Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Картини в будинку і правила їх розміщення

Картини в будинку і правила їх розміщення
Опубліковано:  01 грудень 2016, 09:18
Переглядів:  562
Коментарів:  0

Місце для картин в вашому домі


Остаточне дотик у вітальні кімнаті! Цифрове мистецтво, сучасні картини в наш час потрапляють під категорію must have. Насправді, будь-який вид настінного живопису змінюється, хоч і здається нам, що люди більше прихильники мистецтва від рук живого майстра. Ось приклади грамотного розташування настінного декору, натхненного дикими сучасними і суб'єктивними деталями
 
  
 

Сплетені історій


Ви зробили правильне рішення і хочете повісити картину або кілька у вас в будинку, тим самим прикрасивши вітальню або хол. Ось пару слушних порад від наших фахівців з дизайну інтер'єру.
  1. Велика картина на порожній стіні


Якщо збираєтеся вішати велику картину на порожню стіну, зробіть це на рівні очей. При високих стінах природно може захотітися повісити картину по вище, але велика ймовірність збою ритму і балансу всього дизайну приміщення.
  1. Повісьте виріб на 16-30 см вище від рівня меблів


Якщо у вашій кімнаті висить картина, переконайтеся, що її висота відповідає правильному відстані над іншими меблями і не розташована занадто високо, інакше це створить для неї від'єднання від загального плану інтер'єру.
 Декор стен при помощи картин
 
  1. Розмір має значення, вирішальне!


Поширена помилка при підборі декору в тому, що люди вибирають занадто малі предмети настінного мистецтва відповідно до розмірів стіни. Є поза гласне правило, що підбирати картини слід в співвідношенні 4/7 від простору.
 
  1. Створіть власну галерею


Стіна з галереєю, наприклад, за диваном, може створити інтерес для загальної візуалізації, особливо якщо колажі виходять за межі меблів. Спробуйте пограти з колірними схемами:
Наприклад чорно-білі кольори або з'єднати всі таким чином, щоб створити домінанту.
   
  1. Картина біля каміна


Якщо у вас немає шафи або полиць, спробуйте задіяти верхню частину каміна. Це так само може створити відчуття рівноваги завдяки якоїсь симетрії і стати прекрасним місцем для сучасного мистецтва.
  
  
Боляче дивитися на абсолютно чисті і голі стіни в будинку? Вишиковуйте її теплотою і стилем додаючи творчі роботи. Не лякайтеся — величезна стіна без вікон може стати відмінним полотном для втілення ідей!

Коментарі (0)