Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про команду

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому, наша команда фахівців з опалення, вентиляції та кондиціювання отримала можливість плідно співпрацювати з австрійськими партнерами. Це дозволило нам долучитися до європейського досвіду колег, до застосування інноваційних технологічних розробок австрійського та німецького кліматичного обладнання, а також спільно працювати над реалізацією проектів.

Команда «Селектренбау» займається професійним проектуванням і монтажем систем кондиціонування, вентиляції та опалення на всіляких об'єктах. Ми працюємо з різними за своїм типом кондиціонерами і вентиляційним обладнанням, так саме як із газовими, електричними, пелетними, твердопаливними котлами та з джерелами альтернативної енергії, встановлюючи їх разом із необхідною комплектацією на різних за масштабом та складністю об'єктах. Замовниками компанії є власники квартир, заміських будинків та котеджів, офісів, ресторанів, готелів, банківських установ, торгово-розважальних центрів, інших об'єктів. Для них фахівці підбирають підходящий варіант, який відповідає конструктивним особливостям приміщень, створює комфортні умови для перебування людей в холодну або жарку пору року та знижує рівень споживання енергоносіїв.

Враховуючи велике розмаїття завдань, які доводиться вирішувати в процесі роботи, команда складається із фахівців різного профілю.

До її складу входять:

 • інженери-проектувальники - працюють над створенням проектів систем кондиціонування, вентиляції, опалення. Проводять необхідні для цього заміри на об'єктах, виконують креслення і схеми. Підбирають підходящі варіанти обладнання;
 • інженери (контроль проектів) - фахівці, що здійснюють спостереження за своєчасністю поставок матеріалів та устаткування на ввірених їм об'єктах, перевірку якості монтажу, тестування готових систем;
 • енергетики - несуть відповідальність за електричну частину проектів, починаючи від підключення до джерел електроживлення необхідної потужності та закінчуючи підбором засобів для переходу на автономний режим роботи при аварійних відключеннях. Контролюють настройку автоматики;
 • слюсарі - виконують робочі операції з монтажу систем опалення, вентиляції та кондиціонування (котел, насоси, трубопровід, радіатори або конвектори, вентиляційні короби);
 • електрики - здійснюють монтаж систем опалення, що використовують інфрачервоний принцип роботи, теплові завіси або електричні конвектори і підключення систем кондиціонування (внутрішні, зовнішні блоки).

Таким чином, завдяки наявності необхідних фахівців та грамотній організації праці, ми є самодостатнім мобільним підрозділом, який, при необхідності, працює одночасно на декількох об'єктах. Ми завжди гарантуємо дотримання термінів і бездоганну якість операцій з проектування та монтажу.

Наші фахівці - професіонали екстра-класу. Кожен з них не один рік працює в цій сфері, тому має не тільки великий досвід, але й необхідні знання, у тому числі й такі, що стосуються функціонування інноваційного обладнання. Адже все більше замовників прагнуть використовувати для своєї нерухомості сучасну техніку, що має високий ККД при малих витратах енергоносіїв та відповідає вимогам екологічності.

Команда з опалення, вентиляції та кондиціювання - це:

 • фахівці з досвідом та профільною освітою;
 • постійне підвищення кваліфікації, знання сучасних технологій та навички застосування;
 • грамотне проектування, що враховує конструктивні особливості об'єкта;
 • підбір відповідного технічного рішення, що має підвищений ККД, розумну вартість та обширні експлуатаційні можливості;
 • оригінальне обладнання та комплектуючі від провідних виробників Західної Європи та США;
 • чесні ціни;
 • багатоступінчастий контроль етапів проектування і монтажу;
 • надання гарантійних зобов'язань;
 • післягарантійне сервісне обслуговування.

Замовники, які звертаються в компанію «Селектренбау», можуть бути впевненими в тому, що фахівці розроблять для них надійну та функціональну систему опалення, кондиціонування або вентиляції незалежно від виду об'єкта, а також професійно виконають монтаж. Запорукою тому є ділова репутація, яку співробітники щодня підтверджують своєю роботою. Ми готові запропонувати різноманітні технічні рішення, що зроблять обігрів, охолодження і забезпечення свіжим повітрям квартири, заміського будинку, котеджу, офісу, ресторану або готелю, торгово-розважального центру комфортним, бездоганним та маловитратним.