Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Поширені запитання

 З чого починається співпраця з компанією «Селектренбау» в сфері будівництва?

Взаємодія з нами починається вже з першого телефонного дзвінка. Вам необхідно зателефонувати і розповісти нам, який вид будівництва Ви пропонуєте робити. Яка запланована площа об’єкта, місцезнаходження. Потім ми зустрічаємося у Вас на ділянці для огляду та обговорення питань і нюансів. Після цього у нас в офісі. Ми фіксуємо зауваження і побажання, визначаємо орієнтовні терміни, складаємо попередній бюджет на виконувані роботи. Наприкінці відбувається підписання офіційного договору на надання будівельних послуг.

 

 Чи здійснюєте Ви будівельні роботи тільки в Києві та області?

Як правило, ми здійснюємо професійну діяльність на території Києва та області, але можемо розглянути можливість співпраці і в інших регіонах України.

 

 Чи є у Вашої компанії ліцензії?

У компанії «Селектренбау» є діючі ліцензії, відповідно до яких ми займаємося наступними видами діяльності: проектування і будівництво будівель, виконання монтажних робіт і встановлення інженерних систем. Оригінали ліцензій ми готові надати Вам в офісі.

 Яким чином здійснюється оплата?

У будь-який зручний для Вас спосіб (готівковий або безготівковий розрахунок). Оплата здійснюється поетапно - за реально виконані, а не за майбутні роботи. Замовник оплачує за конкретний обсяг роботи тільки після її завершення.

 Що таке будівництво «під ключ»?

Будівництво «під ключ» включає в себе здійснення повного комплексу будівельних робіт - від закладення фундаменту до фінального оздоблення і розведення інженерних комунікацій. У кінцевому результаті Ви отримуєте готовий об'єкт. Якщо у Вас з'являться додаткові побажання стосовно ландшафтних робіт, зведення огородження або будівництва інших додаткових споруд на ділянці, ми з радістю їх реалізуємо.

 Яка послідовність робіт при будівництві , наприклад, приватного будинку чи котеджу?

Якщо Ви вже оформили дозвіл на будівництво і у Вас є готовий проект будинку, то процес зведення об'єкта передбачає наступні етапи:

 • земельні роботи (вирівнювання ділянки тощо);
 • розробка (риття) котловану під фундамент;
 • заливання фундаменту;
 • зведення стін і перекриттів;
 • монтаж покрівлі;
 • встановлення вікон;
 • розведення зовнішніх і внутрішніх інженерних комунікацій;
 • проведення внутрішніх опоряджувальних робіт;
 • встановлення дверей та сходів;
 • монтаж і запуск інженерного обладнання;
 • проведення зовнішнього опорядження об’єкта;
 • благоустрій території (при додатковому замовленні цього виду роботи).

 Чому краще розглянути варіант індивідуального будівництва будинку, ніж купувати вже готовий будинок?

Більшість замовників звертаються до нас після невдалих спроб знайти вже готовий, побудований будинок. Знайти будинок, який на 100% відповідатиме Вашим вподобанням, не легко. Покупець зіштовхується з невиправдано зависокими цінами на готові будинки незадовільної якості. За зовнішнім привабливим виглядом готового будинку приховуються «підводні камені», непомітні на перший погляд. Ці причини найчастіше і переконують замовників у тому, що найкраще зводити новий будинок. При будівництві індивідуального будинку замовники мають змогу реалізувати «від і до» свої власні побажання і задовольнити вимоги до комфорту і функціональності.

 Де представлені Ваші роботи?

Інформація про виконані компанією проекти опублікована на сайті «Селектренбау» в розділі головного меню «Наш досвід». Крім того, фотографії робіт надаються замовникам безпосередньо у нас в офісі.

 Які види ремонтних робіт Ви виконуєте?

Загалом ми виділяємо два види:

 • косметичний – не передбачає заміни існуючих чи монтаж нових комунікацій, зміни планування, тощо. Основна перевага цього виду ремонту – це результат за рахунок скромних фінансових затрат.
 • комплексний (капітальний) – включає в себе комплекс ремонтно-опоряджувальних робіт, перепланування приміщень чи монтаж інженерних комунікацій. Вимагає значних фінансових вкладень та часу. Капітальний ремонт поєднується зі складанням детального проекту, що допоможе правильно прорахувати майбутній бюджет, запланувати виконання видів робіт, врахувати можливі нюанси і часові рамки.

