Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Окремі види робіт

Про успішність та надійність будівельної компанії можна судити, не тільки зважаючи на якість раніше виконаних робіт. Не менш важливими критеріями оцінки є наявність проектного бюро, дизайнерської групи, власних будівельно-монтажних команд і, безумовно, широкого спектра послуг, що пропонуються. Цим характеристикам на 100% відповідає компанія «Селектренбау». Своїм замовникам ми пропонуємо як зведення об'єктів з нуля до здачі в експлуатацію, так і здійснення окремих видів робіт, потрібних на різних стадіях будівництва. Крім того, вони здійснюються на європейському рівні якості у встановлені за договором терміни.

selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-14.jpg

Скління будинків та приміщень

Завдяки появі в буд.індустрії десятків технологій скління, дизайнери та архітектори отримали можливість створювати оригінальні об'єкти, де замість традиційних використовуються інноваційні віконні системи. Замовники вже мали змогу гідно оцінити їхні переваги, встановивши в квартирах і пентхаусах,  приватних котеджах, терасах готелів і ресторанів, фасадах адміністративних будівель та офісних центрів, фінансових установ. Застосовуване скло характеризується підвищеною міцністю, зберігає тепло, перешкоджає проникненню шкідливих ультрафіолетових променів, забезпечує звукоізоляцію. Для замовників у попиті є і класичні, і панорамні чи розсувні вікна.

6666644444.jpg 6668889990000.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-13.jpg 68889990000.jpg

Монтаж покрівлі

Потребує специфічних знань і досвіду роботи на об'єктах різної висотності. Цим умовам повністю відповідають працівники компанії, які виконують покрівельні роботи. Прийнявши замовлення, вони обов'язково виїжджають на об'єкт для зняття замірів та визначення оптимальної конструкції покрівлі з урахуванням необхідної гідроізоляції та утеплення. На підставі отриманих даних вони роблять креслення, розраховують специфікацію та кошторис. Ми працюємо з традиційними матеріалами - металочерепицею, профнастилом, черепицею і т.п. Для нас не має жодних обмежень щодо складності та дизайну.

5551111111111111.jpg 50000004444466666.jpg 66699898989.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-8.jpg

Утеплення фасадів

Зважаючи на подорожчання енергоносіїв питання заощадження тепла набуває особливої актуальності. Так, утеплення фасадів є затребуваним видом додаткових робіт, який пропонує наша компанія. Крім того, разом з утриманням тепла всередині будівлі, замовники отримають захист від впливу несприятливих видів осадів (зливи, намерзання льоду, шквальні вітри, перегрів), і оригінальний фасадний декор. Ми неодмінно знаходимо відповідні рішення щодо використаних матеріалів і технологій, застосовуючи окремо або комбінуючи екструдований пінополістирол і пінопласт, плити з мінеральної вати та сайдинг. Таким чином, незалежно від фінансового аспекту, замовники обов’язково отримають бажаний результат.

selectrenbau-remont-fasada-doma-8.jpg 35-35.jpg 37-37.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-2.jpg

Будівництво підпірних стін

У містах та населених пунктах періодично виникає небезпека сходження зсувів. Причини такого явища різні: природного або техногенного характеру. Тому методи боротьби з ними також підбираються з врахуванням доцільності та на підставі проведених комплексних досліджень. Ефективним способом зупинити рух ґрунту вважається будівництво підпірних стін. Вони являють собою спеціально розроблені конструкції з кам'яних, бетонних або залізобетонних фрагментів, розташованих під спеціально розрахованими кутами. Будівництво такого інженерного захисту поєднується з висаджуванням рослин, коріння яких стає додатковим ланцюговим елементом, а зелень покращує естетичний вигляд.

selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-9.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-11.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-10.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-12.jpg

Укріплення берегів

Розмивання й осідання берега – це проблема, з якою стикаються власники об'єктів нерухомості, на території яких знаходяться водойми або є вихід до річки, озера, моря. Однак, за участю наших спеціалістів, ця проблема буде оперативно усунута завдяки розробці і зведенню спеціальних захисних споруд. Для того, щоб підібрати відповідний варіант укріплення, ми першочергово здійснюємо ретельне обстеження берега, звертаючи увагу на ґрунтові характеристики, ступінь крутизни, вид осідання (надводний / підводний), ландшафт прилеглої території та її призначення, особливості місцевого клімату. На підставі отриманих даних ми розраховуємо і пропонуємо замовникові свій метод «лікування» берега. Це можуть бути підпірні стіни з різних матеріалів (бетонні, кам'яні, дерев'яні) та видів (одно- або багатоступінчасті), габіони, матраци Рено, георешітка або кокосові мати. У будь-якому разі проблема, з якою зіткнулися замовники, буде оперативно і професійно усунена.

5444433322222.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-7.jpg 57777777999999.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-8.jpg

Будівництво парканів

Виконується на будь-яких об'єктах від заміських будинків чи котеджів до офісних центрів чи клубів. Тому ми розробили різні варіанти конструкцій, які відповідають архітектурним стилям. Для зведення ми використовуємо такі матеріали, як: натуральний камінь (вапняк, доломіт, граніт, піщаник) різного розміру, форми та кольору, дублікат якого в природі знайти неможливо; цегла (силікатна або обпалена); дерево різних порід і варіантів кріплення і т.д. Замовники часто звертаються до нас щодо встановлення престижних кованих металевих виробів з авторськими візерунками, стилізованими логотипами або монограмами. За їхнім бажанням ми можемо сформувати живопліт, який прикрасить споруду. Кожний паркан, який ми розробили, забезпечує надійний захист не тільки від настирливих сторонніх поглядів, але й від небезпечних проникнень.

selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-3.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-5.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-4.jpg selectrenbau-stroitelstvo-otdelnye-vidy-rabot-6.jpg

Будівництво альтанок

Будь-який об'єкт, оточений хоча б декількома сотками прилеглої території, неможливо уявити собі без альтанки. Так, ми будуємо їх для котеджів та заміських будинків, елітних ресторанів і клубів, розважальних закладів, розташованих в рекреаційній лісовій або морській зоні. Ми маємо досвід зведення альтанок у внутрішніх двориках готелів, адміністративних будівель і на території промислових підприємств. Вони набувають дизайн, розроблений в творчому колективі відповідно до призначення, але кожна з альтанок дарує людям радість та задоволення для тих людей, що перебувають під нею. Традиційними матеріалами для таких малих архітектурних форм вибирають дерево, натуральний камінь та металоконструкції, однак, завдяки творчому потенціалу дизайнерів та архітекторів, кожна з них набуває свій неповторний унікальний образ.

selectrenbau-stroitelstvo-khozyajstvennye-zdaniya-3.jpg 202-202.jpg 161-161.jpg 6666666666655555555555676767.jpg

«Селектренбау» - це компанія, де незалежно від обсягу замовлення раді приділити особливу увагу кожному замовникові.