Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про команду з комплектації

Компанія СЕЛЕКТРЕНБАУ входить до складу групи компаній «Select - Австрія», що тісно і плідно співпрацює з більш ніж 700 іменитими фабриками Америки і Європи на вигідних умовах, здійснюючи прямі поставки і несе за кожен товар єдину відповідальність.

Ми знаємо наскільки важливий надійний партнер в питаннях комплектації різнопланових проектів і час, що ви витрачаєте на його пошуки. Саме тому компанія СЕЛЕКТРЕНБАУ з гордістю носить не перший рік, ім'я надійного постачальника і підрядника. На сьогоднішній день наша команда по комплектації готова запропонувати вам вироби кращих світових фабрик, що виробляють оздоблювальні матеріали, освітлення зовнішнє і внутрішнє, сантехніку, меблі, плитку, текстиль та предмети інтер'єру на будь-який смак. Цінова політика вас приємно здивує - через багато років співпраці з фабриками, ми були удостоєні особливими умовами поставки товарів в будь-яку точку земної кулі. Саме тому ми досить конкурентні в порівнянні з ціноутворенням шоу-румів і магазинів.

Наша команда по комплектації займається систематичним аналізом процесу утворення цін всіх видів товарів по різних регіонах, щоб залишатися для вас найвигіднішим способом придбання та поставки меблів, сантехніки, освітлення і оздоблювальних матеріалів для житлових і комерційних об'єктів. Так як ми особисто перевіряємо кожну деталь привезеного нами вироби, за довгі роки ми мали можливість переконатися в якості всіх брендів, товари яких вам пропонуємо.

Австрійська якість роботи, це не тільки досвід в десятиліттях, це ще й злагоджена робота, що переросла в один величезний механізм, діючи чітко по розписаної і погодженою схемою, де товар привозити на об'єкт строго за графіком. А це означає, що:

  • товар не буде пересуватися з місця на місце через занадто ранню, (або занадто пізню) поставку, в слідстві чого він не потерпить пошкодження, а так само спотворення матеріалів;
  • об'єкт будівництва буде зданий в чітко встановлені терміни;
  • у вас є єдина відповідальність від однієї юридичної особи за всім списком замовлених виробників;
  • ми пропонуємо більш якісну або економну заміну товару, згідно з вашим дизайном при необхідності.

Ми знаємо наскільки буває складне питання підбору і подальшої установки, тому ми впровадили систематичну консультацію наших замовників - ми відповімо на всі виниклі питання в ході узгодження вибору обладнання або матеріалу для того, щоб для вас цей процес відбувався абсолютно комфортно.

Нам важливий ваш емоційний затишок рівно настільки, наскільки ми цінуємо свою репутацію надійного партнера. Для цього кожен наш менеджер здійснює жорстку систему контролю від виробництва на фабриці до самої логістики, що включає в себе транспортування, рішення всіх митних формальностей і передачі прямо до вас на об'єкт з подальшим монтажем і установкою. До всього вищепереліченого обов'язково додається гарантія від фабрик виробників.

Відділ комплектації СЕЛЕКТРЕНБАУ ваш єдиний надійний партнер у всіх завданнях і рішеннях благоустрою будь-яких адміністративних, комерційних, житлових об'єктів та ландшафту.

 

Delightfull-Suspension-Matheny selectrenbau-komplektacii-2.jpg
selectrenbau-komplektacii-4.jpg selectrenbau-komplektacii-5.jpg selectrenbau-komplektacii-6.jpg
selectrenbau-komplektacii-7.jpg