Тільки після того, як складений проект затверджується замовником, ми починаємо безпосередньо його виконувати.

 Чи Ви здійснюєте окремі види оздоблювальних робіт чи, наприклад, маленький косметичний ремонт?

Безумовно, ми здійснюємо як комплексний «під ключ», так і косметичний ремонт приміщень. Можливе виконання окремих видів робіт з демонтажу, малярно-штукатурних робіт, монтажу електричних мереж, сантехнічних робіт та інших видів робіт.

 Яку Ви даєте гарантію і на які види робіт?

Ми забезпечуємо дво- чи трирічною гарантією на всі види робіт, а також виконуємо повний комплекс післягарантійного обслуговування. Якщо до закінчення гарантійного терміну у Вас виникнуть поломки чи інші пошкодження з вини нашої компанії, ми безкоштовно та оперативно усунемо проблеми й недоліки. В офіційному договорі прописуються гарантійні терміни на наші виконувані роботи.

  Чи може змінюватися вартість робіт у процесі ремонту?

Так, така ситуація можлива, але лише за вимогою замовника. Наприклад, під час здійснення ремонту квартири, питання зменшення чи збільшення вартості вирішується на підставі додаткових вимог замовників, що виникають безпосередньо у процесі роботи. Ви можете замовити виконання додаткових об’ємів робіт чи відмовитись від низки робіт. Найменше зменшення робіт здійснюється після Вашого погодження.

 Яким чином контролюється якість у процесі робіт на об’єкті?

Компанія «Селектренбау» здійснює потрійний контроль (виконроб, автор проекту, директор) за роботами на об’єкті. За рахунок цього будь-які втрати якості чи зрушення у графіку повністю виключаються. Після завершення об’єкта ми надаємо гарантію на виконані роботи і післягарантійне обслуговування.

 Які матеріали Ви використовуєте для виконання ремонтно-опоряджувальних робіт, хто здійснює їхню закупівлю і доставку?

Використання матеріалів низької якості наражає процес ремонту на небезпеку швидкого руйнування. Крім того, це може бути просто небезпечно для тих, хто знаходитиметься в цьому приміщенні. Ми не зацікавлені у здійсненні повторного ремонту за власні кошти, якщо такі матеріали стануть причиною виникнення дефектів. Тільки надійні і безпечні матеріали, що відповідають міжнародним і державним стандартам якості, - ось єдиний критерій підбору матеріалів, яким ми керуємось. Так, ми несемо повну відповідальність перед замовниками за якість і надійність матеріалів, що застосовуються. Під час здійснення ремонтно-опоряджувальних робіт використовуються сучасні австрійські та німецькі технології, професійне обладнання та інструменти. Так, ми можемо надавати замовникам довгострокову гарантію. За бажанням замовника, компанія «Селектренбау» організує пряму закупівлю (без посередників) і доставку на об’єкт необхідних матеріалів. Комплектація об’єкта допоможе Вам уникнути численних фінансових втрат, пов’язаних з придбанням необхідних матеріалів. Ми надаємо замовникам прозору калькуляцію і обґрунтовані розцінки. Відділ комплектації проектів систематично тестує ціни в столиці та регіонах, і ми гарантуємо конкурентні ціни на матеріали вітчизняного і зарубіжного виробництва під час комплектації проектів з єдиною відповідальністю в особі нашої компанії. До того ж замовники нічого не переплачують за період зберігання, використання складських приміщень та інші накладні витрати, що закладають в ціну роздрібні продавці. Придбані у нас матеріали завозяться на проект відповідно до графіку, завдяки чому в нас не виникають зриви термінів здачі проекту, псування матеріалів.

 Для чого потрібен дизайн інтер'єру?

Для раціонального і правильного використання наявного простору. У процесі розробки і реалізації дизайн-проекту нашими дизайнерами та архітекторами Ви отримаєте той інтер’єр, який буде відображати Ваш характер та відповідати вимогам щодо комфорту.

