Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Окремі види ремонтних робіт

Коли ми говоримо про ремонт квартири, будинку, офісу, ресторану, готелю, торгового закладу та інших об'єктів, то не завжди маємо на увазі повне оновлення або реконструкцію. Найчастіше у нас виникає необхідність замінити декоративне покриття стін, стелі, підлоги для того, щоб зробити їх охайнішими або актуальнішими. Те ж саме стосується заміни сантехніки, електричної проводки, дверей або вікон. Поетапне проведення ремонту, який зачіпає окремі елементи приміщень або функціональні зони, дозволяє отримати бажаний результат у короткі терміни без серйозних фінансових витрат. При цьому головне правильно розставити пріоритети, вибравши вид робіт, з яких потрібно розпочати і потім планомірно переходити від одного етапу до іншого. Якщо у Вас виникла необхідність в окремих видах ремонту, провести які потрібно в стислі терміни і за адекватною вартістю, тоді звертайтеся до нас, і Ви неодмінно отримаєте бажаний результат.

«Селектренбау» майже два десятки років виконує ремонтно-оздоблювальні роботи будь-якого масштабу та рівня складності. Окрім комплексного ремонту квартир, пентхаусів, заміських будинків, котеджів, офісів, готелів, ресторанів та інших об'єктів, наші співробітники раді запропонувати послуги з окремих видів робіт. Так саме, як і при комплексному ремонті, ми укладаємо офіційний договір на проведення необхідних Вам робіт. Кошторисний відділ регулярно проводить моніторинг розцінок на роботи в Києві та інших регіонах, завдяки чому ми надаємо чесні і конкурентні ціни. Підсумкова вартість залежить від площі та специфіки ремонту. Щоб визначити, які саме роботи передбачаються, розрахувати обсяг, час на реалізацію і кількість матеріалів, представники компанії виїжджають на об'єкт для отримання вичерпної інформації та складання докладного кошторису, який надалі має бути погоджений із замовником.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-1.jpg

У команду «Селектренбау» входять кваліфіковані профільні фахівці: електрики, плиточники, сантехніки, маляри та штукатури та інші. Ми готові поручитися за кожний вид виконуваної роботи і гарантувати професійну реалізацію в максимально стислі терміни. При цьому кредо компанії незмінно - ціна повинна відповідати якості. Співпрацюючи з нами, Ви платите не за квадратні метри площі, а за професійно і вчасно виконані роботи. Проведення ремонту являє собою поетапний і безперервний процес з виконанням передбачених робіт. Оплата здійснюється за фактом завершення.

Під час ремонту використовуються тільки професійне високотехнологічне обладнання, а також оригінальні та надійні матеріали, які відповідають міжнародним та державним стандартам якості. Замовникам надається довгострокова гарантія на проведені роботи з подальшим сервісним обслуговуванням.

Компанія «Селектренбау» надає наступні види ремонтних послуг:

 • монтаж гіпсокартону (фігурні конструкції, прорізи, перегородки, арки, підвісні стелі);
 • малярно-штукатурні роботи;
 • електромонтажні роботи;
 • слюсарні та сантехнічні роботи;
 • укладання керамічної плитки, натурального каменю, мозаїки, паркету, ковроліну, ламінату;
 • встановлення вікон та дверей;
 • ремонт та монтаж інженерних систем (кондиціонування, опалення, вентиляція, електропостачання тощо);
 • відновлення, оздоблення фасаду, ремонт покрівлі.

Фахівці компанії можуть трудитися над одним або декількома видами робіт одночасно. Це оптимізує використання робочого часу з дотриманням вимог технологічних процесів.

Замовники, які звернулися в компанію «Селектренбау», безсумнівно, оцінять такі переваги:

 • 16-річний досвід ремонтно-оздоблювальних робіт, у тому числі, на складних об'єктах;
 • персональний підхід до вирішення завдань кожного замовника;
 • використання інноваційних технологій, оригінальних матеріалів, професійного обладнання;
 • триступеневий контроль на виробничих етапах;
 • чесна вартість матеріалів та послуг при європейській якості, поетапна оплата;
 • офіційний договір;
 • довгострокова гарантія на роботи та післягарантійний сервіс.

