Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ландшафтні роботи

Про команду з ландшафтних робіт
Про команду з ландшафтних робіт

Профільні фахівці з багаторічним досвідом. Грамотна організація всіх процесів, повний контроль якості, застосування сучасних технологій, матеріалів та обладнання.

Роботи з ландшафтного дизайну
Роботи з ландшафтного дизайну

Авторські рішення. Розробка оригінальних проектів будь-якої складності та площі без обмежень щодо стилістики, рельєфу місцевості, кліматичних умов.

Ландшафтне проектування ділянки
Ландшафтне проектування ділянки

Комплексні проекти облаштування території «під ключ». Спільна робота з австрійськими партнерами над розробкою та реалізацією проекту.

Створення штучних водойм
Створення штучних водойм

Індивідуальне проектування, монтаж і облаштування штучних водойм, фонтанів, каскадів і струмків будь-якої складності та масштабу. Підбір і комплектація матеріалів та обладнання.

Будівництво басейнів
Будівництво басейнів

Розробка та будівництво критих і відкритих басейнів «під ключ» різного ступеня складності. Підбір і комплектація матеріалів та обладнання. Гарантія та післягарантійний сервіс.

Благоустрій території
Благоустрій території

Виконання комплексу заходів з благоустрою території: вирівнювання, прокладання інженерних мереж, влаштування доріжок, освітлення, полив, висаджування дерев тощо. Гарантія та післягарантійний сервіс.

Бажання замовників:

 • оригінальне та комфортне оформлення території;
 • поліпшення функціональності ділянки;
 • оптимальна вартість;
 • своєчасність завершення робіт;
 • гарантія якості.

Чому обирають «Селектренбау»:

 • багаторічний досвід створення різних за стилем ландшафтних проектів;
 • комплексне вирішення всіх завдань з благоустрою території;
 • використання сучасних тенденцій і технологій;
 • створення унікального ландшафтного дизайну;
 • власні дизайнерське бюро, будівельні, інженерні команди, майстри-озеленювачі;
 • забезпечення повноцінного догляду за елементами ландшафту (рослини, полив, освітлення, водойми);
 • чесні ціни при європейській якості послуг;
 • дотримання термінів робіт і оптимізація процесів, що знижує витрати;
 • довгострокова гарантія та післягарантійний сервіс.

Як ми працюємо:

 • виїзд фахівців на об'єкт для визначення обсягу робіт, їхньої специфіки, ознайомлення з особливостями ландшафту;
 • проектування (розробка та узгодження з замовником ескізів і планувальних рішень);
 • складання кошторису і прорахунок вартості робіт та матеріалів;
 • визначення термінів виконання робіт;
 • підписання офіційного договору з внесенням передоплати;
 • підготовчі земляні роботи;
 • проведення комплексу робіт, передбачених проектом ландшафтного дизайну;
 • прийом і підписання акту виконаних робіт;
 • доплата за виконані роботи та надані матеріали;
 • надання гарантії та подальший післягарантійний сервіс.

Компанія «Селектренбау» - створення ефективного гармонійного ландшафту

Бачити красу навколо себе є природною потребою людини. А якщо така краса гармонійно поєднується з будинком, створює додаткові зручності або підкреслює солідність офісу – це вдвічі приємно. Однак, далеко не кожний власник нерухомості має можливість витрачати час на розробку концепції, вираховувати найбільш підходящий варіант за вартістю і реалізовувати задуманий дизайн ландшафту. Темп життя не дозволяє зупинятися, щоб самостійно організовувати облаштування території.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Разом з австрійськими партнерами, використовуючи європейський досвід, передові австрійські та німецькі технології, ми розробляємо чарівний і комфортний ландшафтний дизайн, реалізуємо проекти з благоустрою території «під ключ». Економія часу, різноманітні спеціальні знання і технології у сфері проектування та облаштування земельних ділянок – це те, що пропонує Вам наша компанія. Ми створюємо гармонійний образ, стиль та затишок на території навколо різних об’єктів без малого два десятки років, і за цей час ми реалізували сотні автентичних проектів.

Ми надаємо замовникам абсолютно чесні розцінки на всі види робіт з ландшафту. Ми також гарантуємо оригінальне походження використовуваних матеріалів. Взявши на себе повне забезпечення проекту необхідними матеріалами та послугами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. При цьому замовники нічого не переплачують за період зберігання, використання складських площ та інші накладні витрати, що закладають в ціні роздрібні продавці. Ми комплектуємо проекти будь-якого призначення та масштабу необхідними матеріалами та обладнанням, здійснюючи закупівлю товарів тільки у перевірених часом виробників. Завдяки цьому ми можемо чітко дотримуватись строків, передбачених офіційним договором. Відділ комплектації проектів регулярно тестує розцінки в столиці та регіонах, тому ми гарантуємо замовникам конкурентні ціни на матеріали вітчизняного і зарубіжного виробництва при комплектації проектів, а також виконуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми виконуємо повний комплекс ландшафтних робіт на об’єкті:

 • ∙ розробка проекту з ландшафтного дизайну;
 • ∙ створення штучних водойм;
 • ∙ будівництво басейнів;
 • ∙ благоустрій території (автоматичний полив газонів, освітлення ділянки, вирівнювання ділянки, висаджування рослин тощо).

