Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

КОНДИЦІЮВАННЯ

КОНДИЦІЮВАННЯ

Команда фірми СЕЛЕКТРЕНБАУ має великий досвід з проектування, монтажу, обслуговування сучасних систем кондиціонування будь-якого типу. Фірма Селектренбау і наша спільна австрійська фірма SELECT Baubedarf und Handels GmbH www.selectbaubedarf.com здійснює продаж всього комплекту обладнання і комплектуючих для систем кондиціонування від виробників з Японії за найкращими цінами: Toshiba, Daikin, Mitsubishi.

Кондиціювання повітря в приміщеннях котеджу необхідно, перш за все, там,  де встановлені вікна великої площі скління. Чим більша площа скління, тим більше тепла надходить у приміщення і його потрібно компенсувати системою кондиціонування. Вибір конкретного технічного рішення залежить від кількості приміщень, можливості вдалого розміщення зовнішніх блоків, дизайнерських рішень, конструктивних особливостей будівлі, поєднання системи кондиціонування з іншими інженерними системами.

Традиційні роздільні спліт-системи. Це кондиціонери з одним зовнішнім і одним внутрішнім блоком для приміщення невеликих розмірів. Якісна модель додатково комплектується безліччю фільтрів, різноманітними функціями і режимами (об'ємний повітряний потік, регулювання повітряного потоку, нічний режим, датчик визначення кількості людей в приміщенні і т.д.). Якщо в будинку необхідно кондиціювати одну велику чи максимум дві невеликі кімнати, то монтаж роздільних спліт-систем - оптимальний варіант, простий, але який убезпечить максимум комфорту. Вибір сучасних спліт-систем дуже широкий в будь-якому ціновому діапазоні.

konditsyoner.jpg

Мультисплит-система. Найпопулярніший і доступніший на сьогодні вид кондиціонування декількох приміщень заміського будинку. Мульти-спліт кондиціонери є найбільш вдалим варіантом у тих випадках, коли розміщення на фасаді будівлі великої кількості зовнішніх блоків небажано і дозволяє зберегти архітектурний вигляд будівель. Слід зазначити, що енергоспоживання однієї мультиспліт-системи може бути на 20% нижче у порівнянні з декількома, окремими, одинарними кондиціонерами спліт-системами. До одного зовнішнього блоку підключається одночасно декілька внутрішніх блоків різної потужності і типів (настінних, підлогових, стельових, канальних і т.д.). Внутрішні блоки канального типу для заміського будинку - це комфортне і естетичне (на увазі прихованого монтажу внутрішніх блоків) рішення. Внутрішній канальний блок можна розмістити в будь-якому господарському або підсобному приміщенні під стелею (у коморі, гардеробній, санвузлі тощо). Блоки канального типу мають ряд переваг: прихована установка внутрішнього блоку, високий рівень комфорту (немає різких потоків холодного повітря), безшумність роботи, можливість подачі свіжого повітря в приміщення, сумісність з системою вентиляції, рівномірний розподіл повітряного потоку. Це дуже зручний і енергозберігаючий тип комплектації.

52dced84a4f17.jpgМультизональна система. Найпрогресивніша і ефективна система кондиціонування для будинків з вільним і нестандартним плануванням, особняків великої площі за допомогою мультізональних VRV і VRF систем. Установка цих систем дозволяє регулювати температуру і проводити повітрообмін одночасно в декількох приміщеннях. Кількість зовнішніх блоків різного типу може додаватися постійно і сягати декількох десятків без прокладки додаткових фреонових магістралей складного монтажу. Сучасні мультизональні системи можуть регулюватися і управлятися навіть з персонального комп'ютера.

Центральні кондиціонери призначені для створення повноцінного для здоров'я людей мікроклімату або забезпечення необхідних умов для технологічних процесів, переважно на великих об'єктах. Це найповноцінніша система, за допомогою якої можливо досягти оптимальних параметрів повітря. Центральний кондиціонер може подавати свіже повітря в приміщення, видаляти використане повітря, охолоджувати і обігрівати приміщення, очищати і зволожувати повітря. Завдяки тому, що центральний кондиціонер складається з секцій, можлива побудова різноманітних конфігурацій системи, виходячи з конкретних умов і вимог.

Дахові кондиціонери. На об'єктах з плоским дахом можливо встановити дахові кондиціонери - roof-top. Дахові кондиціонери використовуються для повітряного опалення, кондиціонування, а також вентиляції. Roof-tops дуже схожі на центральні кондиціонери, тільки встановлюються вони ззовні приміщення на відкритому повітрі. Всі компоненти системи зібрані в одному блоці. Немає необхідності прокладати всередині приміщень фреонові магістралі. Слід однак розвести мережу повітроводів по приміщеннях і під'єднати до кондиціонера. 52badd86b5a9f.jpg

Система чиллер-фанкойл. Чиллером називається холодильна машина, призначена для охолодження води. Від чилера вода, за встановленими трубопроводами, подається до фанкойлів, які встановлені усередині приміщень, так само, як і внутрішні блоки кондиціонерів. Таким чином, система чиллер - фанкойл схожа на мультізональную систему, в якій між зовнішнім і внутрішнім блоками циркулює не фреон, а вода або гліколь. Головна перевага цієї системи полягає в практично необмеженій довжині магістралі, до якої можливо підключити необхідну кількість фанкойлів в сумарній потужності, що не перевищує потужність чилера.

Наша компанія працює з відомими і надійними виробниками кондиціонерів і систем кондиціонування, серед яких такі бренди, як: Toshiba, Daikin, Mitsubishi та ін. Ми проводимо повний комплекс робіт для систем кондиціонування котеджів: проектування, установка, налаштування і налагодження, обслуговування.