорією. Тому професіонали «Селектренбау» завжди готові допомогти зробити правильний вибір. Перш, ніж порекомендувати канальний вентилятор, вони обов'язково проведуть аналіз приміщення, де він має бути встановлений, вивчать характеристики будівлі. Професіонали визначать комфортний рівень шуму і розрахують потрібну продуктивність. І лише після ознайомлення з технічними вимогами вони порекомендують відповідну модель. Ми зробимо все, аби приміщення було привабливим та комфортним.