Монтаж гіпсокартону (прорізи, перегородки, арки, стелі)

Неможливо уявити ремонтні та будівельні роботи, що проводяться в квартирах, будинках, офісах, готелях, торгових залах без використання гіпсокартону. Цей екологічний і технологічний матеріал застосовується повсюдно для вирівнювання стін, створення перегородок, ніш, декоративних елементів. З його допомогою відбувається оформлення укосів і прорізів, споруджуються однорівневі та багаторівневі стелі. Матеріал оперативно монтується. Він зручний у використанні, допускає нанесення зверху декоративних покриттів. Замовникам пропонуються такі види гіпсокартонних робіт:

 • монтаж гіпсокартону на стіни та перегородки;
 • встановлення підвісних стель;
 • утеплення стін, перегородок, стель;
 • шумоізоляція;
 • відновлення укосів;
 • облаштування арок, декоративних елементів.

Кваліфіковані фахівці «Селектренбау» виконують гіпсокартонні роботи будь-якої складності. Правильність технологічних процесів та використання професійних інструментів дозволяють створювати оригінальні конструкції зразкової якості.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-29.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-28.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-27.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-26.jpg

Малярно-штукатурні роботи

У даний вид діяльності входять всілякі види оздоблення поверхонь: вирівнювання, ґрунтування і шпаклювання стін та стель, фарбування та інші види робіт. Вони вимагають майстерності виконання, оскільки мають головне естетичне та функціональне навантаження в інтер'єрі, будучи захисним і декоративним елементом одночасно. Кожен етап обговорюється з замовником для визначення найбільш відповідного способу та матеріалу, що відповідає вимогам екологічності, зносостійкості, декоративності і, безумовно, вартості. Оздоблення, здійснене професіоналами «Селектренбау», відрізняється бездоганністю виконання відповідно до вимог європейських стандартів. Ми надаємо довгострокову гарантію на роботу з подальшим післягарантійним сервісом.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-21.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-18.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-20.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-19.jpg

Електромонтажні роботи

Від того, наскільки технічно грамотно виконані електромонтажні роботи, залежить безпека людей, які будуть знаходитися на об'єкті після завершення ремонту, а також надійність експлуатації використовуваної техніки. Тому фахівці компанії розглядають електромонтаж як комплекс заходів, який неодмінно включає огляд об'єкта, діагностику параметрів електромережі, оцінювання схем розміщення і, власне, встановлення обладнання електромережі.

У послуги «Селектренбау» входять наступні електромонтажні роботи:

 • розрахунок допустимих параметрів навантаження мережі;
 • повна або фрагментарна заміна старої електропроводки;
 • підбір та встановлення розеток, вимикачів, монтаж освітлювального обладнання та іншої супутньої електротехніки;
 • підключення електроустаткування, необхідного для використання в домашніх умовах, включаючи трансформатори, блоки живлення, накопичувачі, генератори.

Фахівці, які займаються встановленням елементів електромережі, надають замовнику деталізований звіт про використані матеріали, надані послуги та вартість. При цьому вартість робіт визначається ще на етапі діагностики. Подальші зміни вносяться тільки після узгодження з замовником. Електрики, які  працюють на об'єкті, регулярно проходять інструктажі та перевірки майстерності, вони дотримуються техніки безпеки, що гарантує відсутність травмонебезпеки та надійність подальшої експлуатації встановленого обладнання.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-14.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-15.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-17.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-16.jpg

