Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Поширені запитання щодо будівництва

 

 З чого починається співпраця з компанією «Селектренбау» в сфері будівництва?

Взаємодія з нами починається вже з першого телефонного дзвінка. Вам необхідно зателефонувати і розповісти нам, який вид будівництва Ви пропонуєте робити. Яка запланована площа об’єкта, місцезнаходження. Потім ми зустрічаємося у Вас на ділянці для огляду та обговорення питань і нюансів. Після цього у нас в офісі. Ми фіксуємо зауваження і побажання, визначаємо орієнтовні терміни, складаємо попередній бюджет на виконувані роботи. Наприкінці відбувається підписання офіційного договору на надання будівельних послуг.

 

 

 Чи здійснюєте Ви будівельні роботи тільки в Києві та області?

Як правило, ми здійснюємо професійну діяльність на території Києва та області, але можемо розглянути можливість співпраці і в інших регіонах України.

 

 

 Чи є у Вашої компанії ліцензії?

У компанії «Селектренбау» є діючі ліцензії, відповідно до яких ми займаємося наступними видами діяльності: проектування і будівництво будівель, виконання монтажних робіт і встановлення інженерних систем. Оригінали ліцензій ми готові надати Вам в офісі.

 

 Скільки за часом триває процес будівництва?

На терміни можуть впливати багато факторів: передбачуваний обсяг, складність об'єкта, вимоги замовника. Після консультації і детального обговорення нюансів спеціалісти компанії нададуть Вам точну інформацію стосовно термінів виконання робіт.

 

 Чи надаєте Ви гарантії, і на які будівельні роботи вони поширюються?

Ми надаємо дво- або трирічну гарантію на всі види будівельних робіт, а також виконуємо повний комплекс післягарантійного сервісу. Якщо з вини представників компанії під час гарантійного терміну на об'єкті виникне проблема, то в цьому випадку ми оперативно і безкоштовно усунемо недоліки своєї роботи. У договорі ми детально прописуємо гарантійні зобов’язання.

 

 Яким чином здійснюється оплата?

У будь-який зручний для Вас спосіб (готівковий або безготівковий розрахунок). Оплата здійснюється поетапно - за реально виконані, а не за майбутні роботи. Замовник оплачує за конкретний обсяг роботи тільки після її завершення.

 

 Яким чином контролюється якість робіт на об'єкті?

Компанія «СЕЛЕКТРЕНБАУ» здійснює потрійний контроль (виконроб, автор проекту, директор) за роботами на об’єкті. За рахунок цього повністю виключаються втрати якості чи збої графіку. Після завершення об’єкта ми надаємо гарантію на виконані роботи і здійснюємо післягарантійний сервіс.

 

 Чи може змінюватися вартість робіт в процесі будівництва?

Так, але лише на вимогу замовника. Наприклад, на будівництві котеджу безпосередньо під час робіт у Вас можуть виникнути додаткові вимоги чи побажання, які впливають на кінцеву вартість.Ви можете замовити реалізацію додаткових об’ємів чи, навпаки, відмовитись від деяких видів робіт. Найменше збільшення чи зменшення вартості обов’язково завчасно погоджується з Вами.

 

 Що таке будівництво «під ключ»?

Будівництво «під ключ» включає в себе здійснення повного комплексу будівельних робіт - від закладення фундаменту до фінального оздоблення і розведення інженерних комунікацій. У кінцевому результаті Ви отримуєте готовий об'єкт. Якщо у Вас з'являться додаткові побажання стосовно ландшафтних робіт, зведення огородження або будівництва інших додаткових споруд на ділянці, ми з радістю їх реалізуємо.

 

 Яка послідовність робіт при будівництві , наприклад, приватного будинку чи котеджу?

Якщо Ви вже оформили дозвіл на будівництво і у Вас є готовий проект будинку, то процес зведення об'єкта передбачає наступні етапи:

 • земельні роботи (вирівнювання ділянки тощо);
 • розробка (риття) котловану під фундамент;
 • заливання фундаменту;
 • зведення стін і перекриттів;
 • монтаж покрівлі;
 • встановлення вікон;
 • розведення зовнішніх і внутрішніх інженерних комунікацій;
 • проведення внутрішніх опоряджувальних робіт;
 • встановлення дверей та сходів;
 • монтаж і запуск інженерного обладнання;
 • проведення зовнішнього опорядження об’єкта;
 • благоустрій території (при додатковому замовленні цього виду роботи).

 

 Чому краще розглянути варіант індивідуального будівництва будинку, ніж купувати вже готовий будинок?

Більшість замовників звертаються до нас після невдалих спроб знайти вже готовий, побудований будинок. Знайти будинок, який на 100% відповідатиме Вашим вподобанням, не легко. Покупець зіштовхується з невиправдано зависокими цінами на готові будинки незадовільної якості. За зовнішнім привабливим виглядом готового будинку приховуються «підводні камені», непомітні на перший погляд. Ці причини найчастіше і переконують замовників у тому, що найкраще зводити новий будинок. При будівництві індивідуального будинку замовники мають змогу реалізувати «від і до» свої власні побажання і задовольнити вимоги до комфорту і функціональності.

 

 Де представлені Ваші роботи?

Інформація про виконані компанією проекти опублікована на сайті «Селектренбау» в розділі головного меню «Наш досвід». Крім того, фотографії робіт надаються замовникам безпосередньо у нас в офісі.