Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про дизайн-команду

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому, наша команда професійних, дипломованих дизайнерів і архітекторів здобули можливість плідно співпрацювати з австрійськими партнерами. Так відкрився доступ до європейського досвіду колег, спільної роботи над реалізацією проектів різноманітної складності і стильових напрямків, австрійських інновацій і технологій у сфері дизайну та архітектури.

За роки плідної роботи ми розробили і реалізували сотні об’єктів і житлового, і громадського призначення (квартири, заміські будинки, котеджі, офіси, ресторани та інші об’єкти), які завжди відповідали очікуванням замовників. У нашій спільній творчості з австрійськими партнерами ми створюємо ексклюзивні авторські інтер’єри, що створюють для замовників максимальний рівень комфорту. Ми виконуємо всі види проектування і дизайну на бездоганному рівні, забезпечуючи довгострокову гарантію і здачу всіх етапів відповідно до календарного графіку.

При розробці проектів дизайнери та архітектори враховують інтереси, вимоги і побажання замовників. З нами Ви зможете втілити в життя найсміливіші ідеї, для реалізації яких ми пропонуємо професійні, функціональні й оригінальні рішення. Кожний наш проект по-своєму унікальний.

Дизайн-команда «Селектренбау»:

  • Згуртована команда талановитих і висококваліфікованих українських та австрійських спеціалістів. Це професійні архітектори та дизайнери з витонченим художнім смаком, що створюють автентичні, вишукані і в той же час функціональні інтер'єри. Ми реалізовуємо будь-які, навіть найбільш неординарні, проекти.
  • Необмежена сфера діяльності. У Портфоліо нашої команди знаходяться сотні реалізованих проектів, як невеличких квартир, так і ексклюзивних пентхаусів, розкішних заміських вілл і котеджів, офісних і розважальних центрів, та інших об’єктів. Ми із задоволенням розробимо дизайн інтер'єру для будь-якого приміщення або об'єкта.
  • Невичерпні стильові рішення і свобода творчості. Модерн або традиційна класика, яскравий хай-тек чи розкішний ампір, зручний стиль кантрі чи шикарне бароко, інтригуюча еклектика. Абсолютна свобода для польоту фантазії – команда професіоналів із радістю допоможе реалізувати найсміливішу ідею.
  • Багаторічна співпраця з надійними виробниками якісних матеріалів, обладнання, предметів меблів, освітлювальних приладів, сантехніки, аксесуарів та елементів декору.
  • Ми робимо основний акцент на європейській якості, а не женемося за кількістю проектів - така характеристика відповідального ставлення до своєї справи.
  • Дослідження новинок дизайну та архітектури. Світ дизайну постійно розвивається. Щорічно на ринку з’являються нові рішення у сфері високотехнологічної комплектації дизайнерських інтер’єрів: меблі, освітлювальні прилади, опоряджувальні матеріали, предмети декорування, тощо. Команда дизайнерів і архітекторів «Селектренбау» постійно розвивається, слідкуючи за останніми трендами дизайну та архітектури Західної Європи і США, застосовуючи їх у своїх дизайн-проектах. Ми регулярно відвідуємо світові виставки, оновлюємо асортимент товарів і поповнюємо нашу бібліотеку найкращими зразками з архітектури й дизайну. Таким чином, замовники можуть бути на 100% впевнені, що інтер’єр буде розроблений на професійному рівні, у відповідності з останніми модними тенденціями.
  • Авторський дизайн. Ми не допустимо тривіальний шаблонний дизайн. Кожний проект – індивідуальний і автентичний. Пріоритетом є лише побажання замовника. Аби отримати гармонічний і комфортний інтер’єр, ми комбінуємо професійне бачення дизайнерів і архітекторів, побажання замовника і технічні інновації. Кожний власник нерухомості, хто звернувся до компанії, отримає бажаний результат, який повністю його влаштовуватиме. Нам дуже важливо, щоб результати виконаної роботи заохочували Вас звернутись до нас знову й порекомендувати нашу команду своїм близьким, друзям і партнерам.

Авторський дизайн-проект інтер’єру від «Селектренбау» відтворить Вашу індивідуальність. Ми відповідально і професійно виконаємо взяті зобов’язання на кожному етапі проекту. Наші зусилля орієнтовані на те, щоб створюваний інтер’єр був приводом для гордості, а найкращою винагородою для нас є рекомендації задоволених замовників.

/upload/projects/design_team.jpg