Сантехнічні роботи

Список сантехніки, що працює в квартирі, будинку, офісі, може бути дуже великим. І кожен елемент обладнання повинен демонструвати бездоганну функціональність, забезпечуючи на належному рівні побутові потреби людей. Пропоновані сантехнічні роботи включають прокладання і розведення труб гарячого та холодного водопостачання, облаштування опалення, монтаж конвекторів та радіаторів, проведення каналізації, встановлення фільтрів і систем очищення води, ванн і душових кабін, умивальників, унітазів, біде, змішувачів, рушникосушок, синхронізацію роботи сантехнічного та електричного обладнання. Кожна з названих робіт вимагає акуратності й точності, спеціальних знань, а такж дотримання вимог щодо інсталяції. Таким вимогам відповідають фахівці компанії «Селектренбау». Замовникам надається комплекс сантехнічних заходів різної складності і конфігурації. Співпраця будується на підставі офіційного договору, який доповнюється пакетом технічної документації. Компанія надає гарантію на виконані роботи та забезпечує післягарантійне обслуговування.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-11.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-10.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-13.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-12.jpg

Укладання керамічної плитки, натурального каменю, мозаїки, паркету, ламінату, ковроліну

Керамічна плитка, натуральний камінь, мозаїка, паркет, ламінат, ковролін - ці покриття використовуються на всіляких об'єктах: житлових (у квартирах, заміських будинках, котеджах) і нежитлових (офісних, торгово-розважальних, громадських, промислових). Тому команда «Селектренбау» готова виконати укладання будь-якого покриття, виконуючи роботу на відповідному професійному рівні. 

Керамогранітна і керамічна плитка мають необхідні функціональні властивости та відрізняються своєю декоративністю. Завдяки зносостійкості та гігієнічності, таку плитку використовують в продуктових магазинах, супермаркетах, ресторанах, санвузлах та кухнях. Однак запорукою бездоганної служби є правильне укладання, що передбачає додаткові роботи з підготовки основи. Ми забезпечуємо кваліфіковані послуги з укладання плитки і гарантуємо професіоналізм виконання. Замовляючи у нас комплектацію необхідними матеріалами, замовники отримують вичерпну консультацію, що дозволяє підібрати найбільш підходящі товари за якістю та дизайном і забезпечити своєчасну доставку на об'єкт. 

Натуральний паркет поширений при оздобленні як житлових, так і комерційних приміщень. Він довговічний, екологічний, красивий. У будинку або офісі, де підлога встелена паркетом, відчувається затишна умиротворена атмосфера. Ми пропонуємо замовникам допомогу для придбання, укладання та циклювання натурального паркету або терасної дошки. Фахівці з паркетних робіт виконають попередні розрахунки, погодивши із замовником вид дерева, малюнок, стилістику укладання і, звичайно, вартість. Надавана компанією багаторічна гарантія – це підтвердження майстерності фахівців-паркетників. 

Вибираючи підлогове покриття, замовники висувають вимоги щодо зручності експлуатації та довговічності. Цим критеріям відповідає ламінат, затребуваний для об'єктів різного призначення. Матеріал відрізняється різноманітністю кольорів та фактур. Якщо Вам потрібно облаштувати гладке підлогове покриття, що гармонує з кольором меблів, ламінат стане правильним вибором. Наші фахівці мають досвід укладання різних видів ламінату, які відрізняються за розмірами, видами замків і використовуваних підкладок. Вони оперативно і професійно перетворять підлоги на взірець краси, акуратності та функціональності. 

Килимове покриття в квартирі, будинку, офісі, готельному номері відразу створює затишок, сприяє  тепло- і шумоізоляції. Тому все більше замовників звертаються в компанію «Селектренбау» для укладання ковроліну або килимової плитки. Різноманіття кольорів, візерунків та малюнків дозволяє підбирати оригінальні декоративні рішення, які не тільки покращують функціональні властивості приміщення, але й стають його прикрасою. Перед укладанням покриття фахівці компанії виконують роботи з вирівнювання  підлоги, що забезпечує рівність та щільність прилягання.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-2.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-4.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-3.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-5.jpg

Встановлення вікон та дверей

Від того, наскільки правильно встановлені двері і вікна, залежить їхня подальша експлуатація. Перекоси, скрип, нещільне прилягання, поломки замків - це лише кілька неминучих проблем власників нерухомості, які звернулися до безвідповідальних майстрів. Тому знову і знову ми повторюємо - бажаєте уникнути неприємностей? Звертайтесь до професіоналів! «Селектренбау» протягом 16 років працює на ринку будівельно-ремонтних послуг, і за час професійної діяльності встигла здобути репутацію солідної та відповідальної організації, яка не боїться братися за виконання найбільш складних і трудомістких робіт. Фахівці компанії використовують австрійські та німецькі технології, професійний інструмент. Вони оперативно виконують монтаж дверей та вікон будь-яких конструкцій. Замовникам надається довгострокова гарантія і післягарантійний сервіс.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-9.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-7.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-8.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-6.jpg

