Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Утеплення стін, підлоги, покрівлі заміського будинку

Утеплення стін, підлоги, покрівлі заміського будинку
Опубліковано:  01 грудень 2016, 09:30
Переглядів:  616
Коментарів:  0

З приходом холодів, фахівці нашої компанії часто отримують питання від клієнтів з проханням розповісти і дати наші рекомендації щодо утеплення будинку, про можливі методи для утеплення  стін, підлоги, покрівлі, дверних прорізів, вікон, підвалів для утримання тепла та економії фінансів на опалення.

При будівництві будинку, згідно з нашим підходом до процесів будівництва, вже на самому початку будівництва необхідно задуматися про ваше майбутнє комфорті, питання виникають у будщего господаря будинку цілком логічні. Дуже важливо ще при проектуванні і плануванні матеріалів знати параметри і характеристики кожного з матеріалів, які ви хотіли б застосувати. У цій статті ми розглянемо можливі матеріали, які використовуються для утеплення.

 

Матеріали для утеплення

Матеріали для утеплення використовують однакові як для теплоізоляції підлоги, так і стін, і покрівлі. Наприклад, застосований теплоізоляційний матеріал на підлозі дасть приємне відчуття, коли взимку ви можете спокійно ходити в будинку босоніж, при цьому приємно відчувати тепло випромінюється підлогою. Зазвичай питання утеплення, точніше не пропускання холодного повітря встає не взимку, а в міжсезоння - навесні і восени, коли опалення як би включати ще рано, але вже відчувається різниця температур і холод в ноги. Найпростіший спосіб - це використовувати утеплювач для підлоги. Давайте розглянемо різноманітність матеріалів і варіанти утеплювачів для підлоги, адже добре утеплена підлога - це частина збереженого тепла у Вашому домі. Для початку ми повинні врахувати кліматичну зону і середню і пікову температуру взимку, призначення приміщення, плановане покриття для підлоги.

Отже варіанти матеріалів:

ще

  

Пінополістирол

Пінополістирол або як нам добре відомий під назвою пінопласт - один з найпоширеніших матеріалів для утеплення. Його теплоізоляційні властивості в 25 разів краще, ніж у керамзитобетону. Та й ступати по підлозі, утепленому пінополістиролом, набагато тепліше і приємніше. Така підлога практично не поглинає тепло, і його використання як недорогого матеріалу, який повністю задовольняє поставленими нами вимогами. Важливо зауважити, що пінопласт використовують при монтажі плаваючою стяжки для утеплення підлоги. Тоді його заливають шаром цементу або бетону. При спорудженні дерев'яних підлог в заміських будинках можна укладати плити пінополістиролу в проміжки між лаг. Ще один непоганий спосіб - плити пінопласту укладають на бетонну підлогу, а зверху листи фанери або іншого матеріалу основою якого є деревина. Пінополістирол не боїться вологи, тому може широко застосовуватися для утеплення підлог на балконі і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

 

Утепление пенопластом

 

 Дорогий, але в рази якісніше пінопласт з гафітом утеплювач нового покоління:

утепление пенопластом с графитом

черный пенопласт с графитом

Керамзит.

Керамзит - один з найбільш доступних недорогих матеріалів. Його використовують овсемесно для утеплення підлоги від землі, від бетону, інших матеріалів схильних до швидкого охолодження або вологості. Керамзит часто додають в бетон замість каменів або засипають під гіпсові плити. Пориста структура цього матеріалу, що виготовляється з глини, дозволяє забезпечити теплоізоляцію підлоги навіть в місцевості з дуже холодними і морозними зимами. Для цього шар керамзиту повинен бути 10-15 см, що не завжди зручно, адже це зменшує існуюче житловий простір.

Полістиролбетон.

У порівнянні з керамзитом і звичайної стяжкою товщина утеплювача статі на основі полістиролбетону набагато тонше. Досить 5 см матеріалу, щоб забезпечити і тепло-, і звукоізоляцію приміщення. І тиск на перекриття в такому випадку буде менше, і підлогу вирівняти можна, і забезпечити утеплення підлоги. Поверх шару полістиролбетону можна вистилати майже всі матеріали, включаючи плитку. До того ж він створить ідеально рівну поверхню під наливні підлоги.

Скловата і мінвата.

Дані види утеплювача широко використовуються для утеплення дахів, стін і підлоги на увазі їх дешеву ціну. Бувають такі матеріали у вигляді плит або в рулонах. Їх найчастіше застосовують для утеплення дерев'яних підлог завдяки паропроникності матеріалу. Укладають мінвату і скловату між лагами. Однак мі не рекомендуємо її використання в підлогах через хімічне її складу. Даний матеріал слід ретельно ізолювати, щоб пил при її зношуванні не потрапила в приміщення. При укладанні таких матеріалів важливо залишати вентиляційний зазор. До недоліків даних матеріалів відносять їх важкість і вологопоглинання.

