Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Декоративний камінь на кухні

Декоративний камінь на кухні
Опубліковано:  07 грудень 2016, 12:39
Переглядів:  1379
Коментарів:  0
За все своє життя, середньостатистична жінка проводить на кухні 18 років, по 52 хвилини щодня. Саме тому багато хто намагається зробити дизайн кухні найбільш привабливим і душевним, щоб проведене в ній час минав непомітно, а навколишнє оточення тільки радувала і не залишала негатив в душі. 

Найчастіше для оздоблення стін на кухні застосовується керамічна плитка, але для тих, хто хоче зробити їдальню зону більш привабливою і особливою, варто придивитися до різних варіантів декоративного каменю.
Ми для вашого будинку зібрано найцікавіші варіанти застосування декоративного каменю в інтер'єрі кухні.
 

Світлі тони декоративного каменю «цеглина класичний», «черепашник», «мармурова мозаїка», «сланець» створять неповторну атмосферу легкої витонченої їдальнею. Такий тон прекрасно поєднується з будь-яким стилем.

Оздоблення стін декоративним каменем створить неповторну близькість до природи і послужить гарним доповненням класичного інтер'єру.

Використання в оформленні кухні різних видів декоративного каменю неповторним чином поєднується з сучасними кухонними агрегатами. Змішання стилів дає чудовий результат і надає «родзинку» кожної кухні.
 

Стіна, оброблена декоративним каменем виду «гірський плитняк» або «юрський вузький мармур» послужить гарним доповненням сучасної кухні і створить виділену обідню зону.

Барна стійка і стіни, оброблені декоративним каменем, виглядають дуже стильно і чудово підкреслюють незвичайний дизайн меблів.

Обробка декоративним каменем служить гарним фоном для стильних меблів в класичному стилі з дубової обробкою.

Будь-вечеря зі звичайного перетвориться в романтичний, якщо пройде в таких чарівних стінах. Чудова обробка «середньовічним цеглою» і витончена гнуті меблі перетворили кухонний куточок в середньовічну таверну.

Кілька зон, виділених декоративним каменем додадуть стандартної кухні акцент старовини і спокою.

Дуже практично і модно виділення робочої зони. Оздоблення «цеглою мирським» перетворює газову панель в затишне середньовічне камін.

Незвичайна обробка «фартуха» будь-яким декоративним каменем додасть неповторний шарм всій кухні.

Часткове використання каменю в обробці стін і прорізів надають самобутньої народної кухні в середньовічному стилі.

Виділивши столову зону за допомогою декоративного каменю, отримуємо прекрасний куточок для відпочинку всієї сім'ї.

Арка з декоративного каменю підкреслює чудову стільницю з каменю і обробить робочу зону кухні від їдальні.

Поєднання декоративного каменю з іншими оздоблювальними матеріалами дає чудовий результат і оригінальний дизайн кухні.

Дерев'яні підлогу і стелю в поєднанні з декоративною цеглою, кухонні меблі теплих тонів зробить вашу кухню неповторною і елегантною.

Кольорове поєднання «фартуха» і стільниці додадуть кухні вишуканий і гармонійний вигляд.

Навіть невелике вкраплення декоративного каменю в робочій зоні послужить відпочинком для очей і прикраса будь-якої кухні.
Великий обідній стіл для всієї родини завжди буде в центрі уваги завдяки оригінальній обробці. Використання фольклорних мотивів гідно поєднується з декоративним каменем.

Яскраві оригінальні світильники дивним чином виділяються на стіні. Чудовий варіант для невеликих приміщень.

Декоративний камінь може служити для виділення окремої робочої зони і дверного отвору. Як показано на фото, обробка кухні поєднується з обробкою коридору і сходи.

Неймовірне змішення старовини з сучасними технологіями. Декоративний камінь лише підкреслює індивідуальність цієї кухні.

Дуже стильно виглядає кухня з використанням 2 видів декоративного каменю. Різні за кольором, фактурі і виду, камені не тільки гармоніюють між собою, а й доповнюють один одного.

Вид затишного альпійського шале додасть обробка «плитчастих вапняком». Свіже повітря, простір і спокій в повній гармонії з природою.

Оригінальне розміщення обробки одночасно служить прикрасою обідньої зони. Деяка незавершеність інтригує і притягує увагу.

Поєднання кольору, дерева і каменю. Оригінально, свіжо і незвично.
Декоративна цегла зробить кухню світлою, вільної і фактурною. Оздоблення до стелі візуально робить кухню вище і просторіше.
 
 

Коментарі (0)