Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Як правильно будувати будинок

Як правильно будувати будинок
Опубліковано:  15 листопад 2016, 16:23
Переглядів:  558
Коментарів:  0

Сім складових правильного будівництва:


 1. Пошук розташування
 2. Проектування вашого будинку
 3. Отримання необхідних дозволів
 4. Фундамент
 5. Побудова стін і даху
 6. Внутрішні роботи
 7. Фінальна стадія робіт
Будівництво будинку вашої мрії може бути одним з найцікавіших і яскравих проектів у Вашому житті, які ви можете зробити. Мати можливість планувати кожен крок процесу і приймати рішення по проекту будівництва — це велика відповідальність, і може бути шалено важким для навіть найдосвідченіших любителів робити все своїми руками. Беручи до уваги масштаби проекту, перш ніж приступити до роботи, необхідно розпланувати все процеси, щоб піти його найбільш гладко. Вивчіть можливості і проконсультуйтеся з фахівцями, щоб знайти правильне розташування, зробити дизайн вашого будинку, отримати необхідні дозволи, а також право на землю.
Дивіться покрокову інструкцію, щоб дізнатися, як почати будувати свій власний будинок.
 

Частина 1. Пошук розташування


 Выбор места под строительство

Виберіть бажане місце для вашого будинку.


Є багато факторів, які слід враховувати при пошуку відповідного місця, на якому планується побудувати свій будинок. Подумайте про місце — Вам необхідно продумати всі дрібниці ще на самому початку будівництва, і врахувати такі речі, як:
 • Клімат. Особливе ставлення до будівництва повинні застосовуватися при можливу наявність у вашому регіоні таких природних явища як: повені, ураган, спека, холод, і інші моменти екстремальних погодних і кліматичних умов.
  Властивості грунту. Будинки, побудовані на піску, дають усадку і можуть зміщуватися. Необхідно враховувати шари грунту для зведення фундаменту для вашого дому. Іноді необхідно закріпити фундамент будинку палями.
 • Доступність комунальних послуг. Якщо ви збираєтеся будувати далеко від житлового сектора, вам потрібно вже на самому початку розуміти — де ви будете підключаться до електричної енергії, брати питну воду, чи потрібен вам інтернет і інші зручності, переконайтеся, що постачальники комунальних послуг можуть запропонувати їх вам на Вашій ділянці .
 • Суспільство і Інфраструктура. Якщо ви плануєте в цьому будинку ростити дітей, переконайтеся, що поруч є дитячий садок і довколишній школи дадуть вашій дитині гарну освіту. Дізнайтеся, на скільки безпечно жити в цьому місці, як швидко до вас може дістатися швидка допомоги або поліція при необхідності. Дізнайтеся де найближчі магазини, в яких ви зможете придбати товари першої необхідності, наприклад, хліб чи ліки.
 
Зробіть вибір щодо готового будинку. Можливо придбати готовий будинок буде для вас з більш вигідним напрямком, ніж будівництво. Залежно від вартості будинку або майбутнього будівництва і ваших коштів, це може бути невизначеним перешкодою для Вашого бюджету. Будівництво будинку є дорогим процесом, але придбання відповідного об'єкта нерухомості є також одним з основних інвестицій настільки ж важливим, як і домобудівництва. Вирішіть, як ви збираєтеся виплачувати за проект будівлі — купити готовий, або почати цей процес з шматка порожній землі.

 


Фінансування.


Финансирование строительства загородного дома


 
Так як будівництво будинку — це досить дорогий вид інвестицій, Ви можете розглянути можливість отримання кредиту у фінансовій установі на будівництво, а оплату кредиту розтягнути на кілька років. Для цього необхідно укласти договір із забудовником або підрядчиком, а кредит повинен видаватися під конкретний об'єкт. Банк в даному випадку може виступати гарантом між вами і забудовником, а також як джерело фінансування для проекту.
  
Два соседа спорят за землю
 
Перевірте право володіння землею і його межі до початку будівництва, це допоможе вам уникнути великої головного болю після завершення або в середині будівництва. Це не є абсолютно необхідністю, особливо якщо ви будуєте на великій ділянці землі, але якщо є будь-які сумніви з приводу кордонів власності, зробіть це на самому початку, щоб бути впевненим, що ви не зазіхаєте на власність сусіда, або муніципалітету.
 

Проблеми доступу.


Для будівництва будинку Вам потрібен буде під'їзд до об'єкта будівництва висоготоннажних вантажних машин, а також будівельної техніки. Ще на початку будівництва Вам вже потрібно встановити маршрут для руху вантажних машин по ділянці. Якщо у вас рівну ділянку, то питань не повинно виникнути. Але якщо є на ділянці низинки — то їх використовувати на маршруті не можна. З одного боку — це непрохідний ділянку в дощ або зимовий період, з іншого — вам треба буде після розвантаження відправляти матеріали для будівництва наверх, що Менне зручно ніж навпаки. Також це може серйозно вплинути на кінцевий ландшафт і може вплинути на підземні комунікації.
Зверніть особливу увагу на те, куди буде стікати вода під час літніх затяжних злив. Всі зусилля повинні бути зроблені так, щоб вода стікав далеко від проїжджої частини. Це може зажадати розміщення водопропускних труб під проїжджу частину, щоб уникнути заводнённие ділянки вздовж сторін дороги.
 

Частина 2. Проектування будинку.