 

утеление миниральной ватой

Утепление стекловатой

 

Корковий матеріал.

Дуже цікавий матеріал, проте його не можна назвати дешевому. Якщо потрібно утеплити підлогу легким, безпечним і тонким матеріалом, тоді найкраще використовувати коркове волокно. Це кращий утеплювач для підлоги, наприклад, під лінолеум. Кращий, але і один з найдорожчих. Крім теплоізоляційних якостей він має довговічність і вологостійкість. Корковий матеріал для утеплення - сучасно і модно. На стінах його використовують в будинку навіть в якості шпалер. Він зраджує вишуканість і в той же час утеплює житло зсередини. Цей матеріал можна укладати як в вигляді підкладки під різні покриття, так і використовувати в якості самостійного покриття підлоги, стін, стелі. Якщо пробкові плити відполірувати і покрити лаком, то вийде натуральний гарний тепла підлога, або стіна.

Ековата.

Цей пухкий матеріал на основі целюлози використовують для утеплення навіть важкодоступних місць. Його заливають автоматично або вручну шаром в 15-20 см, що по тепловим характеристикам відповідає шару керамзиту в 80 см. Ековата має звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, повністю безпечна, недорога. Але такий матеріал боїться вологи, тому його укладають тільки в тих місцях, де немає ймовірності підвищення рівня вологості. Використовують його найчастіше при укладанні дерев'яних підлог.

Пінзеля.

Простіше кажучи, піноізол - це рідкий пінопласт, про всіх позитивних сторонах якого ми вже говорили. Пінзеля хороший тим, що завдяки своїй консистенції може заливатися в важкодоступні місця, їм закладають щілини і шви. Останнім часом їм можна недорого і швидко утеплити фасад будівлі, і при цьому заощадити. Також добре використовувати його початку будівництва і обладнання будинку. Він заповнює всі повітряні порожнечі, тим самим перешкоджаючи відтоку тепла в подальшому. У дерев'яних будинках пеноизол і його покращений варіант екоізол заливають в простір між лагами, повітряним простором в стіні.

 

 

Фольгований утеплювач.

Дія матеріалу побудовано на тому, що він відображає тепло назад у приміщення, але не передає його в зовнішнє середовище. Тому правильно укладати його відбиває стороною у внутрішню частину будинку. Матеріал цей довговічний, водонепроникний, тому може використовуватися у всіх типах приміщень, включаючи лазні і сауни.

Висновок:

Ми ще не всі матеріали описали, але якщо ви в нашій статті не зустріли будь-якої матеріал, значить він з якихось характеристиками не використовується нами. Якщо ви вважаєте. Що даремно - напишіть в коментарях, і ми обов'язково розглянемо Ваші доводи. У будь-якому випадку, підбиваючи підсумок видно, що матеріалів для утеплення вашого будинку безліч. Головне правильно врахувати всі змінні до початку будівництва і визначитися з максимально придатному і функціональному утеплювача в вашому домі. Та пом'ятайте, що утеплювачі можна комбінувати, тим самім покращуючи характеристики тепловтрат вашого будинку.

Ситема «тепла підлога».

Ми не змогли віднести даний вид утеплення і виділили його в окремий напрямок.
Система «тепла підлога» вже теж перестав бути якимось нововведенням. Часто для утеплення підлоги вибирають саме цю систему утеплення.

Водяна система "тепла підлога"

У випадку з водяною системою під поверхню підлоги укладають труби, по яких буде циркулювати гаряча вода. Метод дуже хороший, але клопіткий як для укладання, так і для подальшого обслуговування. Адже крім самих труб знадобляться стояки, колектори, арматура, реле автоматичного включення / відключення. Для монтажу сучасних систем опалення підлоги використовують, як правило, полімерні труби. Такі труби дуже міцні, стійкі до термічного старіння, мають пластичністю і гнучкістю, не бояться корозії.

 

 

Електрична система "тепла підлога"

Також можна зробити електричну систему: в цьому випадку під підлогове покриття укладається кабель, який перетворює струм в тепло. Зверху гріють елементів укладають шар 3-7 см бетону або цементно-піщаного розчину, а вже потім підлогове покриття. Тобто якщо станеться поломка, то знадобиться повністю демонтувати підлогу.

Інфрачервоні теплі підлоги.

Існують і інфрачервоні теплі підлоги. Такі підлоги набагато простіше в монтажі та експлуатації. Плівкова тепла підлога не вимагає стяжки, дуже швидко монтується і підключається. Зверху такого статі можна укладати лінолеум, плитку, паркет, ламінат. Цю систему можна легко можна зняти і перемістити в іншу кімнату. Зручність і ефективність теплої підлоги робить їх самими затребуваними не тільки для житлових котеджів, але і громадських приміщень (дитячих садків, шкіл, спортивних комплексів).

Коментарі (0)