Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Опалення / Клімат

Про команду
Про команду

Профільні фахівці з багаторічним досвідом з проектування та монтажу систем кондиціонування, вентиляції та опалення на об'єктах будь-якої складності. Повний контроль якості. Гарантія та сервіс.

Опалення
Опалення

Проектування і монтаж систем опалення для об'єктів житлового та громадського призначення. Підбір і комплектація матеріалів та обладнання. Довгострокова гарантія. Cервіс.

Кондиціювання
Кондиціювання

Підбір, комплектація і встановлення систем кондиціонування в різних за призначенням приміщеннях будь-якої площі. Кліматичне обладнання від світових лідерів індустрії. Довгострокова гарантія та сервіс.

Вентиляція
Вентиляція

Проектування, комплектація, монтаж і сервісне обслуговування сучасних вентиляційних систем. Контроль якості, чесні ціни, чіткий графік виконання робіт та довгострокова гарантія.

Бажання замовників:

 • забезпечення комфортних умов перебування вдома або на роботі;
 • економічне функціонування обладнання при високому ККД;
 • професійне проектування та монтаж кліматичних систем;
 • безперебійна та надійна робота;
 • прийнятні ціни;
 • гарантія якості та сервісне обслуговування.

Чому обирають «Селектренбау»:

 • 16 років досвіду проектування та монтажу систем опалення, вентиляції, кондиціонування;
 • грамотне проектування, що враховує конструктивні особливості об'єкта;
 • підбір відповідного технічного рішення, що має підвищений ККД і обширні експлуатаційні можливості;
 • комплексне вирішення всіх завдань;
 • єдина відповідальність за комплектацію обладнанням та виконання робіт;
 • оригінальне обладнання та комплектуючі від провідних виробників Західної Європи та США;
 • чесні ціни на обладнання та послуги;
 • багатоступінчастий контроль етапів проектування і монтажу;
 • надання гарантійних зобов'язань;
 • післягарантійне сервісне обслуговування.

Як ми працюємо:

 • підготовка технічного завдання;
 • проектування (розробка та узгодження з замовником проекту, прорисовка схем прокладання комунікацій);
 • складання кошторису, розрахунок вартості робіт, обладнання, матеріалів;
 • підписання офіційного договору з внесенням передоплати;
 • придбання обладнання та комплектуючих, прокладання комунікацій та монтаж;
 • проведення пуско-налагоджувальних робіт;
 • прийом та підписання акту виконаних робіт;
 • доплата за виконані роботи, надане обладнання та комплектуючі;
 • надання гарантії та подальший післягарантійний сервіс.

Компанія «Селектренбау» - опалення, вентиляція, кондиціонування бездоганної якості

Незалежно від того, чим і як довго займається людина, що знаходиться у приміщенні, - вона має почувати себе комфортно. Лише в умовах сприятливого мікроклімату, що створюється за допомогою спеціальної техніки, робота або відпочинок стає комфортним. Адже кожному відомо, що наше самопочуття, настрій та працездатність безпосередньо залежать від умов, в яких ми перебуваємо. При цьому надмірна спека та само, як і переохолодження впливає на нас негативно. Виправити ситуацію і забезпечити режим температури та вологості відповідно до санитарних нормативів можна, якщо підібрати та змонтувати правильну схему опалення, а також встановити спеціальну кліматичну техніку.

«Селектренбау» здійснює комплектацію і повний цикл робіт, пов’язаних з проектуванням та встановленням систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Ми підбираємо все необхідне обладнання, прокладаємо інженерні мережі, здійснюємо запуск та подальше обслуговування систем, тому ми гарантуємо замовникам безперебійну роботу впродовж тривалого періоду.

Увійшовши до групи компаній «Select Австрія - Україна», ми отримали можливість використовувати європейський досвід, застосовувати передові австрійські та німецькі розробки і технології під час проектування та проведення пусконалагоджувальних робіт. Ми є єдиним постачальником комплектуючих,  ми здійснюємо грамотний монтаж інженерних систем, тому ми не завищуємо ціни на пропоновані нами обладнання та роботи, а навпаки, робимо їх оптимальними для замовників. Взявши на себе проектування та забезпечення об’єкта необхідним обладнанням з подальшим монтажем, компанія несе єдину відповідальність за роботу систем, а також виконує повне гарантійне обслуговування з подальшим післягарантійним сервісом.

