Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Облаштування спортивних майданчиків

Для багатьох людей здоровий спосіб життя - це не просто модне словосполучення, а буквально програма, якої вони дотримуються кожен день. Незалежно від пори року. Тому наявність спортивного майданчика на об'єкті стає невід'ємною частиною їхнього способу життя. Адже наявність на території повноцінного комплексу, що включає спортивне обладнання і для дітей, і для старших членів сім'ї, дозволяє організувати повноцінні заняття фітнесом, тенісом, волейболом, баскетболом, міні-футболом і т.п.

Облаштування спортивного майданчика на території заміського будинку або котеджу дозволяє членам сім'ї завжди отримувати задоволення від улюблених занять. При цьому відбуватися заняття можуть як в індивідуальному режимі, відповідному для кожного члена сім'ї, так і за участю кількох людей. Спортивний майданчик - це не тільки фізична форма, здоров'я, але і можливість зібратися разом під час захоплюючої гри. Тому, розробляючи проект благоустрою території, фахівці компанії «Селектренбау» неодмінно звертають увагу замовників на перспективу створення як ігрового майданчика для дітей, так і сучасного домашнього спортивного міні-комплексу. При цьому, можливості обмежуються лише розмірами виділеної ділянки. Завдяки вмінню дизайнерів і проектувальників максимально використовувати весь наявний простір, навіть на малих територіях можуть вдало розміщуватися комплекси для фітнесу, настільного тенісу, баскетболу, волейболу і т.п.

Етапи будівництва відкритих спортивних майданчиків

Для будівництва відкритих спортивних майданчиків ми використовуємо різні матеріали, вибір яких залежить від призначення покриття. Умовно роботи розподіляються на наступні етапи:

 • створення проекту, необхідного для чіткого визначення місця майбутнього майданчика з урахуванням розмірів, рози вітрів, якості грунту, близькості будівель та споруд;
 • очищення ділянки від каменів, коренів, пнів, бур'янів;
 • облаштування дренажної системи або створення спеціального дренуючого шару;
 • вирівнювання нерівностей і підсипання грунту;
 • прокладання комунікацій для забезпечення освітлення, водопостачання;
 • для всіх видів покриття, крім газону - створення щебеневого шару та асфальтобетонної основи;
 • влаштування ігрового покриття;
 • встановлення необхідного спортивного обладнання.

Роботи вдбуваються чітко відповідно до календарного плану. Майстерність фахівців, використання сучасних технологій та інноваційних матеріалів дозволяють виконувати поставлені завдання на рівні професіоналів.

Будівництво спортивних майданчиків з різноманітними видами покриттів

Давно минули ті часи, коли спортивним майданчиком називалося посипане піском місце, де встановлювалися опори для волейбольної сітки або турніки. Сьогодні в нашому арсеналі є відповідні інноваційні матеріали, які дозволяють створювати всілякі покриття різних відтінків та структури. Основними серед них є такі види, як:

 • спортивний газон - традиційне покриття із спеціально підібраних травосумішей, стійке до витоптування, що допускає серйозні механічні навантаження. Потребує періодичного поливу, стрижки та внесення добрив, але завжди радує погляд свіжим смарагдовим килимом. Використовується для міні-футбольного поля, тенісного корту, дитячого ігрового майданчика, влаштування спортивних снарядів для фітнесу і т.п .;
 • штучна трава - імітує натуральну, але не потребує жодного догляду: полив потрібен лише для створення вологого мікроклімату та очищення від можливих забруднень. Підходить для тенісного корту, поля для міні-футболу, дитячих ігрових місць;
 • наливні гумові покриття - створюються шляхом нанесення спеціального матеріалу, що самовирівнюється і після застигання перетворюється на рівне полотно. Не мають швів. Являють собою не ковзаючу поверхню. Стійкі до зносу. Вважаються універсальними і застосовуються для створення спортивних майданчиків практично для всіх видів спорту;
 • гумова плитка - краще підходить для дитячих майданчиків або тренажерних комплексів. Переносить зимові морози і літню спеку. Не руйнується від надмірної вологи. Виготовляється з гумової крихти і має десятки форм, розмірів та кольорів. Це дозволяє дизайнерам і проектувальникам створювати всілякі комбінації, які перетворюють майданчики для занять спортом на яскраві кольорові плями, що вигідно виділяються на тлі інших ландшафтних елементів. Плитка також підходить для вологих зон, наприклад, поруч з басейнами або ставками.

Пропонуючи замовникам той чи інший вид покриття, фахівці компанії, що займаються проектуванням і будівництвом майданчиків, уточнюють призначення майбутнього об'єкта, кількість та вік людей, які будуть на ньому проводити заняття. Це дозволяє розробити відповідний варіант спортивного майданчика і підібрати відповідне обладнання. Зокрема, встановлюються такі снаряди:

 • тренажери для занять фітнесом та гімнастикою на свіжому повітрі;
 • ворота для міні-футболу;
 • волейбольні та бадмінтонні стійки;
 • щити для баскетболу;
 • стійки для тенісних кортів;
 • столи для настільного тенісу.

Одночасно зі встановленням спортивного спорядження на покриття наноситься розмітка, відповідна правилами певної гри. Таким чином, замовники отримують повноцінний майданчик, який відповідає стандартам, прийнятим в професійному спорті.