Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Опалення квартири

90% висотних будинків у країні обігріваються централізовано. Для цього в містах побудовані теплогенеруючі підприємства, що подають теплоносій по спеціальних трубопроводах до кожного багатоповерхового будинку. Однак з кожним роком вартість цієї послуги стає все вище, тоді як якість залишає бажати кращого. Багато мешканців квартир, особливо старого фонду, скаржаться на недостатньо теплі батареї і відповідно низьку температуру повітря в приміщеннях. При цьому вирішувати проблеми вони змушені самостійно, оскільки теплогенеруючі підприємства несуть відповідальність лише за подачу теплоносія до входу в будинок. Але, як відомо, безвихідних ситуацій не буває, особливо, коли за справу беруться фахівці нашої компанії.

Поліпшення обігріву квартир з централізованим опаленням

Комфортна тепла атмосфера, створювана в квартирах за допомогою опалення, не лише підтримує приємний настрій у мешканців, але і допомагає уникнути всіляких захворювань, пов'язаних з переохолодженням. Тому так важливо усунути фактори, що перешкоджають повноцінному функціонуванню опалювальної системи. Приступаючи до цієї роботи, інженери-теплотехніки компанії «Селектренбау" насамперед виконують ретельне вивчення житла, визначають обсяг та джерело тепловтрат. Для цього ми не тільки досліджуємо технічні параметри комунікацій та огороджувальних конструкцій, але і при необхідності проводимо тепловізійну діагностику. На підставі отриманих даних ми пропонуємо замовнику проект часткової реконструкції або повної модернізації опалення, який доповнюється рекомендаціями з утеплення житла.

Він може включати наступну інформацію:

 • дані про стан труб, які подають та відводять теплоносій (діаметр, матеріал, ступінь засміченості, наявність повітряних пробок) і пропозиції щодо заміни стояків або прочищення;
 • дані про стан радіаторів (матеріал, кількість секцій, ступінь засміченості) та заходи щодо промивання, підключення додаткових секцій або повної заміні;
 • пропозицію щодо облаштування альтернативної системи обігріву (електричної, інфрачервоної) з технічним та економічним обгрунтуванням;
 • рекомендації щодо утеплення зовнішніх стін, підлоги (для перших поверхів), стелі (для верхніх поверхів), стін, що виходять в під'їзд, віконних та дверних прорізів.

Фахівці грунтуються на індивідуальних параметрах кожної квартири, тому пропоновані ними проекти відповідають технічному потенціалу та особливостям інтер'єру. Для оптимізації роботи опалення ми підбираємо і пропонуємо замовникам лише оригінальні матеріали та обладнання, які мають високий рівень тепловіддачі навіть при малій температурі теплоносія. При цьому видимі елементи - радіатори, кріплення, труби мають приємний естетичний вигляд, відповідний дизайну приміщень. Хоча при необхідності ми підбираємо також і оригінальні моделі конвекторів, радіаторів, що виробляються відомими європейськими та американськими виробниками. Головне, в чому незмінно впевнені замовники, - вони гарантовано отримають повноцінне опалення своєї квартири, встановлене нами з розумними фінансовим витратами.

Поліпшення обігріву квартир за рахунок автономного опалення

Навряд чи знайдеться людина, що сумнівається у вигоді встановлення в квартирі власної системи опалення. Тому сьогодні, на тлі подорожчання енергоносіїв, все більше мешканців багатоповерхових будинків відмовляються від високих комунальних тарифів на тепло і переходять на самостійний обігрів житла, безумовно, отримавши для цього необхідні дозволи. Однак не тільки скорочення витрат заохочує власників нерухомості звернутися до автономного опалення, але й можливість включати і відключати його тоді, коли виникає дискомфорт, а не на початок / завершення загальноміського опалювального сезону. До того ж системи допускають регулювання температури теплоносія під час роботи, що забезпечує комфортну атмосферу в дні потепління чи похолодання на вулиці.

Замовникам ми пропонуємо облаштування різних систем опалення, але найбільш поширеною є та, що працює з використанням води як теплоносія.

Для комплектації застосовуються такі складові:

 • газовий або електричний котел (у залежності від технічних умов квартири);
 • полімерні та металополімерні труби;
 • запірна арматура;
 • розширювальний мембранний бак (входить в конструкцію котла);
 • циркуляційний насос, що забезпечує рух теплоносія (входить в конструкцію котла);
 • клапани (зворотні, термостатичні, Маєвського);
 • радіатори (сталеві алюмінієві, біметалеві);
 • заглушки;
 • регулююча арматура.

Замовники отримують на руки необхідну документацію, що описує технічні параметри комплектуючих, обґрунтування вибору для даного об'єкта. У проект включається схема розміщення обладнання та комунікацій з урахуванням правильного розташування котла відносно вентиляції або витяжки (при роботі на газі), а також кошторис. Технічна документація, яку ми розробляємо, має високий ступінь інформативності, що дозволяє правильно виконати монтаж та отримати дозвіл на експлуатацію. Ми виважено та продумано підходимо до розробки кожного проекту, тому проекти  відповідають призначенню.

Окремої згадки заслуговує система обігріву квартири "тепла підлога", що працює на водяному теплоносії. Замовникам ми пропонуємо повний комплекс послуг з облаштування даного типу обігріву, починаючи від розробки проекту (розрахунок прохідності труб, кількості, кроку розміщення, товщини стяжки) і до реалізації (укладання труб, термоізоляція, стяжка, підлогове покриття, підключення). Таким чином, ми беремо на себе відповідальність за бездоганність роботи обладнання, гарантуючи рівномірний розподіл тепла на поверхні, тепловіддачу та економне споживання енергоносіїв.