Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Комплектація будівельних проектів

Визначення потреб на стадії планування.

Кожен запланований процес будівництва несе в собі різні етапи. Кожен же етап, в свою чергу, вимагає систематичних закупівель матеріалів, що підуть в хід будівництва, а саме сантехніки, електрики, освітлення, матеріалів і так далі. Внаслідок чого, ребром встає питання оптимізації - можливо скоротити витрати під час будівництва? Яким чином прискорити цей процес і спростити поставку матеріалів? Адже абсолютно будь-який будівельний проект необхідно завершити в термін, а також вести його від початку і до кінця в рамках обумовленого бюджету.

Все криється в абсолютно простому для вас вирішенні - комплектації будівельних проектів «під ключ». Виходячи з усього перерахованого вище, неважко прийти до розуміння того, що комплектація будівельних проектів «під ключ» є самим економічно вигідним рішенням абсолютно для будь-якого замовника. Крім вибору компанії, що готова створити і вести проект від початку до кінця, необхідно буде зайнятися більш поглибленої роботою, відібрати і зробити замовлення на будівельні матеріали, оздоблювальні матеріали, враховуючи всі нюанси саме Вашого будівництва і нічого не випустити з уваги. Мати розуміння про гарну лад техніці для її закупівлі. Знайти кращих будівельників, і крім укладення договору з ними, відстежувати якість виконання будівельних робіт.

Якими стануть ваші відчуття, коли ви усвідомлюєте, що все зроблене впаде на плечі 1-ій людині, а саме вам? Важкувато, чи не так? Варто додати, що далеко не кожен з нас розбирається в сфері будівництва досить добре, щоб впевнено лавірувати у всіх випливають питаннях.

Ми вирішуємо всі в комплексі.

Для вирішення подібних завдань компанія СЕЛЕКТРЕНБАУ надає повний спектр послуг в своєму єдиному особі, так як ми розробили ідеальну систему комплектації будівельних робіт. Наші професіонали до ваших послуг. Саме вони повністю організовують Ваше будівництво, починаючи від складання планів і завдань для дизайнерів, до повної закупівлі будівельних матеріалів, в плоть до організації роботи будівельної сили. Цими згрупованими діями ми звільняємо кожного замовника від необхідності систематичного контролю за все будівельного процесу і нескінченних переговорів з фірмами підрядників і постачальниками.

У чому ж, все-таки, вигода з боку економії?

Не дарма величезні компанії ведуть співпрацю з постачальниками світових брендів і з будівельними організаціями. Так як завдяки такій співпраці, вони заохочуються певними умовами роботи і відмінними знижками.

Що ще знижує ваші витрати? Звичайно ж перевезення матеріалів. Все та ж закупівля необхідних матеріалів, в одному місці, допомагає заощадити на перевезенні. Чому? Тому, що все поставляється на ваш проект в один день.

Так само ваші фінанси значно скорочуються на зберіганні товару. Під час закупівель значних партій необхідно шукати місце його складування для зберігання. Таким чином комплектація будівельних об'єктів під ключ вже має таку послугу, тим більше експерти в даній сфері переконують, що такий підхід допоможе заощадити Вам на будівництві мінімум 10% від бюджету.

Важливу роль відіграє економія часу.

Підбір матеріалів для будівництва може завести в глухий кут замовника, так як він не має уявлення про масштаб всіх заявлених позицій. Що звичайно ж під силу нашим співробітникам, відмінно обізнаним професіоналам своєї справи - вони з легкістю підберуть потрібний товар саме Вашим проектом, серед всього асортименту строймагазінов, для втілення ідей різної складності архітекторів і дизайнерів.

Розрахунок необхідних матеріалів.

Навіть розрахунок витрат матеріалів, що, здавалося б, є самим непередбачуваним моментом, для співробітників СЕЛЕКТРЕНБАУ є цілком можливо розв'язати завданням і незаперечно точно.

Єдина відповідальність.

Абсолютно на всіх замовників поширюється єдина відповідальність. Наша специфіка роботи будується не просто на довірі, а на багаторічному досвіді роботи і співпраці з фабриками, що з року в рік доводять свій професіоналізм, якість і сумлінність. У зв'язку з цим ми несемо повну відповідальність за товар - від його перевезення, до установки і експлуатації на об'єкті.

Доставка і транспорт.

Що ж стосується замовлення і доставки матеріалів на будівництво, тут все просто - ми вже включаємо в наші пропозиції транспортні послуги, тим самим виключаючи простою і брак матеріалу для об'єкта. Менеджери, які знають свою справу, оперативно реагують на побажання клієнта, замінюючи один товар на інший, якщо в ході будівництва Ви вирішили змінити свої переваги і вибір товару.

Економія на обладнанні.

Великим плюсом стане здача в оренду обладнання для будівництва, так як купувати техніку для одного проекту досить-таки недоцільно. Наша компанія СЕЛЕКТРЕНБАУ має доступ до кращої лад техніці, що систематично проходить техогляд.

Комплексна підтримка.

Наостанок варто додати про підтримку і консультації кожного замовника на весь період будівництва і гарантійного обслуговування - ми завжди допомагаємо у вирішенні питань, пов'язаних з будівництвом, таким чином вам не доведеться самостійно вишукувати інформацію на стороні, так як наші експерти знайдуть відповідь на нестандартні питання .

Чим ми комплектуємо?

Ми комлектуем усіма можливими матеріалами і предметами декору. Ми пропонуємо поставки більш ніж від 700 виробників іменних виробників. Для будь-якого проекту ми неодмінно запропонуємо всі, що потрібно для створення необхідного образу та забезпечення надійності в с комфортом:

  • оздоблювальні матеріали (шпалери, тканини, кераміка, мозаїка, скло, натуральний камінь, дерево, шкіра);
  • внутрішнє і зовнішнє освітлення (люстри, бра, торшери, приховане підсвічування, направлене освітлення);
  • обладнання для інженерних систем (електрика, сантехніка, опалення, кондиціонування і вентиляція);
  • вікна дерев'яні та дерев'яно алюмінієві; двері дерев'яні, скляні, алюмінієві (внутрішньо-кімнатні та вхідні);
  • матеріали для утеплення фасадів і всередині будівлі покрівельні матеріали;
  • комплектація для проектів ландшафтного дизайну (полив, освітлення, малі архітектурні форми, садовий декор);
  • меблі внутрішня і зовнішня; елементи інтер'єрного декору і багато іншого.

Оберіть собі свій ексклюзивний образ з предметами декору:

 

Delightfull-Suspension-Matheny selectrenbau-komplektacii-2.jpg
selectrenbau-komplektacii-4.jpg selectrenbau-komplektacii-5.jpg selectrenbau-komplektacii-6.jpg
selectrenbau-komplektacii-7.jpg