Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Кондиціювання

Створити мікроклімат, що задовольняє потреби людини в температурі повітря – це завдання, яке вирішується за допомогою кондиціонерів всіляких модифікацій. Безумовно, такий самий показник можна отримати шляхом природної вентиляції приміщень, однак не всі вони мають для цього відповідні технічні умови. Наприклад, кімнати або кабінети, розташовані на південній стороні, без кондиціонерів влітку перетворяться на подобу сауни. Те ж саме можна сказати про офіси, що знаходяться всередині поверху і не мають вікон, через які забезпечується провітрювання. Годі й говорити про торгові зали, кінотеатри, ресторани та цехи гарячого виробництва - незалежно від пори року там без регулярного охолодження й очищення повітря просто не обійтися.

Фахівці компанії «Селектренбау», що займаються проектуванням і установкою систем кондиціонування, ґрунтують свою роботу на потребах замовників. Для нас не існує технічних умов, при яких не можна підібрати той чи інший кондиціонер. Тому ми постійно відстежуємо пропозиції виробників охолоджуючих агрегатів і застосовуємо їхні новинки, починаючи від моноблочних віконних кондиціонерів і закінчуючи складними багатоканальними системами. У процесі роботи над проектом ми обов'язково враховуємо не тільки площу приміщень, але й їхні інтер'єрні особливості, і включаємо до комплектації внутрішні блоки, які підходять за типом розташування (настінні, підлогові, підстелеві), а також, звичайно, за функціональними можливостями. Обладнання, яке використовується в проектах, виробляється світовими лідерами галузі (Toshiba, Mitsubishi, Daikin) і відрізняється високою надійністю та компонентами підвищеної якості, що забезпечує бездоганну роботу та точне регулювання.

selectrenbau-otoplenie-klimat-kondicionirovanie-1.jpg

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Це надає нам можливість здійснювати прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо від провідних зарубіжних виробників на об'єкти замовників за чесними цінами. У результаті ми створюємо системи кондиціонування, що забезпечують комфортне перебування людей вдома, на роботі або на відпочинку.

Аби максимально задовольнити потреби людей в прохолодному, чистому повітрі, промисловість випускає всілякі види кліматичної техніки. Найбільш популярними вважаються кондиціонери, що виділяються своїми функціями (якість повітря і температура, швидкість циркуляції, вологість, антимікробні та протигрибкові властивості), сферою експлуатації (побутові, промислові), розташуванням (віконні, настінні, підлогові, підстелеві, приховані).

  • Віконні кондиціонери. Встановлюються у віконному отворі. Кожен кондиціонер являє собою моноблок, який об'єднує зовнішній та внутрішній блоки і охолоджує простір усередині приміщення, відводячи тепло за його межі. Розраховані на малі площі. Прості у монтажі і надійні в експлуатації, проте вимагають спеціальної конструкції вікна.
  • Прості настінні спліт-системи. Складаються із внутрішнього (розміщується в приміщенні) та зовнішнього блоку (кріпиться зовні на фасаді будівлі). З'єднуються між собою електричним кабелем і спеціальним мідним трубопроводом, по якому рухається холодоагент. Роль агрегату, що виробляє холод, відіграє зовнішній блок. Він комплектується компресором, теплообмінником, ресивером, необхідної автоматикою, вентиляторами. Внутрішній блок містить комплект фільтрів, знезаражувальних пристроїв, теплообмінник, вентилятори. Керується за допомогою дистанційного пульта.
  • Настінні мульти спліт-системи. Передбачають підключення до зовнішнього блоку декількох внутрішніх. При цьому кожен блок, що знаходиться всередині різних приміщень, має власне керування, що дозволяє в індивідуальному порядку регулювати температуру і швидкість руху повітря. Вимагають розробки попереднього проекту, що описує схеми прокладання кабелів, розташування фреонових трубопроводів та враховує передбачуване споживання електроенергії.
  • Колонні спліт-системи. Вигідно відрізняються мобільністю встановлення. Не вимагають кріплення до стелі або стін. Використовуються в місцях (торгові зали, холи кінотеатрів, нічні клуби), де потрібне періодичне потужне охолодження.
  • Підлого-стельові спліт-системи. Встановлюються в житлових, громадських об'єктах, стіни яких не придатні для кріплення внутрішніх блоків. Відрізняються напрямком повітря, що подається уздовж стін або стелі. Стосовно всього іншого працюють так само, як і настінні. Керування відбувається за допомогою дистанційного пульта.
  • Касетні та канальні спліт-системи. Розроблені для приміщень, що мають підвісну стелю. Внутрішні блоки, комунікації ховаються в застельовому просторі, завдяки чому зберігається цілісність інтер'єру, але разом з цім забезпечується повноцінне кондиціонування. Канальні кондиціонери можуть бути встановлені в сусідньому приміщенні і з'єднуватися з приміщенням, що обслуговується, тільки за допомогою воздуховодов. Таким чином, цей тип кондиціонерів є практично безшумним, він виключає протяги і прямий вплив потоків холодного повітря на людину, а також мінімально впливає на дизайн приміщення. Такі кондиціонери отримали широке застосування практично для всіх типів приміщень.

Незалежно від того, чим і як довго займається людина, перебуваючи в приміщенні, вона має  відчувати себе комфортно. Адже самопочуття, настрій та працездатність безпосередньо залежать від умов, в яких ми перебуваємо. Забезпечити в квартирі або будинку, в офісі, готельних номерах або виробничих цехах відповідний температурний режим можливо, підібравши і встановивши спеціальну кліматичну техніку. У компанії «Селектренбау» не тільки знаходять відповідне технічне рішення з облаштування кондиціонування, але й повністю комплектують об'єкт необхідним обладнанням і виконують його монтаж, гарантуючи бездоганну експлуатацію.

selectrenbau-otoplenie-klimat-kondicionirovanie-3.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-kondicionirovanie-5.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-kondicionirovanie-2.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-kondicionirovanie-4.jpg