Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Освітлення ділянки

Сучасний будинок – це не тільки оригінальний архітектурний проект, стильно оформлений інтер’єр та привабливий ландшафтний дизайн. Перш за все, це гармонійний життєвий простір, кожен елемент якого призначений для створення комфорту. Одним з них є зовнішнє освітлення будинку та прилеглої до нього території.

«Селектренбау» з 2000 року входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами, у нас з'явилася можливість використовувати європейський досвід, застосовувати в проектах різні види зовнішнього декоративного освітлення, які дозволяють втілювати оригінальні дизайнерські ідеї. 

Ви можете замовити в нашій компанії не лише проведення робіт з освітлення ділянки, але і довірити нам повну комплектацію ландшафтним освітленням. Кошторисний відділ регулярно проводить моніторинг вартості робіт з монтажу та продукції ландшафтного освітлення в Києві та інших регіонах, завдяки чому ми надаємо замовникам чесні та конкурентні розцінки на роботи і товари, а також виконуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Взявши на себе повне забезпечення об'єкта необхідними роботами і комплектацію ландшафтним освітленням, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. При цьому замовники нічого не переплачують за рекламу, час зберігання, використання торгових і складських площ та інші накладні витрати, що закладають у ціну роздрібні продавці (магазини, салони або шоу-руми). Співпрацюючи з сотнями виробників Західної Європи та США і здійснюючи від них прямі закупівлі (без посередників), наша компанія може надати дійсно великий асортимент ландшафтного освітлення в різних цінових категоріях.

Найбільш популярними рішеннями зовнішнього декоративного освітлення вважаються наступні:

 • заповнююче підсвічування. Використовується для фасадів, підкреслюючи їхню фактуру. При використанні змінних фільтрів або світлодіодних світильників допускає зміну кольорової гами;
 • акцентоване підсвічування. Застосовується за необхідності виділення світлом окремих архітектурних елементів – колон, вхідної групи, ліпнини або фрагментів прилеглої території – статуй, фонтанів, альтанок;
 • контурне підсвічування. Передбачає розміщення світлодіодних трубок, стрічок уздовж елементів покрівлі, балконів, терас, перил. Використовується для надання святкового вигляду будинку та ділянці.
 • приховане підсвічування. Будучи невидимими, освітлювальні прилади виділяють фрагменти фасаду, скульптурні або флористичні композиції на ділянці, надаючи їм таємничого та привабливого вигляду.

Освітлювальні прилади, які використовуються для розміщення поза будівлями, повинні бути естетичними та практичними одночасно. Цим вимогам ідеально підходить продукція відомих світових брендів: Robers Leuchten, Moretti Luce, Vibia, FMB Leuchten, Targetti, Goccia Illuminazione, Simes та багатьох інших, яку гідно оцінили як фахівці компанії, так і численні замовники. Використовувані моделі розроблені з урахуванням різних дизайнерських стилів оформлення ландшафту і відповідають умовам передбачуваної експлуатації.

Пріоритетну роль у сучасному житті відіграють енергозберігаючі технології та довговічність. Саме тому системи зовнішнього освітлення ми комплектуємо за бажанням замовників приборами з LED енергозберігаючою технологією, а також світлотехнікою, що працює на сонячних батареях або від датчиків руху. Останні включають світильники, розташовані біля входу, по периметру огорожі, вздовж доріжок, в районі зон відпочинку лише при появі там людей. Таким чином, підсвічування відіграє не лише естетичну, але і захисну роль.

Функціональність, безпека та естетичність – саме цими критеріями керуються спеціалісти, що розробляють системи підсвічування. До того ж вони неодмінно враховують такі фактори, як:

 • спосіб прокладання кабелів (підземний, повітряний);
 • можливість перемикання на альтернативні джерела електропостачання (генератор, сонячні батареї);
 • розташування інших зовнішніх інженерних комунікацій (газопровід, каналізація, водопостачання);
 • особливості монтажу світильників (на землі, деревах, стінах, огорожах);
 • необхідний рівень яскравості ламп;
 • допустима потужність;
 • відповідний дизайн.

Зазначені параметри узгоджуються із замовниками ще на етапі планування території, що дозволяє розробляти проекти відповідно до їхніх смаків та потреб.

Співробітники «Селектренбау» створюють і реалізують оригінальні проекти освітлення прилеглої території. Завдяки їм життєвий простір наших замовників наповнюється світлом.