Ремонт та монтаж інженерних систем (кондиціонування, опалення, вентиляція, електропостачання тощо)

Проектування, монтаж, заміна інженерних та слабкострумових систем - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії. Ми працюємо з десятками видів обладнання: від простих до інноваційних розробок, створюючи повноцінний мікроклімат і комфорт в будинку, офісі, торгово-розважальних, складських та промислових об'єктах. Фахівці компанії підбирають для замовників потрібні  рішення щодо енергозбереження, вентиляції, кондиціонування, які відповідають умовам експлуатації. «Селектренбау» має необхідні сертифікати, ліцензії та дозволи на проведення наступних робіт:

 • інженерне проектування;
 • здійснення монтажу;
 • ремонт різноманітного обладнання;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • сервіс.

Керівництво компанії приділяє особливу увагу підвищенню рівня кваліфікації персоналу. Тому співробітники компанії регулярно беруть участь у тренінгах та семінарах, вивчають технічні особливості нового обладнання, освоюють передові технології з монтажу та обслуговування.

selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-22.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-23.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-24.jpg selectrenbau-remont-otdelnye-vidy-rabot-25.jpg

Реставрація та оздоблення фасаду, ремонт покрівлі

Фасадні роботи являють собою комплекс заходів, після проведення яких оновлюється зовнішній вигляд, усуваються механічні пошкодження, посилюється тепло- і звукоізоляція, продовжується термін експлуатації. Реставрація або ремонт зовнішніх стін включає: очищення, відновлення пошкодженого шару та декоративних елементів, штукатурення, утеплення, герметизацію швів та усунення тріщин, шпаклювання, гідроізолювання, фарбування або облицювання. Ремонт фасаду будівлі з компанією «Селектренбау» - це європейські стандарти якості, надійність та чесні ціни. Ми надаємо послуги з ремонту та оздоблення  фасадів заміських будинків, котеджів, офісів, торгово-розважальних комплексів, адміністративних та інших будівель.

Ремонт фасаду виконується в 3 етапи:

 • підготовка поверхні;
 • відновлення пошкоджених фрагментів;
 • завершальні оздоблювальні роботи.

Замовники отримують гарні оновлені фасади, які прослужать ще чималий термін.

selectrenbau-remont-fasada-doma-4.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-5.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-7.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-10.jpg

Покрівля відіграє роль своєрідного вінця, якій завершує архітектурний образ будинку. Вона повинна не лише гармоніювати з будовою, але й бути  надійною, адже саме на неї припадає основний удар кліматичних опадів: снігу, граду, дощу, вітру та прямих ультрафіолетових променів. Добротний дах стає перешкодою для вологи, холоду, спеки,  зберігаючи усередині комфортне тепло взимку або прохолоду влітку. Тому монтаж покрівлі має серйозне значення для людей, що цінують власне благополуччя. Довіривши цей процес «Селектренбау», замовники набувають надійного партнера, який забезпечує професійне виконання потрібних покрівельних робіт. Досвід, навички вирішення завдань різного ступеня складності, використання інноваційного обладнання та надійних матеріалів, дотримання вимог проектної документації гарантують досягнення необхідного результату. Після проведеного ремонту покрівлі вона відновить свою надійність та втрачені бар'єрні функції.

selectrenbau-stvostroitelstvo-kottedzha-pod-klyuch-8.jpg 66699898989.jpg selectrenbau-stroitelstvo-kottedzha-5.jpg selectrenbau-remont-fasada-doma-2.jpg

Компанія «Селектренбау» - європейська якість на кожному етапі робіт, своєчасність виконання та суворе дотримання бюджету.