Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Комплектація за готовим дизайн-проектом

Підбір предметів декору і матеріалів для будівництва.

Коли у вашій задачі комплектація за готовим дизайн проектом, ми розуміємо, що завершення ремонтних робіт і довгоочікуваний результат вже не за горами. Так, укомплектовуючи по готовому дизайну відбувається саме явне втілення вашого приміщення, кімнати, будинки, офісу, ресторану і так далі. На даному етапі ми реалізовуємо його в плоть до найтоншого відповідності наданим візуалізацій і кресленнями. Ми підберемо саме тих виробників, фабрики яких вам найбільше припадають привабливими і відповідають вищезгаданим вами бюджету. Сам процес комплектації, довірений нам, значно зменшує ваше витрачений час, так як підбором займається наш фахівець, який, в свою чергу, надасть вам повний список продукції з усіма важливими вас позиціями.

Ми ні чого не змінюємо в дизайні.

Ми завжди дбаємо про наших замовників і прекрасно розуміємо наскільки ви можете бути «закохані» в ваш дизайн проект, не бажаючи в ньому нічого змінювати, а жадайте повністю довести його до відповідної картинки. Саме тому пошук різних оздоблювальних матеріалів, освітлення, меблів, декору, статуй, мозаїки та інших корисних елементів інтер'єру, що наповнюють собою розроблений дизайн проект, це головна мета завдання для наших співробітників, що ні зволікає в своєму завершенні в незалежності від складності.

Наші можливості дозволяють нам з упевненістю стверджувати, що ми підберемо для вашого проекту абсолютно все, що ви тільки змогли б собі побажати. Завдяки тісній співпраці і надійному багаторічному партнерству, ми відкрили для вас можливість користуватися прямими поставками з більш ніж від 800 фабрик і брендів Європи та Америки, а також запитувати на їхні вироби найкращу ціну. Вам же залишається тільки скористатися настільки унікальним і ексклюзивною пропозицією!

Як це відбувається?

Для початку ми підбираємо безпосередньо для вас необхідні матеріали, що відповідають дизайн проекту. Потім обчислюємо вартість кожної одиниці разом з цим прорахувавши і терміни поставки на об'єкт. Тільки після обопільного узгодження і повного вашого задоволення підсумків ціни і термінів доставки, ми переступаємо до підписання договору з внесенням передоплати за роботу. Після виконаних дій наші фахівці негайно приступають до виконання поставленого завдання і формування вашого замовлення. Ми особисто організовуємо і відстежуємо весь період доставки товару від фабрики на об'єкт в зазначені терміни, після чого ви з нами підписуєте акт прийому-передачі товару. І тільки після всіх пророблених процедур ми отримуємо від вас залишилася доплату. Але навіть на цьому ще не все - після підписання договору, доставки і повної оплати ми надаємо вам гарантію на привезений нами товар і здійснюємо післягарантійне його обслуговування.

Саме тому компанія СЕЛЕКТРЕНБАУ, вже не один десяток років, є єдиним постачальником кращих товарів для будинку, саду, квартири, житлового і комерційного приміщення з усього світу в будь-яку точку земної кулі.