Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Як правильно будувати будинок. Продовження #3

Як правильно будувати будинок. Продовження #3
Опубліковано:  16 листопад 2016, 15:13
Переглядів:  778
Коментарів:  0
 
Першу і другу частину єтой статті можна почитати на сторінках нашого блогу.
 

Частина 5. Будівництво або зведення стін, монтаж даху.


Строительство стен

 


Скелет вашого будинку, стіни, віконні та дверні прорізи.


Зведення стін — важливий етап будівництва будь-якого будинку, котеджу. Так як саме стіни визначають не тільки зовнішній вигляд будинку, але і характер його експлуатації. Стіни повинні відповідати вимогам вогнестійкості, теплозахисту, звукоізоляції, а також бути міцними і довговічними. Будинок повинен органічно вписуватися в навколишній ландшафт і поруч стоять споруди, а це саме дизайн ваших стін.
 

 

Види стін:


  • монолітні стіни
  • блокові стіни
  • цегляні стіни
Вибір матеріалу для будівництва стін — це вибір господаря згідно його смаку і з огляду на всілякі зовнішні фактори і фінансові можливості. Найпростіші і економічно вигідні — це каркасні стіни. Вони довговічні і враховують всі необхідні характеристики. Відмінний матеріал для будівництва стін — це цегла, але потрібно враховувати мінус цегли як матеріалу — це вбирання вологи. Плюс, для того, щоб зберегти тепло, стіни з цегли повинні мати відповідну товщину. У вас є план вашого будинку, тому відразу відзначте розташування дверей, вікон і внутрішніх кутів стін. Обов'язково використовуйте спеціальні матеріали і технології відповідно до вимог для зливу води під час дощової погоди і перешкоду землетрусів.

 


 
Після можна приступати до установки, укладанні стін. Перший етап ми повинні вигнати коробку будівлі, перший поверх, перекриття, наступні, а потім дах.
 

Монтаж даху


Для монтажу покрівлі без перебільшення потрібні специфічні знання і досвід роботи на об'єктах різної висотності. Малоповерхове будівництво в більшості випадком не вимагає спеціальної техніки у вигляді підйомних кранів. Якщо у вас достатньо місця для установки лісів, то кран вам не знадобиться. Ще до скління, відразу після спорудження стін, необхідно накрити ваше житло від можливих непередбачених опадів.
 

Стропила


Щоб правильно розрахувати і зробити надійний дах, необхідно визначитися з конфігурацією самого даху, вибрати вид покрівельного покриття, обчислити оптимальний кут нахилу скатів. Ступінь складності каркаса і розміри його елементів в певній мірі залежать від параметрів розрахункового навантаження, основна частина якої припадає на крокви. Такі розміри дерев'яного крокви, як перетин, бажано вибрати з деяким запасом по міцності. Всі складові частини крокв обов'язково обробляємо антисептиком.
 

 

Скління.


У наш час установка вікон - це абсолютно простий шматок роботи, який ми навіть не будемо розписувати. Кількість компаній на ринку, які пропонують віконні блоки — велике. Почитайте статті в інтернеті і виберіть потрібного вам виробника. Ми працюємо виключно з німецькою компанією Josko, мало відомої на нашому ринку… Якість виробів на висоті, форми н мають кордонів. Замовлення виконуються швидко. Наша співпраця з компанією протягом багатьох років робить приємну замовнику ціну. Джоско — це справжня німецька якість.
 
 


 


Утеплення фасадів.


Якщо ви не хочете робити стіни з матеріалу, який тримає тепло в будинку, можна вирішити дане питання за допомогою утеплення його фасаду. Робота над фасадом будинку вирішує багато завдань одним підходом. Естетичний вигляд будинку може бути поліпшений за рахунок перефарбовування його стін. Немає різниці яка форма будинку і стін у вас, ви можете вибрати різні методи утеплення. І як завжди ми радимося з фахівцями саме даного профілю, або довіряємо цю роботу найманим працівникам.
 

Вплив клімату


У районах, де сильні вітри або випадає велика кількість снігу взимку — переконайтеся, дах розрахована так, щоб витримати навантаження як з боку сильних поривів вітру, так і з боку навантаження. Рівень нахилу даху тут відіграє важливу роль. При необхідності використовуйте додаткові розпірки і кріпильні елементи.
 

 
Після завершення монтажу даху, її можна забарвити в необхідний вам колір. Прийнято використовувати темно коричневий або темно зелені кольори для остаточної забарвлення покрівельних матеріалів. Пам'ятайте, не всі матеріали можна і тим більше потрібно фарбувати. Большенство покрівель вже професійно забарвлене виробником. Також не забудьте якщо ви не збираєтеся жити на горищі, то необхідно залишити отвори в даху під самим коником. Вони служать для вентилювання вашої мансарди, захистом від гниття дереву. 
 
 

 
 

Частина 6. Внутрішні роботи. 
Нарешті прийшов той час, коли вже є коробка будинку, яка повністю закрита від зовнішніх факторів. Дале послідовність дій така:
Встановлюємо труби і сантехніку. Для установки ми використовуємо всі відповідні матеріали, використовуємо нахил для зливу води. Виконуємо розрахунок тиску і температуру подачі води. Якщо в будинок подається тільки холодна вода, встановлюємо бойлер для відводу гарячої води.
 

 
Укладаємо електропроводку. Для красивого зовнішнього вигляду наших стін, руйнувати стіни, робимо канавки, в які після укладаємо електропровід. Перетин дроту було розраховано спочатку і залежало від кількості електроточок в кожному з приміщень. Виведіть дроти на вулицю. Для подальшого монтажу зовнішніх вуличних світильників.
Установка кондиціонування і вентиляції. Установка техніки і труб для кондиціонування повітря і тепла. Ізолюйте повітроводи, якщо вони попередньо не ізольовані, і герметізіруете всі стики. Закріпити повітроводи в міру необхідності, переконайтеся, що ваші труби знаходяться на одному рівні.
 

 

Фарбування стін і стелі.


 


Укладання паркету, плитки, плінтусів, наличників.
 


Установка меблів, укладання килимів, підключення електроприладів, освітлення.


Не забудьте відключити електрику при підключенні приладів. Це проста техніка безпеки.
 

 


Все — можна жити ??? Хоча ні… Що ми ще забули? 
Далі буде...

Коментарі (0)