Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Безперебійна подача електроенергії в будинок

Безперебійна подача електроенергії в будинок
Опубліковано:  07 грудень 2016, 12:53
Переглядів:  606
Коментарів:  0
У міській рутині зараз майже кожен намагається виїжджати на вихідні за місто з сім'єю або друзями. Багато людей їздять один до одного в заміські будинки, або ж самі будують або набувають свої власні котеджі. З одного боку, це прекрасно, далеко від міського пилу і сміття, возз'єднається з чистою природою, але з іншого боку часто буває так, що в наших реаліях в області де знаходиться ваш заміський затишний куточок, немає звичних для нас зручностей. Постійні перебої зі світлом через погодні ктаклізмов, перебої з-за старого обладнання, крадуть дроти, відключають на невизначений термін електроживлення цілих сіл або інших чинників. Найнеприємніше, коли це трапляється при святкуванні Різдва, Нового року чи іншого свята галасливою компанією. У таких випадках потрібно подбати про умови, які вам не дадуть змінити ваші плани.
 
vitosol_100.jpg sunmodule_protect_p-bild_de.jpg
Деякі люди нічого з цим не роблять, але є й ті, кого це не влаштовує, і вони переходять на своє власне електропостачання.
 • Електропостачання свого власного будинку може здійснюватися двома способами:
 • Установка електростанції, яка буде працювати весь час, на постійній основі
  Створення комплексної енергосистеми, яка може в себе включати і електростанцію, але працювати вона буде тільки якщо потрібна велика потужність, або інші енергоносії виснажені.

Якщо купувати електрогенератор, то потрібно заздалегідь знати де він буде встановлюватися. Залежно від цього ви повинні будете вибрати більш гучний, або менш галасливий. Потрібно так само обладнати спеціальне приміщення з хорошою вентиляцією так як якщо електрогенератор дизельний, то буде дуже багато вихлопних газів. Можна звичайно ж придбати електростанцію, що працює на пропані, це знизить і ціну на паливо, і кількість вихлопних газів. Один великий недолік першого способу є те, що якщо електростанція буде працювати на постійній основі, то буде дуже велика витрата палива, що буде економічно невигідно. Так само для цілодобової роботи електростанції повинен бути малий витрата палива, хороший моторесурс, мінімальні вібрації і шуми, отже, буде потрібно дуже дорога електростанція, через постійне використання буде потрібно так само місце для зберігання велику кількість палива, з умовами пожежної безпеки.

Другий спосіб, це використовувати вітрові генератори і сонячні батареї, в наш час купити скажімо штук 20 сонячних батарей на 12 вольт, і 0.1 ампер за прийнятними цінами цілком можливо, і цієї кількості цілком вистачило б на електропостачання будинку з використанням електроприладів до 400 ват.
Так само сонячні батареї відмінно може доповнити вітровий генератор, або ж його можна спорудити самому, такий вітряк робиться на базі колекторного двигуна, з постійними магнітами, які використовуються для економії, енергії яка витрачається на збудження двигуна, після цього напруга яке дуже сильно змінюється від швидкості вітру випрямляється і перетворюється в 220 вольт.
При великому бажанні і знанні деяких азів електрики можна домогтися персонального електропостачання вашого заміського будинку, без великих витрат, які до того ж незабаром окупляться.
 

Отже, на які питання ви повинні відповісти собі перед покупкою електрогенератора.
 • Необхідно знати які споживачі будуть працювати в момент відключення електроенергії;
 • Необхідно знати потужність кожного споживаного електроенергію обладнання;
 • Необхідно знати від якої мережі харчуються електроприлади: 220 або 380 В;
 • Необхідно знати на якому паливі буде працювати генератор (електростанція): дизельне паливо або бензин;
 • Необхідно знати при яких умовах буде експлуатуватися генератор (електростанція);
 • Необхідно знати в якому виконанні буде генератор (електростанція): у відкритому виконанні або в шумозахисних кожусі.
 • Пам'ятайте — при покупці на генератор повинна в обов'язковому порядку поширюватися гарантія. Обов'язково збережіть контакти компанії, де придбав генератор, при виникненні будь-яких питань Ви змогли зв'язатися з менеджером або інженером.
 • Кожен господар генератора повинен знати, що установка повинна використовуватися тільки відповідно до інструкції, підключається і встановлюватися правильно. Якщо у Вас залишилися питання після вивчення інструкції, обов'язково звертайтеся до фахівців в компанію, де Ви придбали агрегат за консультацією.
 

Сервісне обслуговування нашою компанією


Завжди краще все робити в комплексі. Наша компанія не займається продажами генераторів, але наші фахівці інженера чудово знають всі необхідні характеристики, і готові швидко розрахувати необхідну потребу електрики в вашому домі. Ми будуємо заміські котеджі вже більше 16 років, і всі введені в експлуатацію за цей час вдома, незалежно від відстані до Києва, обслуговуються нашим сервісом. Ми робимо планові перевірки обладнання або виїжджаємо на місце за викликом наших клієнтів. 

При Вашому рішенні будувати будинок з нами, ми обов'язково розглянемо варіанти безперебійного енергозабезпечення вашого будинку.
Ми завжди допоможемо забезпечити вашому генератору тривалу і безаварійну роботу, правильно підключивши установку і правильно ввівши її в експлуатацію. Генератор (електростанція) прослужить Вам довго і надійно, якщо монтаж, і кожна дія, будуть виконані в певній послідовності і відповідно до правил, так як, якщо монтаж буде проведений неправильно, генератор може вийти з ладу, а ремонт установки коштує чималих грошей.
 

Коментарі (0)