Протягом багатьох років компанія плідно співпрацює з багатьма світовими лідерами кліматичного обладнання, зокрема з: Helios Ventilatoren, Viessmann, Vaillant, Нargassner, Toshiba, Mitsubishi, Daikin, здійснюючи від них прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючих безпосередньо на об'єкти замовників за чесними цінами. Якість продукції, яку ми постачаємо, підтверджується міжнародними та державними сертифікатами та довгостроковою гарантією.

Опалення

У холодну пору року повноцінне функціонування будов неможливе без обігріву. Квартири або котеджі, офіси та торговельно-розважальні комплекси, ресторани та кафе – всюди, де ми проводимо свій робочий або вільний час, має панувати комфортна, сприятлива атмосфера.

Тому фахівці компанії, які займаються комплектацією та монтажем систем опалення, вирішують завдання, поставлені замовниками, на професійному рівні. Під час проектування ми обов’язково враховуємо конструктивні параметри об’єкта, вид скління, режим перебування людей на території, доступність джерел теплогенерації. Ми розроблюємо системи, здатні працювати на газу, рідкому або твердому паливі, також ми використовуємо інфрачервоні випромінювачі та альтернативні джерела енергії.

Грамотні, інформативні проекти опалення є основою для професійного монтажу, який також здійснюється майстрами «Селектренбау». Елементи систем обігріву встановлюються чітко у відповідності з регламентом, і це гарантує подальшу бездоганну експлуатацію. Ми використовуємо різноманітне спеціальне обладнання, що дозволяє застосовувати інноваційні технології та оптимізувати всі етапи процесу монтажу. Ми створюємо системи опалення з відмінними експлуатаційними характеристиками, які відповідають потребам власників нерухомості та забезпечують зниження фінансового навантаження на них.

Вентиляція

Головним завданням вентиляції є забезпечення видалення забрудненого та припливу чистого повітря в різні приміщення. Це особливо важливо для таких об’єктів, де є підвищена відвідуваність людей (торговельні центри, кінотеатри), де виконуються специфічні робочі операції (виробничі цехи), або здійснюється приготування їжі (ресторани, заклади швидкого харчування). Не менш необхідна повноцінна вентиляція і в житлових будинках, адже саме вона усуває підвищену вологість повітря в санвузлах, продукти горіння, що виділяються при роботі котлів автономного опалення, а також  неприємні кухонні запахи. Тому, приступаючи до проектування систем вентиляції, фахівці неодмінно враховують призначення об’єкта та його архітектурні та інтер’єрні особливості. Це дозволяює їм знаходити оптимальні рішення для прокладання вентиляційних шахт, повітроводів, а також для визначення необхідної потужності витяжного/нагнітального обладнання.

Монтаж вентиляції, який здійснюється фахівцями «Селектренбау», передбачає використання сучасного інструментарію, інноваційних технологій та матеріалів. В результаті замовники отримують повноцінну вентиляцію своїх об’єктів, що здійснюється постійно або періодично, діє в автоматичному режимі або за допомогою ручного регулювання та функціонує на основі принципу природної циркуляції або примусово. Крім того, встановлення у вентиляційних системах додаткових фільтрів допомагає власникам нерухомості уникнути таких неприємностей, як поява конденсату, плісняви, грибка.

Кондиціонування

Коли йде мова про створення повноцінних комфортних умов у побуті або на роботі, неможливо обійтися без згадки про кондиціонери. Ці прилади давно та міцно увійшли у повсякденне життя, даруючи таку бажану в літню спеку прохолоду. У квартирах та заміських котеджах, в офісах, магазинах, кінотеатрах, нічних клубах, ресторанах – всюди нам зустрічаються різноманітні види охолоджуючих повітря агрегатів, завдяки яким наше перебування в цих місцях стає набагато комфортнішим.

Спеціалісти компанії «Селектренбау», які займаються проектуванням та встановленням систем кондиціонування, базують свою роботу на потребах замовників. Для нас не існує технічних умов, для яких не можна було б підібрати той чи інший кондиціонер. Тому ми завжди відстежуємо пропозиції виробників охолоджуючих агрегатів та беремо до уваги всі їхні новинки, починаючи від моноблокових віконних кондиціонерів і закінчуючи складними багатоканальними системами. У процесі розробки проекту ми обов’язково враховуємо площу приміщень, інтер’єрні особливості та включаємо до комплектації внутрішні блоки, що підходять за типом розміщення та за функціональними можливостями.