Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Монтаж покрівлі

Будучи практично завершальним етапом зведення об'єкта, монтаж покрівлі має серйозне значення для подальшої експлуатації. Від будівельників та монтажників цей вид діяльності вимагає специфічних знань і досвіду роботи на об'єктах різної висотності. Цим вимогам повністю відповідають співробітники «Селектренбау», які володіють усіма необхідними навичками.

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». За цей час спільно з австрійськими партнерами ми розробляли і здійснювали монтаж покрівлі на об'єктах різної складності. Така співпраця дозволила нам долучитися до європейського досвіду колег, використовувати австрійські та німецькі технології, професійне обладнання та оригінальні матеріали. Серед наших замовників - власники об'єктів житлового та громадського призначення (заміські будинки, котеджі, офісні центри, ресторани, торгово-розважальні комплекси тощо).

Ви можете замовити в нашій компанії не лише проведення монтажних робіт покрівлі, але і довірити нам повну комплектацію покрівельними матеріалами. Кошторисний відділ регулярно проводить моніторинг розцінок на монтажні роботи та покрівельні матеріали в Києві та інших регіонах, завдяки чому ми надаємо замовникам чесні конкурентні розцінки на види робіт і матеріали, виконуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Взявши на себе забезпечення об'єкта необхідними матеріалами і роботами, компанія несе єдину відповідальність за бездоганну його реалізацію. Ми напряму набуваємо і доставляємо якісні покрівельні матеріали зарубіжного та вітчизняного виробництва від перевірених часом виробників, дотримуючись термінів, передбачених офіційним договором. При проведенні монтажних робіт ми використовуємо лише такі матеріали, які мають міжнародні та державні сертифікати якості. 

Компанія «Селектренбау» працює з об’єктами  будь-якого ступеня готовності, встановлюючи необхідний алгоритм дій індивідуально. Для цього після прийняття замовлення на проведення монтажу на об'єкт виїжджають наші архітектори та інженери-проектувальники для зняття замірів і визначення потрібної конструкції покрівлі з урахуванням гідроізоляції та утеплення. На підставі отриманих даних вони виконують розрахунки, креслення, розробляють специфікацію та кошторис, що безумовно, базується на фінансових можливостях замовника. У будь-якому разі використовувані матеріали відповідатимуть певним вимогам і повінні:

 • витримувати максимально високі і низькі температури;
 • не піддаватися руйнівному впливу агресивного ультрафіолетового сонячного випромінювання;
 • мати високу корозійну стійкість;
 • демонструвати необхідну ступінь теплопровідності;
 • відповідати вимогамщодо екологічності;
 • відповідати типу покрівлі за рівнем ухилута конструктивним особливостям;
 • відповідати загальному архітектурному стилю об'єкта.

Завдяки системному підходу до вибору матеріалів та технологій, наші фахівці здійснюють монтаж покрівлі, яка надає надійний захист від будь-яких атмосферних явищ і стає гармонійним елементом оформлення котеджу, заміського будинку, офісного центру, готелю, ресторану, клубу, адміністративної будівлі тощо.

Види покрівлі

Ринок сучасних покрівельних матеріалів є широким та різноманітним, що дозволяє нам підбирати найбільш підходящі матеріали для використання на об'єктах, які ми куруємо. Всі вони мають різні терміни служби, підходять до різних типів покрівельних конструкцій.

Основними видами покрівлі є наступні:

 • Плівковий. Застосовується для покриття дахів будівель промислового і сільськогосподарського призначення, адміністративних будівель, багатоповерхових готелів, а також житлових будинків з міцним бетонним покриттямта малим ухилом. Перевагою цього виду вважається легкість монтажу та відносно низька вартість. Він затребуваний як при будівництві нових об'єктів, так і при реконструкції старих або при капітальному ремонті покрівлі;
 • ∙ Мастиковий. Являє собою спеціальний пластичний матеріал, що розм'якшується при нагріванні до стану пасти, яка після застигання перетворюється в монолітну плівку. Серед перевагцього виду покрівлі - легкість в нанесенні та стійкість до перепадів температур. Підходить до покрівель невеликої площі або як доповнення до бітуму, металу;
 • Листовий. Включає до себе шифер, картонно-бітумний лист, алюміній, оцинковану сталь, металочерепицю. Використовується для об'єктів різного призначення. Переваги - довговічність і різноманіття формта відтінків;
 • Рулонний. Складається з бітумно-полімерних матеріалів. При використанні передбачається монтаж у два шари шляхом наплавлення на бетонну основу даху. Доповнюється мастикою. Найчастіше застосовується для висотних об'єктів житлової і комерційної забудови,а також для промислових і комунальних підприємств. Серед переваг - стійкість до негативних температур, обмерзання та сонячного випромінювання;
 • Штучний. Включає до себе численні види черепиці (керамічна, металева, бетонна), сланець, дерево (тес, дранка), а також модні нині при зведенні етно-об'єктів очеретяні мати. Вони мають високу екологічність.Затребувані для приватних котеджів, заміських будинків, об'єктів туристичної інфраструктури, готелів та ресторанів. Окрім декоративної функції, мають чудові експлуатаційні показники.

Приступаючи до проектування покрівлі, фахівці неодмінно враховують архітектурний стиль об'єкта і підбирають підходящий варіант покриття. Монтаж здійснюється в суворій відповідності з технологією укладання, передбаченою виробником. Для цього ми маємо все необхідне обладнання, яке забезпечує правильність виконання кожного процесу. 

За конструктивним особливостями дахи бувають плоскі та скатні з різними ухилами. Ми працюємо з усіма їхніми видами, забезпечуючи необхідну тепло- і вологоізоляцію не лише на основній площі, але й на стиках, що особливо важливо при монтажі покрівлі на об'єктах, що складаються з декількох структурних елементів, таких, як башточки, мансарди, тераси. Фахівці точно розраховують передбачуване навантаження з урахуванням ваги крокв і обрешітки (для скатного типу), утеплювача, покрівельного покриття. Ми обов'язково включаємо до розрахунку передбачувану кількість опадів, що випадає в конкретному регіоні, а також силу вітру. В результаті замовники отримують покрівлі, які мають наступні експлуатаційні параметри:

 • стійкість до руйнівного впливу вологи та гниття;
 • чудовіенергозберігаючі характеристики;
 • герметичність;
 • можливість монтажу як на рівних, так і складних, багатоярусних дахах різної площі;
 • гарантія багаторічної служби;

Монтаж покрівлі з компанією «Селектренбау» - це придбання надійного захисту і бездоганного оформлення для будівлі.