 
Проблемы с доступом строительства
 • Щоб створити свій власний будинок обов'язково проконсультуйтеся з архітектором. Архітектори та інженери мають спеціальну підготовку і багаторічний досвід роботи в проектуванні будинків, і їх знання необхідні в більшості будівельних процесів. Наприклад, він допоможе вам правильно зробити зонування приміщень. Незалежно від того, найняли ви виконроба, який регулює всі процеси будівництва, або ви виступаєте в цій ролі самі, будинок буде побудований для вас, так що ви повинні бути залучені тісно в процес проектування і дизайну майбутнього вашого житла.
 • Перш ніж наймати або просто проконсультуватися з архітектором, з'ясуйте, які послуги з управління архітектор або фірма може, або не може надати вам. Деякі архітектурні фірми можуть надати своїх будівельних підрядників, яким вони мають довіру, а також дадуть вам консультацію і зможуть перевірити роботу підрядника, прогрес і зміни, зможуть внести доповнення в міру просування роботи. Це може бути значне полегшення вам в процесі будівництва.
 • Вам необхідно повторювати ваш план по забудові будівельної комісії на затвердження. Якщо ви не досвідчений архітектор, цей етап може здатися дуже важким, тому що в кожній справі є сої тонкощі. Надати необхідні виробничі креслення в масштабі та технічні характеристики, необхідні для затвердження. Щоб заощадити час, енергію і гроші, рекомендується проконсультуватися з професіоналом і працювати разом з ними, якщо ви хочете отримати дозвіл на будівництво з першого разу.

 


Дизайн житлових приміщень.


Важлива і цікава частина проектування будинку. Вона дає волю фантазії і уяви, малює нове життя в новому просторі. Витратьте час, досліджуючи вже раніше намальовані плани інших приміщень розгляньте можливість використання їх в якості орієнтира для вашого власного простору. Дизайни всіх приміщень зазвичай легко доступні безкоштовно в Інтернеті. Підберіть кілька варіацій того, що вам подобається, і що ви хочете використовувати. Які кімнати ви хочете, кількість спалень, які будуть необхідні для вашої родини, і який стиль повинен переважати в кімнатах, в яких ви будете проводити більшу частину часу.

.


 
Дизайн жилого помещения

 


Спальні:


для сімейного будинку, де володіють не призначені ще приміщення, пам'ятайте, що простіше запланувати спальню на початку, навіть якщо вам вона не потрібна, ніж потім переробляти допустимо гардеробну в спальню, тобто ніж реконструювати або добудовувати прибудову пізніше. Якщо вам потрібно тільки 2 спальні в даний час, додаткова кімната може бути використана для офісу, зберігання, або навіть залишити в ній ремонт незавершеним і без меблів до тих пір, поки це не буде необхідно.

У ванних кімнатах:


З практичної точки зору, однією ванної кімнати може вистачити практично при будь-яких обставинах, але якщо будинок для кількох людей, дві ванни роблять життя набагато простіше. Наявність двох або більше ванних кімнат також збільшить вартість при перепродажі будинку на увазі зручності для покупця.

Спеціальні кімнати функції:


Подумайте, якщо ваш спосіб життя вимагає спеціальних кімнат, ці кімнати теж потрібно планувати ще при дизайні приміщень. Наприклад, гардеробна, їдальня, офіс, лігво, або ігрова кімната.

Дизайн додаткових зон з візуальним поділом.


Для сімейного життя, маючи пральню, і, можливо, навіть гараж може бути реальна допомога в управлінні повсякденному справами. Правильне планування додаткових зон виконуються роль окремого простору є важливою частиною процесу проектування. Важливо також, щоб при проектуванні враховувалися підведення електрики та сантехніки, наскільки це необхідно і можливо. Роблячи це важливо проконсультуватися з архітектурним інженером. Ретельно підготуйте дизайн і для:
 • Кухні
 • Їдальні
 • Гараж
 • Пральня
 • Вбиральні
 • Комори
  Дизайн столовой  

Вікна в будинку.


Місце для вікна повинна бути максимально ефективно енергетичної точки зору. Естетична частина і частина енергоефективності при проектуванні вашого будинку з урахуванням розташування сонячного світла буде гарантувати, що ваш будинок залишається сповнений тепла і органічного світу, коли ви її потребуєте найбільше. Якщо ви будуєте будинок з великими вікнами у вітальні, подумайте перед цим якийсь найбільш привабливий кут по відношенню до сонця повинен бути, який максимізує природне освітлення.
Кухня повинна отримувати максимальну вигоду від зовнішнього природного джерела світла, так що необхідно думати про те, в який час сонце на кухні буде надавати більше світла. Пізній вечір може бути потрібен господині для приготування їжі або час для миття посуду, так що може бути краще, щоб орієнтувати кухню на захід, щоб скористатися максимум сонячним освітленням. Великі вікна на південній стороні вашого будинку не такі хороші, тому що через них в літню пору проходить велика кількість тепла підігріваючи її і вбиваючи можливість в ній перебувати, або навпаки допоможе опалювати будинок сонячним теплом в холодному кліматі.
 

Дренажна система.


Підготовка до вирішення проблеми зливу води з відповідним дизайном. Пам'ятайте про те, як вода (дощ або сніг) течуть по будівельному майданчику. Вкрай важливо, щоб тримати воду подалі від вашого будинку, особливо в холодному кліматі. Закріплені труби і пошкодження фундаменту можуть виникнути в результаті неправильного планування на даному етапі. Ви хочете, щоб ваш підвал сухий і зменшити ймовірність того, що деревина з якої побудований будинок буде відволожуватися, притягаючи термітів в будь-якому кліматі. Прості канави будуть відводити поверхневі води і направляти їх в необхідному напрямку.

 


 
дренажная система
Продолжение следует...

Коментарі (0)