Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про будівельну команду

Якщо Ваша мрія - побудувати власний будинок, і Ви готові зайнятися цим питанням впритул, то Вам не уникнути вирішення ряду проблем. Перш за все, де знайти виконавців, яким можна довірити роботу: обійти будмайданчики чи розпитати знайомих? Вибрати команду професійних будівельників - завдання не з легких. Для будівництва необхідно самостійно знайти окремі команди, які спеціалізуються на одному виді робіт. Скажімо, для фундаментних робіт потрібні бетонники, а для зведення стін - каменярі. А потім знову проблема - де розшукати покрівельників і т.д. Цілком можливо, що знайдені Вами робочі виявляться непоганими фахівцями, але за підсумковий результат відповідати буде нікому. На час будівництва Вам доведеться відкласти справи і перетвориться на виконроба на будівництві для того, щоб кожного дня визначати фронт робіт для кожного робітника і стежити за якістю виконання. У цьому випадку крім грошових витрат, Вас чекає чимале навантаження на нервову систему і трата часу. Ну, а в кінцевому підсумку Ви не отримаєте повних гарантій, що кінцевий результат буде відповідати вимогам надійності, якості та безпеки.

Якщо Вам потрібен професійний колектив для проведення будівельних робіт європейської якості, але існує проблема в питанні вибору надійного виконавця, - будівельна команда «Селектренбау» завжди до Ваших послуг. Протягом 16 років ми виконуємо комплекс будівельних робіт на всіляких об'єктах, тому без удаваної скромності говоримо, що знаємо про них все. До того ж не тільки знаємо, але й вміємо робити, застосовуючи сучасні технології, оригінальні матеріали, дотримуючись європейських стандартів якості та нормативів. Ми беремо на себе відповідальність за комплекс будівельних робіт на об'єкті - починаючи від розробки дизайн-проекту і закінчуючи повною комплектацією та декоруванням об'єкта «під ключ».

Головний набуток «Селектренбау» - це люди. Професіонали екстра-класу, з багаторічним досвідом роботи. Будівельна команда - штат кваліфікованих виконавців, які працюють за вузьким профілем: бетонники, каменярі, покрівельники, кранівники, монтажники та інші фахівці. Як у годинниковому механізмі, кожен з них виконує роботу на належному рівні та у відведені терміни, домагаючись максимальної ефективності та найкращого результату.

Наше кредо незмінно – це оптимальне співвідношення ціни при європейській якості. Ви заздалегідь знаєте, що отримаєте за витрачені гроші. Ви платите не за квадратні метри, а за роботу, яку ми якісно виконуємо.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому у команди з'явилася можливість застосовувати передові технологічні розробки австрійської та німецької будіндустрії, використовувати професійне обладнання при проведенні будівельних робіт. Ми приділяємо багато уваги рівню професійної кваліфікації колективу, регулярно проводимо практичні тренінги та навчання інноваційним технологіям та методам будіндустрії. До того ж, за роки успішної роботи у нас сформувалася згуртована та професійна команда людей, що знають і люблять свою справу. У колективі немає випадкових людей. Співробітники пройшли обов'язкове тестування за своєю спеціальністю перед початком роботи в компанії.

Ми надаємо та гарантуємо:

  • будівельні роботи будь-якого обсягу та складності;
  • персональний підхід до кожного замовника;
  • застосування інноваційних технологічних розробок австрійської та німецької будіндустрії;
  • використання виключно професійного обладнання, оригінальних та надійних матеріалів;
  • повний контроль на етапах робіт;
  • чесна вартість при європейській якості, поетапна оплата;
  • здача етапів робіт згідно з календарним графіком;
  • довгострокова гарантія на виконані роботи;
  • післягарантійне обслуговування.

Ми впевнені в тому, що виправдаємо довіру замовників, і сподіваємося, що прозорі умови співпраці та висока якість робіт дозволять Вам і надалі рекомендувати нашу компанію родичам, друзям та колегам.

selectrenbau-o-stroitelnoj-komande.jpg