 

 Що потрібно для початку робіт по дизайн-проекту?

До роботи над розробкою дизайн-проекту ми приступаємо після підписання офіційного договору про його створення та після внесення замовником зазначеного в договорі авансу. Після чого наші дизайнери та архітектори виїжджають на об'єкт, щоб зняти заміри. Після виконання замірів ми домовляємося про першу зустріч із замовником для формування технічного завдання, обговорення колірних рішень, стильового напрямку, функціональних зон і тому подібне. Перше обговорення триває близько трьох годин. Стільки часу необхідно для того, щоб краще взнати і вислухати всі побажання і вимоги замовника, його вподобання.

На наступні зустрічі наші дизайнери та архітектори представляють:

 • Функціональне зонування простору з розподіленням меблів та освітлення;
 • Ескізні варіанти дизайну приміщень;
 • Попередній підбір меблів, освітлення, сантехніки, декоративно-опоряджувальних матеріалів;
 • Створення ручної чи 3D візуалізації (два ракурси кожного проектованого приміщення);
 • Складення технічної документації.

 Які терміни виконання дизайн-проекту?

Факторами, що впливають на терміни:

 • загальна площа та кількість приміщень;
 • побажання та вимоги замовника;
 • час, який замовник може виокремити для робочих зустрічей з дизайнером та архітектором для обговорення його проекту;
 • швидкість, з якою замовникові і нашим спеціалістам вдається знайти та погодити оптимальний варіант;
 • рівень складності самого дизайну.

Терміни створення дизайн-проекту залежать від низки обставин, тому вони є виключно індивідуальними.

 

 Що таке дизайн-проект і з чого він складається?

Дизайн-проект – це комплекс документів, які відповідають технічному завданню в тому обсязі, який потрібен для здійснення будівельних і ремонтно-опоряджувальних робіт з подальшою комплектацією об’єкта.

Складається з двох розділів: ескізного (візуальний матеріал для замовника) і робочого (креслення для будівельних і ремонтно-опоряджувальних команд).

Повний перелік того, що передбачає комплект дизайн-проекту інтер'єру:

 • технічне завдання;
 • обмірювальні креслення (із зазначенням інженерних комунікацій);
 • планувальні рішення (зі схемами приміщень та розстановкою меблів);
 • тривимірні чи виконані вручну візуалізації інтер'єру всіх проектованих приміщень;
 • плани демонтованих та вмонтованих перегородок (додаткові креслення, які відображають у розрізі монтаж складних конструкцій, при потребі, вказуються використовувані матеріали);
 • плани розміщення дверей і прорізів із зазначенням розмірів та типів;
 • плани підлог (типи підлогових покриттів, відмітки рівнів);
 • плани теплих підлог (розподіл терморегуляторів та електричного підігріву підлоги);
 • плани стель (перетини і розрізи, з позначенням висоти та розмірів їхнього монтажу і місць розміщення освітлювальних приладів);
 • плани розміщення сантехнічного обладнання;
 • розміщення джерел освітлення;
 • плани розміщення вимикачів і розеток (з прив'язкою до освітлення);
 • розгортки стін з розміщенням розеток;
 • розгортки стін з декоративними елементами і нішами;
 • схеми систем опалення, кондиціонування, вентиляції, тощо;
 • розкладка плитки і розгортки стін для санвузлів;
 • плани комплексних комунікативних вузлів з позначенням обладнання;
 • схеми розміщення аудіосистем;
 • розгортки стін з позначенням типів настінних покриттів;
 • класифікація комплектації та опорядження приміщень (меблі, освітлювальне обладнання, опоряджувальні матеріали, елементи декорування з позначенням їхньої кількості чи обсягу).

 Навіщо потрібен авторський нагляд, і що це таке?

Авторський нагляд - це контроль автора проекту (дизайнера чи архітектора) за повною відповідністю його ідеї її фактичній реалізації. Під час здійснення нагляду автор проекту контролює і, у разі потреби, коригує процес будівельних і ремонтно-опоряджувальних робіт на їхню відповідність затвердженому замовником дизайн-проекту.