Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Поширені запитання щодо ремонту

 

 Як починається співпраця з компанією «Селектренбау»?

Взаємодія починається з телефонного дзвінка до офісу. Ви телефонуєте і розповідаєте нам про те, який вид ремонту Ви плануєте, вказуєте місце розміщення об’єкта. Потім ми зустрічаємося на об’єкті для огляду та обговорення питань і нюансів. Після того, в офісі ми вносимо нотатки щодо вподобань і побажань, обумовлюємо терміни, складаємо попередній бюджет на майбутні роботи. Наприкінці відбувається підписання офіційного договору на надання ремонтно-опоряджувальних послуг.

 

 

 Які переваги надає компанія?

КЗвичайно ж, вибір кожної людини базується на низці власних критеріїв та принципів. І якщо Ви відноситесь до категорії людей, що надають перевагу високій якості, тоді співпраця з нами безумовно Вас влаштовуватиме. До нас звертаються ті, хто цінують у своєму оточенні кожну дрібницю і вважають, що інтер’єр повинен бути детально продуманий і створювати комфорт і затишок. Ще одним принципом діяльності є найвища скрупульозність і чесність стосовно замовника. Команда професійних працівників забезпечує робочий процес, в результаті якого питання вирішуються оперативно і без втрат якості. Головні переваги роботи компанії: реалізація планів замовників, чітке дотримання термінів, прозоре ціноутворення, європейська якість.

 

 

 Які види ремонтних робіт Ви виконуєте?

Загалом ми виділяємо два види:

  • косметичний – не передбачає заміни існуючих чи монтаж нових комунікацій, зміни планування, тощо. Основна перевага цього виду ремонту – це результат за рахунок скромних фінансових затрат.
  • комплексний (капітальний) – включає в себе комплекс ремонтно-опоряджувальних робіт, перепланування приміщень чи монтаж інженерних комунікацій. Вимагає значних фінансових вкладень та часу. Капітальний ремонт поєднується зі складанням детального проекту, що допоможе правильно прорахувати майбутній бюджет, запланувати виконання видів робіт, врахувати можливі нюанси і часові рамки.

Тільки після того, як складений проект затверджується замовником, ми починаємо безпосередньо його виконувати.

 

 Чи Ви здійснюєте окремі види опоряджувальних робіт чи, наприклад, маленький косметичний ремонт?

Безумовно, ми здійснюємо як комплексний «під ключ», так і косметичний ремонт приміщень. Можливе виконання окремих видів робіт з демонтажу, малярно-штукатурних робіт, монтажу електричних мереж, сантехнічних робіт та інших видів робіт.

 

 Скільки часу проходить від складання кошторису до початку робіт

Це напряму залежить від кількості замовлень, що обслуговуються на даний момент. Як правило, вистачає одного-двох тижнів від моменту підписання договору до початку ремонту.

 

 Чи можливе поетапне виконання ремонту?

Так, звичайно, це можливо. Необхідно тільки обговорити і прописати цю умову в офіційному договорі. У процесі виконання фрагментарного ремонту після закінчення кожного виду робіт підписується «Акт виконаних робіт». Подальші роботи Ви плануєте самостійно, завчасно повідомляючи нам про дату початку.

 

 Скільки часу може тривати ремонт?

Термін виконання ремонтно-опоряджувальних робіт безпосередньо залежить від Ваших вимог, об’єму запланованих дій, рівня складності. Конкретну інформацію щодо термінів Ви можете отримати після того, як працівники компанії детального оглянуть об’єкт.

 

 Яку Ви даєте гарантію і на які види робіт?

Ми забезпечуємо дво- чи трирічною гарантією на всі види робіт, а також виконуємо повний комплекс післягарантійного обслуговування. Якщо до закінчення гарантійного терміну у Вас виникнуть поломки чи інші пошкодження з вини нашої компанії, ми безкоштовно та оперативно усунемо проблеми й недоліки. В офіційному договорі прописуються гарантійні терміни на наші виконувані роботи.

 

 Яким чином здійснюється оплата?

Оплата здійснюється у зручний для Вас спосіб: готівковий чи безготівковий. Ми складаємо і замовник підписує акт здачі-приймання виконаних робіт, на підставі якого здійснюється оплата. Крім того, ми готові надати детальний фінансовий звіт про закуплені матеріали і проведені роботи.

 

  Чи може змінюватися вартість робіт у процесі ремонту?

Так, така ситуація можлива, але лише за вимогою замовника. Наприклад, під час здійснення ремонту квартири, питання зменшення чи збільшення вартості вирішується на підставі додаткових вимог замовників, що виникають безпосередньо у процесі роботи. Ви можете замовити виконання додаткових об’ємів робіт чи відмовитись від низки робіт. Найменше зменшення робіт здійснюється після Вашого погодження.

 

 Чи можна змістити дату початку робіт на один-два місяці після складання кошторису?

Найкраще, якщо кошторис складається безпосередньо за 2 тижні до початку робіт. Адже вартість тих чи інших матеріалів може зрости буквально впродовж короткого проміжку часу і розрахунки в кошторисі стануть неактуальні. Ремонт – це трудомістка і серйозна справа, тому підходити до неї варто відповідально. Краще завчасно визначити часові рамки і фінансові можливості.

 

 Яким чином контролюється якість у процесі робіт на об’єкті?

Компанія «Селектренбау» здійснює потрійний контроль (виконроб, автор проекту, директор) за роботами на об’єкті. За рахунок цього будь-які втрати якості чи зрушення у графіку повністю виключаються. Після завершення об’єкта ми надаємо гарантію на виконані роботи і післягарантійне обслуговування.

 

 Які матеріали Ви використовуєте для виконання ремонтно-опоряджувальних робіт, хто здійснює їхню закупівлю і доставку?

Використання матеріалів низької якості наражає процес ремонту на небезпеку швидкого руйнування. Крім того, це може бути просто небезпечно для тих, хто знаходитиметься в цьому приміщенні. Ми не зацікавлені у здійсненні повторного ремонту за власні кошти, якщо такі матеріали стануть причиною виникнення дефектів. Тільки надійні і безпечні матеріали, що відповідають міжнародним і державним стандартам якості, - ось єдиний критерій підбору матеріалів, яким ми керуємось. Так, ми несемо повну відповідальність перед замовниками за якість і надійність матеріалів, що застосовуються. Під час здійснення ремонтно-опоряджувальних робіт використовуються сучасні австрійські та німецькі технології, професійне обладнання та інструменти. Так, ми можемо надавати замовникам довгострокову гарантію. За бажанням замовника, компанія «Селектренбау» організує пряму закупівлю (без посередників) і доставку на об’єкт необхідних матеріалів. Комплектація об’єкта допоможе Вам уникнути численних фінансових втрат, пов’язаних з придбанням необхідних матеріалів. Ми надаємо замовникам прозору калькуляцію і обґрунтовані розцінки. Відділ комплектації проектів систематично тестує ціни в столиці та регіонах, і ми гарантуємо конкурентні ціни на матеріали вітчизняного і зарубіжного виробництва під час комплектації проектів з єдиною відповідальністю в особі нашої компанії. До того ж замовники нічого не переплачують за період зберігання, використання складських приміщень та інші накладні витрати, що закладають в ціну роздрібні продавці. Придбані у нас матеріали завозяться на проект відповідно до графіку, завдяки чому в нас не виникають зриви термінів здачі проекту, псування матеріалів.