Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Як правильно будувати будинок. Продовження # 2

Як правильно будувати будинок. Продовження # 2
Опубліковано:  16 листопад 2016, 13:58
Переглядів:  606
Коментарів:  0
 
Початок статті про те як правильно побудувати будинок можна почитати на сторінках нашого блогу.
 

Частина 3. Отримання необхідних дозволів


У нашій країні необхідно отримає дозвіл на будівництво, точніше ваш дільниця повинна мати статус — під будівництво. В цьому випадку при наявності реєстрації в кадастровому центрі та маючи на руках Акт на землю — ви можете приступати до будівництва. Також на самому початку вам необхідно з'ясувати спосіб фінансування вашого проекту. Яку частину грошей проекту Вам необхідно оплатити відразу, і якими частинами ви буде оплачувати надалі. Чи є сума на весь проект, або ви плануєте брати кредит.
Якщо ви плануєте брати кредит, то ви повинні пройти всі процедури і отримати всі документи для початку фінансування.
  

 
Отримання страховки на будівництво. У деяких країнах дуже поширене отримання страховки на будівництво. Ви можете застрахуватися від нещасних випадків під час будівництва, вихід за рамки фінансування, застрахувати відповідальність забудовника. Страховка зробить вас захищеним від непередбачених втрат, включаючи збиток від пожежі, аварії, вандалізму і злого пустощів. Деякі з даних страховок може взяти на себе сам забудовник, деякі з яких не мають сенсу, в залежності від різних факторів страховка може не бути вписана в контракт. У нашій країні страхування семимильними кроками йде вперед за сильно розвиненим заходом.   
 

Забезпечення належного дозволу на будівництво.


Дозвіл на будівництво є основною вимогою для початку будівництва. Для його отримання вам необхідно надати докладні архітектурні схеми, інженерні навантаження специфікації та інші матеріали до відділу вашої держави житлового будівництва. Цілком ймовірно, вам також необхідно наступне відповідно до місцевих норм і вимог зонування шляхом отримання:
  • Дозвіл на септик
  • Дозвіл на електричне навантаження
  • Дозвіл на сантехнічні норми
  • Дозвіл на установку кліматичного обладнання.
При отриманні дозволів, від Вас можуть вимагати подати заяву на отримання екологічних дозвіл. Маючи розташування будинку зазначений до отримання вашого дозволу дозволить рзработать деталі в процесі видачі екологічних дозволів.
 

Підготувати орієнтовну вартість кожного етапу будівництва. Це розбивка кожної конкретної вартості будівництва будинку. Фундамент, пиломатеріали, кадрування, водопровід, опалення, електрика, фарбування, а прибуток будівельника і т.д. Коли ви наймаєте будівельників, вони, як правило, нададуть вам подібну кошторис, щоб показати вам реальні витрати на матеріали і відповідно свою роботу, щоб побудувати новий будинок.

Де брати будівельні матеріали?


Ціна будівельних матеріалів у вашому регіоні не завжди є оптимальною. При будівництві заміського будинку в кілька поверхів, якщо ви збираєтесь використовувати якісні імпортні матеріали, то вам слід подумати про закупівлю і доставку будівельних матеріалів безпосередньо з заводу виробника. Зробіть зріз цін на необхідні матеріали у Вашому регіоні, і зробить запрос у компанії, які займаються комплектацією будівельних об'єктів та нехай вони прорахують вам пряму закупівлю і доставку з заводу виробника.
Наша компанія має великий досвід роботи з Європейськими виробниками паркету, керамічної плитки, граніту, натурального каменю, предметів декору, освітлення та іншого. На всі свої об'єкти середнього і вище обсягів ми замовляємо матеріали з Європи. Згідно багаторічному досвіду — привести товар з Європи дешевше ніж купити у нас.
Розрахунок витрат на матеріали корисний, щоб розуміти і спланувати вартість окремих процесів і всього будинку в цілому. Використовуючи даний план, ви будете намагатися не вийти за рами бюджету і це допоможе вести конструктивний діалог із забудовником. Пам'ятайте, що це тільки груба оцінка.
 

Вирішіть, скільки фактично ви готові будувати самостійно. Будівництво будинку включає в себе кілька конкретних професій, щоб забезпечити якісну роботу. Як правило, краще наймати фахівців в області, майстрів своєї роблячи для кожного окремого процесу, які зроблять якісніше і швидше.
Ви, напевно, зможете зробити максимум в будинку своїми руками, але ми радимо спробувати знайти економічний і практичний баланс між тим як робити проект самостійно, щоб заощадити гроші або наймати фахівців для складної і важкої роботи. Розглянути питання про наймання з:
  • Оцінювачі грунту, щоб зрозуміти який фундамент застосувати до вашого будинку
  • Каменярі, щоб закласти фундамент
  • Різноробочі, щоб виконувати грубу роботу, теслі, маляр
  • Покрівельники для встановлення даху і утеплити будинок.
  • Електриків, сантехніків та працівників інженерних комунікацій, щоб робити складну внутрішню роботу обладнання будинку для постійного проживання
  • монтажників підлогового покриття, для правильного укладання натурального дерева на підлогу, та плитки
 

Виходячи з вище сказаного, ми радимо вам взяти помічника у вигляді будівельної компанії. Звичайно ми рекомендуємо себе, але ми готові обговорити всі моменти поділу робіт. Нагадаємо. Якщо ви будете працювати з будівельною компанією, ви снімаеьте масу головних проблем. Наприклад, наша компанія має повний список майстрів і фахівців в своєму штаті на постійній основі. тобто і через пару років відповідальність нашою компанією перед вами буде такою ж, як і при закінченні робіт.
 

Частина 4. Основа будівництва.


 
Для початку закладаємо основу. Після того, як земля вибрана, отримано дозвіл починаються земельні роботи і роботи з укладання фундаменту. Тип і конструкція фундаменту буде залежати від розміру вашого будинку, земля, місцеві будівельні норми і правила, чи буде ваш будинок мати підвал. Найкращий і найсильніший тип фундаменту є бетон.

Починається вибірка землі на потрібну глибину, яка була розрахована з самого початку.


Заливаємо бетонну основу під фундамент, на якому будемо надалі будується. Фундамент робиться так, щоб використовуватися для рівномірного розподілу ваги і повинен бути трохи ширше, ніж стіни цокольного поверху, утворюючи периметр будинку.
Правильніше використовувати прес-форми, в якості альтернативи, можна використовувати бетонні блоки, які можна легко і швидко укласти і при необхідності — видалити. В цьому випадку необхідно інкрустувати арматурний стрижень в блок і заповнити прогалини в блоці з бетоном.
Товщина фундаменту повинна бути ретельно визначена структурним інженером, беручи до уваги висоту стіни і навантаження, яку він повинен буде нести, як з точки зору самої будівлі, а також сили тяжіння, вітру і грунту, яка може вплинути на структуру.
Налаштування опалубки під заливання дуже важливе завдання. Не рідко саме в цьому моменті помиляються будівельники, які не мають досвіду і не робили попередніх розрахунків. Установка рівня по кутах фундаменту напрямок і чіткі форми. Перед початком заливки опалубки цементом, зробіть виміри рівня в кутах будинку і всіх перетинах. Використовуйте просту мотузку, щоб переконатися, що відстань від кута до кута рівні, як уздовж стіни, так і по діагоналі, щоб переконатися, що стіни і кути зібрані вірним квадратом.
Далі буде...

Коментарі (0)