Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ландшафтне проектування

Будівля з продуманою архітектурою створює настрій і позитивний імідж власникові. Очікується, що і прилегла територія теж буде підкреслювати красу будівлі. Тонкий смак, оригінальність, вміння цінувати красу – про ці якості хазяїв гості дізнаються, просто пройшовши між акуратними газонами по вимощеному тротуару, який веде до дверей будинку.

Подумайте самі, на що Ви звертаєте увагу в першу чергу, коли проходите чи припарковуєте машину навколо будівлі? Звичайно ж на те, наскільки упорядкована територія навколо неї. Та й самому приємно запросити гостей посидіти навколо дзюркотливого фонтану чи у мальовничій альтанці.

У бізнесі імідж важливий не лише для того, щоб дарувати позитивні враження гостям та клієнтам. Проходячи до Вашого офісу по прилеглій території, потенційні партнери вже завчасно матимуть змогу для себе вирішити, чи варто з Вами співпрацювати, підписувати договори та укладати угоди. Якщо ландшафт навколо офісу виглядає акуратно, презентабельно, це дозволить підкреслити статусність і стабільність Вашого бізнесу.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами, ми використовуємо європейський досвід, передові австрійські і німецькі технології, розробляючи оригінальний і комфортний ландшафтний дизайн, реалізуючи благоустрій території «під ключ». Економія часу, передові знання і технології у сфері проектування та облаштування земельних ділянок, - ось те, що пропонує наша компанія Вам. Ми створюємо красу, стиль і затишок на території навколо будь-яких можливих об’єктів практично два десятиріччя, і за цей час ми реалізували сотні проектів.

selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-14.jpg

Ви можете замовити нам як розробку проекту ландшафту, так і повну комплектацію необхідними матеріалами і обладнанням. Кошторисний відділ регулярно здійснює моніторинг розцінок на ландшафтні роботи і матеріали як в Києві, так і в інших регіонах, і завдяки цьому ми надаємо замовникам абсолютно чесні і конкурентні розцінки на всі види робіт і матеріали, виконуємо післягарантійне обслуговування і післягарантійний сервіс. Взявши на себе повне забезпечення об’єкта необхідними матеріалами і роботами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. Ми напряму придбаваємо матеріали зарубіжного і вітчизняного виробництва у перевірених часом виробників, що дозволяє нам дотримуватись термінів, передбачених офіційним договором.

Ландшафтне проектування ділянки: дрібниць теж не буває.

Правильно, якщо проектування ландшафту виконується на початку будівництва якої-небудь будівлі. І на це є декілька причина:

  • Коли оформлення прилеглої території завчасно продумано, легше потурбуватись про те, щоб будівельні матеріали, наприклад, для облицювання фонтану та фасаду будинку, а також колір тротуарної плитки поєднувались один з одним. Це важливо, якщо будматеріали закуповуються в іншому місті чи навіть країні.
  • Розміщення комунікацій не зіпсує дизайн ландшафту, якщо вони були першочергово розплановані. У такому випадку комплекс поливу, освітлення території, зливова каналізація не будуть псувати зовнішній вигляд майданчика.
  • Завчасно складений ландшафтний проект дає можливість покращити його у перспективі. Спеціалісти врахують потребу що-небудь змінити в майбутньому, порадять, де краще розмістити ці доповнення, і запропонують власні варіанти.

Виникають ситуації, коли будівлю не будують, а купують уже готовою. Прилегла ділянка таких будівель не завжди викликає захват. Проте, для цього завдання є рішення, адже ландшафтне проектування передбачає роботу як «з нуля», так і створення краси навколо вже існуючої будівлі. І тут важливо нічого не пропустити та потурбуватись про красу навколо будівлі.

Етапи ландшафтного проектування:

  1. Виїзд спеціалістів для огляду території;
  2. Складення технічного завдання;
  3. Розробка проектної документації;
  4. Підбір і складенні специфікацій матеріалів, обладнання;
  5. Складення кошторису;
  6. Робочі креслення;
  7. Виконання ландшафтних робіт.

Таким чином, для початку наші спеціалісти проаналізують територію: ґрунт, рельєф, площу, схили – ці дані впливають на вибір майбутнього виду ландшафту. У Вас, звичайно ж, є свої побажання, які обов’язково будуть враховуватися. На цьому етапі складається технічне завдання, в якому відображаються загальні положення, відповідно до яких буде відбуватись ландшафтне проектування ділянки.

Основою проектної документації є генеральний план. У ньому Ви побачите ескізи тих конструкцій, які захочете бачити на ділянці. Так, у дендрологічному плані та посадковому кресленні в різних ракурсах відображається уся рослинність, що буде прикрашати ландшафт. У розбивному кресленні Ви вивчите точне співвідношення елементів дизайну та території. Ну і як же без схеми встановлення поливу та освітлення?

Ось тепер можна почати підбір матеріалів, обладнання і складаємо розрахунковий кошторис, прораховувати витрати на роботи та матеріали для них. Після цього готується зведений кошторис – підсумкова ціна ландшафтного проектування «під ключ».

Робочі креслення відображають технічні деталі, які націлені на підтримку створеного ландшафту в бажаному стані. У них відображається розміщення точок освітлення, схеми автоматичного поливу, стічних вод і т.п. Завершальний етап – виконання робіт на ландшафті.

Звернувшись до нашої компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте професійно виконаний проект за чесну та обґрунтовану європейською якістю вартість. Наша ціль – створити такий проект ландшафту, який відповідатиме уявленням замовників про ідеал.

selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-3.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-8.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-2.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-11.jpg
selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-4.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-13.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-5.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-9.jpg
selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-6.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-7.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-12.jpg selectrenbau-landshaft-landshaftnoe-proektirovanie-10.jpg