Розробка проекту з ландшафтного дизайну

Ландшафтний дизайн – це мистецтво, здатне радувати, піднімати настрій та взагалі покращувати емоційний стан людини. У той же час, це заняття потребує серйозного підходу. Аби створити гармонійний ландшафт навколо будинку без невиправданих витрат і прорахунків в реалізації, необхідно розробити професійний проект, що є основою для виконання повного комплексу робіт на заданій ділянці. Кожен проект з ландшафтного дизайну індивідуальний, тому його складові розробляються ексклюзивно для кожного замовника.

Благоустрій ділянки починається з пошуку ідеї того, як вона має виглядати. І тут не обійтися без послуг фахівців, що професійно працюють над створенням ландшафтних концепцій. Для початку вони оцінюють особливості території, в якому вона стані, як розташована, які насадження і споруди там вже розташовані. Далі йде розробка ескізу та планів з ландшафтного дизайну. У цій документації враховуються не тільки основні моменти, такі як характеристики рельєфу, розміщення всіх насаджень, штучного водоймища, альпійських гірок, доріжок і т.п., але і розташування точок освітлення та автоматичного поливу.

Завдяки ескізній або 3D візуалізації Ви побачите, як буде виглядати в майбутньому реалізований ландшафт. Дизайнери запропонують Вам найбільш грамотні та функціональні рішення з планування ділянки, з детальною прив'язкою до конкретної місцевості, із зазначенням функціональних зон та ландшафтних груп.

Створення штучних водойм

Знайоме багатьом твердження, що людина може нескінченно дивитися, як тече вода, актуально як і раніше. Тому, якщо на ділянці є фонтан, струмок, водоспад або ставок, вона стануть приємним місцем для відпочинку власників будинку та гостей. На території заміського кафе або ресторану таким чином можна організувати романтичне місце, яке залучатиме відвідувачів. Під шум міні-водоспаду або дзюрчання струмка вони проведуть час по-особливому.

 • для створення технічно грамотного проекту штучного водоймища потрібно наступне:
 • для початку фахівці оглядають і аналізують територію, на якій Ви хочете бачити, наприклад, ставок з водоспадом;
 • потім йде найцікавіше - обговорення майбутньої краси. На даному етапі вислуховуються побажання замовника, зіставляються з можливостями ділянки, пропонуються різні дизайнерські проекти і варіанти того, як може виглядати штучна водойма;
 • після цього підбираються необхідні матеріали і компоненти для створення ідеально працюючої системи.

Будівництво басейнів

Власний басейн є ознакою соціального статусу. Але це не єдина причина, з якої замовники звертаються до нас для його створення. Адже дійсно приємно, коли є можливість підбадьоритися перед роботою, поплававши в чистій воді прямо у себе вдома. Та й для дітей більш веселої розваги влітку не знайти. Адже вони так люблять плескатися і пірнати!

Ми пропонуємо встановлення двох варіантів басейнів на прилеглій до ділянки території: відкриті та криті басейни. Для обох видів конструкцій передбачається строгий розрахунок навантажень, ретельний підбір матеріалів та устаткування. Реалізовані проекти мають бути, перш за все, безпечними та надійними. Тому ми співпрацюємо лише з перевіреними часом виробниками, що гарантує використання тільки якісних матеріалів, обладнання, комплектуючих. При цьому вартість даних товарів залишається цілком демократичною. Дизайнери запропонують Вам різноманітні варіанти цієї, здавалося б, нехитрої конструкції (будь-якої форми, комплектності, практично для будь-якої території), а інженери й будівельники реалізують цей об'єкт.

Благоустрій території

Це питання краще вирішувати на етапі будівництва, ремонту або реконструкції об’єкта, Тоді набагато простіше домогтися того, щоб оздоблювальні матеріали для стін будинку, доріжок або огорожі органічно поєднувалися між собою.

У роботи з благоустрою території входять:

 • вирівнювання земельної ділянки;
 • влаштування доріжок, газонів;
 • проектування і монтаж зовнішнього освітлення;
 • системи автоматичного поливу газонів;
 • посадка дерев та чагарників;
 • встановлення парканів;
 • будівництво спортивних майданчиків для дітей, тенісних кортів, баскетбольних майданчиків, футбольних міні-полів тощо.

Спеціалісти «Селектренбау» допоможуть поєднати побажання щодо дизайну, фінансові можливості, сучасні тенденції та особливості території в єдине ціле. Якщо на власній ділянці Ви волієте бачити штучну водойму або басейн, доглянутий газон, привабливий квітник або спортивний майданчик, ми знаємо, як це зробити на професійному рівні.