Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ

ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Команда фірми СЕЛЕКТРЕНБАУ має великий досвід у проектуванні, монтажі, обслуговуванні сучасних котлів будь-якого типу. Фірма Селектренбау і наша спільна австрійська фірма SELECT Baubedarf und Handels GmbH www.selectbaubedarf.com здійснює продаж всього комплекту обладнання і комплектуючих для котлів опалення та нагріву води від виробника з Німеччини Viessmann за найкращими цінами.

Для опалення та нагріву води в сучасному котеджі або приватному будинку ми пропонуємо будь-які види обладнання, для будь-яких видів палива: рідке, біо, тверде, газ, а також альтернатива у вигляді опалення та підігріву води від сонячних колекторів (енергія сонячних променів).

Газові конденсаційні котли - на сьогодні найефективніше обладнання для забезпечення приватного будинку опаленням і гарячою водою. На відміну від класичного газового котла, даний котел дозволяє знизити обсяг споживаного газу на 30%. Економія газу стає можливою завдяки використанню прихованої енергії продуктів горіння. При спалюванні природного газу енергія передається теплоносію, а пар, який утворився при згорянні газу, не викидається в атмосферу, а направляється в камеру, де відбувається відбір теплової енергії, утвореної в результаті конденсації. Таким чином, ККД сягає 109%. В умовах зростання цін на газ окупність такого котла може скласти всього один опалювальний сезон. До того ж високий ККД дозволяє використовувати менше джерел енергії, що знижує обсяг шкідливих викидів в атмосферу.

vitodens_200-gazovyiy.jpg

Твердопаливний котел - обладнання, яке може працювати на будь-якому виді твердого палива: на пеллетах,  дровах, вугіллі тощо. Ефективність роботи в нього трохи нижче, ніж у газового конденсаційного котла, але з таким котлом ви не будете залежати від поставок і цін на газ в вашому регіоні, що важливо в умовах часто зростаючих цін на енергоносії.

vitoligno_100-s_250-tverdopotlivnyiy.jpg

Твердопаливні котли використовуються для обігріву та нагріву води для:

- житлових приміщень (котеджів, приватних будинків, таунхаусів), вони безпечні в експлуатації, не вимагають контролю над процесами роботи, при облаштуванні автоматичної подачі твердого палива працють тривалий час повністю автономно;

- промислових об'єктів, виробничих цехів, ГВС побутових приміщень тощо;

- сільгосп об'єктів і будівель - вигідні для цієї сфери, так як в деяких с \ г районах не організована подача газу, і опалення з гарячою водою забезпечується котлами на твердому паливі.

Твердопаливний котел на пелетах

Для котеджу даний агрегат кращий варіант, якщо вам потрібен саме твердопаливний котел, оскільки:

1) високе ККД завдяки подвійному регулюванню згоряння і температурному датчику;

2) низький рівень викидів пилу і СО;

3) автоматичне очищення поверхні нагрівання;

4) повна автоматизація всіх процесів роботи, як наслідок, мінімальні витрати на обслуговування;

5) автоматична подача пелет для безперебійної роботи котла (дуже важливо на випадок, якщо господарі покидають приватний будинок або котедж на довгий період взимку);

6) площа нагріву регулюється в залежності від конкретної потреби в теплі (більш ефективна робота котла навіть при неповному завантаженні);

7) зрозуміле користувачам меню цифрового контролера.

viessmann-300-p-toplivnuy-bynker-1.jpg

Важливо, щоб весь комплекс з котла, системи завантаження пелет і сховища для твердого палива працювали злагоджено, як єдиний організм, щоб уникнути простоїв і збоїв у роботі.

Подачу пелет (твердого палива) для котлів можна забезпечити декількома способами:

• за допомогою пневмосистеми (подача на відстань максимум 15 метрів) - таку систему використовують у разі, якщо сховище розташоване не біля місця установки котла, необхідна установка ємності для пеллет на самому котлі;

• за допомогою гнучкого шнека - таку систему використовують при безпосередній близькості котла і сховища пелет, паливо подається в сам котел, тому немає необхідності використовувати ємність на котлі.

Рідкопаливні котли - також високоефективне обладнання для котеджу з високою продуктивністю, працює на рідкому дизельному паливі.

Основні вигоди:

Простий монтаж:  для установки застосовуються швидкі з'єднання Fastfix і подвійні пази з еластичним герметизуючим ущільненням., що набагато полегшує процес монтажу чавунних елементів даного котла.

vitorond_100-zhydkotoplivnyiy.jpg

Високий ККД: залежно від моделі він сягає 89-90%.

Зручне обслуговування і управління: вбудовані контролери Vitotronic забезпечують комфортне обслуговування та автоматичне керування котлом.

Економна робота - котел екологічно безпечний і вигідний у використанні, режим плавного зниження температури води допомагає економити витрату палива.

Сонячні колектори: опалення та гаряча вода від сонячних променів

Сонячні колектори - найвигідніше обладнання для забезпечення опалення та підігріву води в котеджі або приватному будинку, але і період окупності колекторів триваліший, ніж у інших видів опалювального обладнання. У перспективі, коли колектори окупаються повністю, ви отримуєте повністю безкоштовну енергію для тепла і гарячої води від невичерпного джерела - сонця. Само собою зрозуміло, що геліосистеми 100% екологічно безпечні.

vitosol_300.jpg

Високочутливе геліотітанове покриття колекторів від компанії Viessmann ефективно поглинає сонячну енергію, досягаючи високого ККД. Корпус колектора складається з геліоскла і міцних алюмінієвих рам без косих зрізів. Разом з виконаним без швів ущільненням для скляної поверхні, виготовленої з матеріалу, стійкого до ультрафіолетового випромінювання і дії навколишнього середовища, а також міцної алюмінієвої задньої стінки, термін використання конструкції дуже тривалий.

Перевага сонячних колекторів також ще і в тому, що їх можна безперешкодно підключати до існуючого обладнання для опалення та нагріву води, створюючи комбінацію з котла і колектора.